logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Erekcijas traucējumi ir agrīnas brīdinājuma zīmes par sirds-asinsvadu sistēmas slimībām.

Kā zināms, tad erekcijas traucējumi ir saistīti ar sirds - asinsvadu sistēmas slimībām. Bieži vien erekcijas traucējumi brīdina par nopietnām kaitēm - stenokardiju (ar sirdi saistītas sāpes krūšu kurvī) pēc diviem vai trīs gadiem, kā arī par sirds infarktu pēc trīs līdz pieciem gadiem. Tas ir svarīgs signāls, jo ļauj vīriešiem, kas cieš no erekcijas traucējumiem, mainīt dzīves stilu, lai pēc iespējas minimizētu apstākļus, kas var kaitēt veselībai un dzīvībai.

Profesionālās literatūras pārskats, ko veica Los Angeles Good Samaritan slimnīcas Sirds institūta zinātnieki, parāda, ka vīrieši ar erekcijas traucējumiem var samazināt sirds-asinsvadu saslimšanas risku, ievērojot stingru dzīves stilu: ievērojot veselīgāku diētu, palielinot fizisko aktivitāti, samazinot stresa līmeni un atmetot smēķēšanu.

Vīrieši, kas cieš no erekcijas traucējumiem un problēmām, kas saistītas ar cukura saturu asinīs (vai II tipa cukurslimība, vai insulīna rezistence) ir ārstējami ar zāļu palīdzību, kā arī mainot savu dzīves stilu. Daži var arī sasniegt metaboliskās veselības uzlabošanos, pateicoties aizvietojošai hormonālās terapijas pielietošanai.

(„Circulation”, 123:98-101, 2011)

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter