logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Klenbuterols!

Klenbuterols tika radīts ar mērķi ārstēt hronisku astmu. Klenbuterols ir spēcīgs tauku dedzinātājs. Klenbuterols darbojas uzlabojot vielmaiņu, stimulējot Beta-2 receptorus, šī stimulēšana noved pie tā ,ka organisms daudz efektīvāk izmantos taukaudus priekš enerģijas iegūšanas. Dažiem lietotajiem arī samazinās apetīte ,kas arī ir pluss tievējot.

Stimulējot Beta-2 receptorus Klenbuterols paātrina vielmaiņu, kas savukārt noved arī pie ķermeņa temperatūras kāpšanas. Ķermeņa temperatūras palielināšanās arī paātrina vielmaiņu.

Klenbuterols pats par sevi nav nekāds brīnumlīdzeklis ,kas dedzinās taukus. Uzturam un treniņiem jābūt tendētiem uz tievēšanu ,tikai tad klenbuterols pildīs savas funkcijas. Tu esi tas kurš ar diētas un treniņa palīdzību "ieslēdz" tauku degšanas procesu, un kad šis process ir iesācies ,tikai tad klenbuterols nāk palīgā. Ja turpināsi ēst pārāk daudz kalorijas, tad klenbuterols vienkāši neko nededzinās.

Populārākie blakusefekti ir nervozitāte, nemiers, roku trīcēšana, bezmiegs un krampji. Krampjus parasti var novērst ar papilus šķirduma lietošanu ikdienā. Roku trīcēšanu un nervozitāte,bezmiegu novērst var tikai samazinot devu, un šie blakusefekti ir ļoti individuāli. Daži lietotaji mierīgi var dienā ēst pat 120mcg klena un nesajust nekādu roku trīci , tikmēr liela daļa lietotāju jau no 40mcg kratās tā ka zupu paēst grūti.

Šī trīcēšana un nemiers ātri pāriet ,jo organisms ļoti ātri pierod pie klenbuterola ,un klenbuterols ātri zaudē savu iedarbību.

Klenbuterola ēsanas metodes ir daudz un dažādas, populārākā no tām ir - 2-3 nedēļas ēd, un 2 neēd. Šajā metodē doma ir tāda ,ka vidēji 2 nedēļu laikā organisms pierod ,beta-2 receptori paliek nejūtīgi, pie klenbuterola, tad tā lietošana jāpārtrauc uz 2 nedēļām,lai organisms atgūtu savu jūtību pret preperātu un tad var atkal turpināt to lietot.

Ketotifen

Ketotifen neļauj beta-2 receptoriem palikt nejūtīgiem ,un padara viņus vel jūtīgākus pret klenbuterolu. Tas nozīmē ,ka klenbuterolu var lietot daudz ilgāk un pauzes ņemt nav nepieciešams
2mg Ketotifen pirms gulētiešanas nodrošinās beta-2 receptoru aktivitātes un jūtīguma saglabāšanu.

Bet ar klenbuterolu kā tādu nevajag daudz aizrauties īsiem 4-8 nedēļu tauku dedzināšanas kursiem lielisks variants. Klenbuterols lielās devās un ilglaicīgi lietojot dažādos pētijumos uzrāda sirds muskuļa anomālijas, pat nekrozi.

Klenbuterola deva 40-120mcg dienā. Jāsāk ar mazāko devu un ik pēc 2-3 dienām var kāpināt. Nevajadzētu pārsniegt 120mcg dienā.

Ketotifens - 2mg pirms gulētiešanas.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter