logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Patiesība par vēzi! (339)

Raksts no Gaismasdarbinieki.

Izlasiet pielikumā esošos materiālus un pārsūtiet tos visam savam adresātu sarakstam, dalieties ar šo informāciju ar līdzcilvēkiem. Arī tad, ja pats esat spīdoši vesels un zināt, ka jūsu kaimiņš un kolēģis ir spīdoši vesels, vienalga- pārsūtiet. Mēs nevaram zināt, kuram tieši šī informācija ir vajadzīga. Bet vajadzīga ir.

Šī tēma nav jaunums, tā tiek sistemātiski un apzināti noklusēta.

Ar vēža un ēšanas ieradumu sakarībām sastapos pirms viena- diviem gadiem. Man bija kāds garīgi ļoti tuvs cilvēks. Viņai bija vēzis. Abas meklējām visus iespējamos avotus, kas runāja vai rakstīja par vēža dziedināšanu. Lasījām grāmatas, apmeklējām dažādas garīgā ceļa nodarbības, meklējām internetā, uzklausījām dziedniekus, arī dakterus. Viņas slimības vēsture bija neticami gara. Ārsti, tajā ieskatoties, nespēja nobrīnīties- pēc pārdzīvotajām operācijām un narkozēm, pēc tik daudziem ķīmijas seansiem- no cilvēka nekas nevarēja būt palicis pāri. Bet Viņa turējās, ticēja un strādāja ar sevi.

Viens no uzietajiem avotiem- A.Beilijas „Ezotēriskā dziedniecība”- dažos teikumos aprakstīja ķermeņa skābās un sārmainās vides ietekmi uz šūnām. Mana paziņa izlasīja, padomāja, dažas dienas pamēģināja, tad atgriezās pie ierastā.

Vēl pēc laika pati bija atradusi materiālus par skābo/ sārmaino vidi. Pārsūtīja man un teica, ka nu sākšot jaunu dzīvi. Pagāja laiks, un ārstu ietekmē viņa zaudēja interesi par šo jautājumu.

Pēc laika nāca informācija par sparģeļiem- ēdiet, dzeriet, vāriet (dariet ko gribat), bet „dabūjiet” tos sevī iekšā, jo tas ir vislabākais vēža dziedināšanas līdzeklis. Tieši tajā brīdī lielveikalos sparģeļi nebija tikpat kā pieejami. Nopērkami bija tikai tādi pus iepelējuši vai arī sakaltuši.

Īsi jau pirms savas pāriešanas Viņsaulē, mana paziņa bija satikusicitādi domājošuĀrsti un tā bija ieteikusi pievērsties ēšanas paradumu maiņai. Cik sapratu, tad Ārstes teiktais patiešām bija atstājis vajadzīgo iespaidu un mana draudzene bija cieši nolēmusi sekot ieteikumiem. Bet bija par vēlu...

Tādēļ tagad, kad mūsmājās pacēlās jautājums par šo it kā nedziedināmo slimību un tās patiesajiem cēloņiem un norises gaitu, sapratu, ka jādalās ar šo informāciju, kas atnākusi pēdējo dažu dienu laikā.

Pievienoju arī tabulu (pateicos par to Dacei L.un Ivetai V.). Droši vien pieejamas arī vēl labākas, precīzākas un sīkāk izstrādātas, bet šī ir pilnīgākā, kādu man nācies sastapt.

Mīlestībā,

Māra BranteĀrstēšanas līdzekļu slēpšana

Aptuveni 8 miljoni cilvēku pasaulē ik gadu mirst no vēža. Paredz, ka šis skaitlis līdz 2030. gadam varētu sasniegt 12 miljonus. Vēzis ir biežākais nāves iemesls cilvēkiem jaunākiem par 85 gadiem, ASV katrs ceturtais cilvēks mirst no vēža. Katrsceturtais. Ar katru dienu mūsu brīvība tiek ierobežota vai atņemta, lai it kā „pasargātu sabiedrību no terorisma draudiem”, bet vienlaikus cilvēki cieš un mirst no slimības, kuru asinsradniecīgās ģimenes (bloodline families) un viņu farmaceitiskais kartelis sistemātiski atsakās ārstēt. Dr. Richard Day, Rokfelleru kontrolētās eigēnikas firmasPlanned Parenthoodvadītājs, 1969. gadā slepenā sapulcē ir teicis:„Uz doto brīdi mēs varam izārstēt gandrīz jebkuru vēzi. Šī informācija ir reģistrēta arhīvā Rokfellera Institūtā (Rockefeller Institute), ja jebkad tiks nolemts to publiskot.”Deijs teica, ka ļaujot cilvēkiem mirt no vēža, tiks palēnināts populācijas augšanas temps:„Tu vari tikpat labi mirt no vēža vai kādas citas slimības.”Jau tad, pirms tik daudziem gadiem, viņš pieminēja to, ka plāns ir kontrolēt un atlasīt cilvēku populāciju ar medicīnas, pārtikas, jaunu laboratorijā veidotu slimību un vēža palīdzību. Šie cilvēki neizjūt ne mazāko līdzjūtību, tieši tāpēc viņi dara to, ko viņi dara. Lielajai Farmācijai (Big Pharma) nav nekādas vēlmes ārstēt vēzi, jo tā pelna neiedomājami lielas naudas summas, ārstējot simptomus ar postošām zālēm un organisma šūnas ar tādām nāvējošām indēm kā ķīmijterapija (chemoterapy). Bet viņiem galvenais pat nav šī nauda. Asinsradniecīgās („zilo asiņu ģimenes”) ģimenes vēlais, lai cilvēki ciestu un mirtu ātrāk nekā tas nepieciešams- tas ir veids kā nokaut populāciju. Tieši tāpēc, kad ik reizi kāds ārpus Lielās Farmācijas kabalas atklāj kādu efektīvu veidu, kā ārstēt vēzi, viņš uzreiz kļūst par mērķi medicīnas institūcijām un valdību aģentūrām. Viens šāds gadījums ir itāļu ārsts Tullio Simoncini, izcils un drosmīgs vīrs, kurš ir atteicies pakļauties milzīgajam spiedienam no institūciju puses pēc tam, kad aptvēra, kas vēzis ir patiesībā un kā ar to tikt galā. Simoncini „noziegums” bija atklājums, kavēzis ir sēne, kuru izraisa Candida,rauga veida organisms, kas dzīvo ķermenī mazos daudzumos pat veselos cilvēkos. Normālos gadījumos imūnsistēma to uzrauga un kontrolē, bet, kad Candida sāk augt un kļūst par iespaidīgu sēni, tālāk var sekot nopietnas veselības problēmas – tai skaitā vēzis. Kāds apdāvināts dziednieks no Anglijas, Mike Lambert, par Candida sēnīti izsakās šādi:

„Sēnītes, it īpaši Candida, aug un attīstās, ēdot un šķīdinot saimnieka ķermeni (tavu). Tai arī nepieciešams tavs ķermenis, lai vairotos, jo Candida viena pati to nespēj. Nav brīnums, ka hroniska noguruma brīžos, kurus bieži var attiecināt uz Candida kolonizāciju, cietējs jūtas tik slikti gan fiziski, gan psiholoģiski.”

Tullio Simoncini saka, ka vēzis ir Candida sēnīšu infekcija un ka vispārpieņemtais medicīniskais skaidrojums par vēzi kā šūnu nepareizu darbību ir aplams. Simoncini ir onkoloģijas (audzēju ārstēšanas), diabēta un metabolisko traucējumu speciālists, bet patiesībā viņš ir kas vairāk. Viņš ir īsts ārsts, kurš cenšas atklāt patiesību savu pacientu labā un atsakās atkārtot kā papagailis oficiālo versiju, par to, kas ārstiem būtu jādara un jādomā. No tā brīža kopš viņš iesaistījās medicīnā, viņš saprata, ka kaut kas visā vēža ārstēšanas procesā bija nopietni jāmaina:

„Es redzu briesmīgas ciešanas. Es biju pediatriskajā onkoloģiskajā nodaļā- visi bērni nomira. Es nevarēju noskatīties uz tiem nabaga bērniem, kuri mira ar ķīmijterapiju, ar radiāciju.”

Viņa neapmierinātība un bēdas par redzēto, lika meklēt jaunus veidus kā izprast un ārstēt šo postošo slimību. Simoncini saprata, ka visivēži uzvedas vienādivienalga kurā ķermeņa daļā tie atrodas vai kādu formu tie ieņem. Viņš arī novēroja, ka vēža uztūkumi vienmēr ir balti. Kas vēl ir balts? Candida. Simoncini saprata, ka tas, ko tradicionālā medicīna uzskata par šūnu nekontrolētu un nepamatotu augšanu–ļaundabīgu augšanu- tā patiesībā ir imūnsistēma, kas ražo šūnas, lai aizsargātu ķermeni no Candida uzbrukuma. Viņš saka, ka secība ir šāda:

  • Imūnsistēma parasti kontrolē Candidas šūnu vairošanos, bet, kad imūnsistēma tiek iedragāta un vājināta, tad Candida spēj attīstīties un izveidot koloniju;
  • Beigu beigās Candida pārņem kādu orgānu, un imūnsistēmai ir uz šiem draudiem jāreaģē citādi;
  • Un šis „citādi” nozīmē imūnsistēmai uzbūvēt aizsargbarjeru no sava paša ķermeņa šūnām, un šo audzēju mēs saucam par „vēzi”.

Runā, ka vēža izplatīšanos uz citām ķermeņa daļām (metastāzes) izsauc ļaundabīgas šūnas, kuras irizbēgušasno savas rašanās vietas. Simoncini apgalvo, ka tā tas nav. Vēža izplatīšanos aktivizē īstais vēža cēlonis- Candida sēne, izkļūstot no sava sākotnējā rašanās avota. Vēzim parādīties ļauj pavājināta imūnsistēma. Kad imūnsistēma ir kārtībā, tā tiek galā ar problēmu pirms problēma spēj pārņemt virsroku. Šajā gadījumā, tā kontrolē Candidu. Bet pavērojiet, kas noticis- vēža slimnieku skaits ir strauji palielinājies. Ir sācies aprēķināts karš pret cilvēka imūnsistēmu. Imūnsistēma tiek nepārtraukti vājināta ar pārtikas un dzērienu piedevām, ķīmisko lauksaimniecību, vakcinācijām, elektromagnētiskajām un mikroviļņu tehnoloģijām un frekvencēm, farmaceitiskām „zālēm”, modernās „dzīves” stresu un tik daudz ko citu. Kādas aizsargspējas varētu būt šodienas bērniem, ja viņiem tiek potētas 25 vakcīnas un to dažādās kombinācijas pirms viņi ir sasnieguši 2 gadu vecumu, kamēr viņu imūnsistēma tikai veidojās un attīstās? Šādi Iluminātu ģimenes vēlas izraisīt populācijas masu nokaušanu- izārdot ķermeņa dabisko aizsardzību pret slimībām. Un kas iznīcina imūnsistēmu ātrāk nekā jebkas cits?

ĶĪMIJTERAPIJA

Tai skaitā arī radiācija. Ķīmijterapija ir inde, kas veidota, lai nogalinātu šūnas. Tas arī viss. Mūsdienu „jaunākās metodes” vēža slimnieku ārstēšanā nozīmē indēt pacientu un cerēt, ka vēža šūnas nomirs ātrāk nekā ķermeņa veselās šūnās un pats pacients. Bet tas vēl nav viss. Šī ķīmijterapijas inde arī nogalina imūnsistēmas šūnas un atstāj tosašautugabalos. Un Candida vēl joprojām atrodas ķermenī. Izpostītā imūnsistēma nespēj efektīvi reaģēt pret Candidu, un Candida sāk pakļaut sev citas ķermeņa daļas, lai sāktu visu procesu no gala. Pat tie, kuri šķietami ir izveseļojušies pēc operācijas un ķīmijterapijas un kuriem ir dots „zaļais signāls”, lielākoties dzīvo kāpulksteņi ar laika limitu. Viņu imūnsistēma ir sasista druskās, un tas ir tikai laika jautājums, līdz Candida uzsāks jaunu uzbrukumu. Citiem vārdiem sakot:

Ķīmijterapija nogalina tos cilvēkus, kurus tai būtu jāārstē.

Vēža industrija ir krāpšana. Nekas vairāk kā liela naudas taisīšanas un cilvēku bendēšanas mašīna. Piemēram, mamogrammas (rentgenstarojums, pārbaudot krūts vēža iespējamību) sievietēm vairāk izraisa vēzi, nekā to atklāj, un tajā pašā laikā „industrija”, Lielā Farmācija un citas vēža „labdarības iestādes” un „atbalsta grupas” mudina sievietes tās veikt arvien biežāk (starp citu, palūkojieties uz reklāmām tepat Latvijā...). Pretīgi. Kad Tullio Simoncini aptvēra to, ka vēzis ir sēnīšu infekcija vai invāzija, viņš sāka meklēt kaut ko, kas varētu šo sēnīti iznīcināt un tādējādi arī iznīcināt vēzi. Simoncini saprata, ka pretsēnīšu zāles nelīdz, jo, lai sevi aizsargātu, sēne ātri pārveidojas un mutējas, un ar laiku pat sāk pārtikt no tām zālēm, kas bija parakstītas tās nogalināšanai. Tā vietā, Simoncini atrada kaut ko daudz, daudz vienkāršāku-nātrija bikarbonātu. Jā, galveno sastāvdaļu vecajā labajā dzeramajā sodā (bet es uzsveru- ne pašu dzeramo sodu, kurā ir arī citas sastāvdaļas). Viņš to izmantoja, jo nātrija bikarbonāts ir spēcīgs sēnīšu iznīcinātājs, un,pretēji zālēm, Candida nespēj tam pielāgoties.Pacientam tiek iedots nātrija bikarbonāta šķīdums orāli un iekšēji ar endoskopa palīdzību (gara, tieva caurulīte, ar kuras palīdzību ārsti redz ķermeņa iekšpusē bez operācijas). Tas ļauj nātrija bikarbonātu novietot tieši uz vēža sēnītes. Senie ēģiptieši zināja par pretsēnīšu vielu dziednieciskajām īpašībām, un tūkstošiem gadu atpakaļ sarakstītās indiešu grāmatās pat ir ieteikts lietot spēcīgas iedarbības sārmus vēža ārstēšanai. Gadu laikā esmu dzirdējis, ka vēzis nespēj parādīties sārmainā vidē, un tagad ir skaidrs kāpēc- tas nogalina sēnīti. Tieši tāpēc lielais vēža slimnieku skaits atspoguļo arvien pieaugošo cilvēkuskābo uzturu. Būtu labi veikt pH testu, un, ja tavā ķermenī ir skāba vide, būtu viedi kaut ko darīt lietas labā.

1983. gadā Simoncini ārstēja kādu itāļu vīrieti Gennaro Sangermano, kuram dzīvošanai ar plaušu vēzi tika doti kādi pāris mēneši. Dažus mēnešus vēlāk viņš nebija miris; viņš bija vesels, un vēzis bija pazudis. Un vēl pēc 20 gadiem vīrs joprojām bija dzīvs. Simoncini bija guvis panākumus, un nolēma savus atklājumus prezentēt Itālijas Veselības departamentam cerībā, ka departaments varētu aizsākt zinātniski apstiprinātus pētījumus, lai pierādītu, ka šī metode darbojas. Bet Simoncini bija jāpieredz patiesais medicīnisko manipulāciju un krāpšanu mērogs. Varas iestādes ne tikai ignorēja viņa dokumentāciju, bet viņš tika padzīts no Itālijas Medicīnas Sabiedrības (Italian Medical Order) par to, ka izrakstīja zāles, kas nebija apstiprinātas. Jā, tieši tā-par neapstiprinātu zāļu izrakstīšanu. Viņš tika pakļauts publiskam izsmieklam un nosodījumam medijos, un viņam tika piespriests 3 gadu nosacīts cietumsods par „iespējamās nāves” izraisīšanu pacientiem, kurus viņš bija ārstējis; bet sods tiktu piemērots tad, ja viņš vēl jebkad ārstētu cilvēkus. No visām pusēm pavēle bija skaidra- apslāpēt Simoncini. Medicīnas iestādes skaidroja, ka viņa spriedumi par nātrija bikarbonātu ir „ārprātīgi” un „bīstami” (atšķirībā no ķīmijterapijas). Visu šo laiku miljoniem cilvēku mira no vēža slimībām, kuras būtu iespējams efektīvi ārstēt. Tullio Simoncini nav gļēvulis un aizvien turpina izplatīt savus atklājumus internetā un publiskajās runās. Viņa mājaslapawww.curenaturalicancro.com.Dažos gadījumos ārstēšana var prasīt mēnešus, bet vieglākajos gadījumos, tādos kā krūts vēzis, kur audzējam ir viegli piekļūt, tas ir tikaipāris dienujautājums.

Mājaslapāwww.theshenclinic.comvar atrast video, kuros cilvēki dalās savā pieredzē un ārstēšanas procedūrās.

Divi angļu zinātnieki un pētnieki, Prof. Gerry Potter un Prof. Dan Burke. Viņu apkopotie pētījumi atklāj: Vēža šūnām ir unikāls „biorādītājs”, kas nav parastām šūnām, enzīms, ko sauc CYP1B1 (izrunā sip-viens-bē-viens). Enzīmi ir proteīni, kas katalizē (veicina) ķīmiskās reakcijas. CYP1B1 pārveido ķīmisko struktūru tādam savienojumam kā salvestrolam (angl.salvestrols, latviskotais vārds nav pieejams), kas dabiski atrodams daudzos augļos un dārzeņos. Šī ķīmiskā reakcija pārvērš salvestrolu par aģentu, kas likvidē vēža šūnas, bet absolūti nekādi neietekmē veselo šūnu darbību. Sinhronitāte ir ideāla. CYP1B1 enzīms parādās tikai vēža šūnās un reaģē ar salvestrolu augļos un dārzeņos, lai veidotu ķīmisku vielu, kas nogalina tikai vēža šūnas. Un lūk vēl viens pierādījums, ka vēzis ir sēnīte. Salvestrols ir augu un dārzeņu dabiskā aizsardzība pret sēnīšu uzbrukumiem, un tieši tāpēc salvestrolu var atrast tikai tādās augu sugās, kuras ir pakļautas sēnīšu bojājumiem, kā piemēram zemenēs, mellenēs, avenēs, vīnogās, upenēs, jāņogās, kazenēs, dzērvenēs, ābolos, bumbieros, zaļajos dārzeņos (īpaši brokoļos un kāpostu ģintī), artišokos,topinambūros, sarkanajā un dzeltenajā paprikā, avokado, kressalātos, sparģeļos un baklažānos. Un Lielā Farmācija/ Lielais Biotehniskais kartelis to visu zina un ir arī attiecīgi rīkojušies, lai mazinātu šo dabisko aizsardzību pret sēnīšu iedarbību, kas ir vēzis:

1) ķīmiskie fungicīdu smidzinātāji, kurus pielieto mūsdienu lauksaimniecībā nogalina sēnītes mākslīgi, un tas nozīmē, ka augiem un labībai nav jāaktivizē sava dabiskā aizsardzība- salvestrols. Šodien to var atrast kaut minimālā apjomā tikai organiski audzētā pārtikā. (to var iegūt arī kapsulu veidā nowww.theshenclinic.com)

2) visplašāk pielietotie fungicīdi ir ļoti spēcīgi CYP1B1 bloķētāji, un, ja cilvēks ieēd pietiekami daudz ķīmiski ražotu pārtiku, tam vairs nav nozīmes, cik daudz salvestrola ir uzņemts; tas neaktivizējas kā vēža iznīcinošais aģents.

Tas viss tiek darīts ar nodomu, un izskaidro pieaugošos uzbrukumus organiskās pārtikas rūpniecībai ar arvien jaunu regulu ieviešanu, lai liktu organiskās pārtikas audzētājiem un lauksaimniekiem bankrotēt. Lielbritānijas Pārtikas Standartu aģentūra (Food Standards Agency), tā sauktais „neatkarīgais” valdības „sargsuns”, acīm redzami un klaji ir tiekusies pēc organiskās pārtikas reputācijas graušanas. Tas nav nekāds pārsteigums, jo aģentūra atrodas Lielās Farmācijas un Lielo Biotehu pārvaldībā. 2009. gadā tā publicēja propagandisku ziņojumu, sakot, ka organiskā pārtika uztura labuma ziņā ne ar ko neatšķiras no ķīmiski audzētās. Vai patiešām? Tātad ēdiens, kas ir apsēsts ar ķīmiskām indēm, augšanas hormoniem un antibiotikām ne ar ko neatšķiras no ēdiena bez visām šīm lietām? Kādas muļķības!

David Icke (Deivids Aiks)

Fragments no grāmatasHuman Race Get Off Your Knees

Tulkoja Kārlis Brants

Divu nedēļu laikā pēc raksta publicēšanas blogā esmu saņēmusi vairākas vēstules, kurās tabulai tiek pievienoti, cildināti un atzīti par īpaši labiem un sārmainu vidi veidojošiem, sekojoši produkti:
citroni
skābi kāposti
melnie rutki
bērzu sulas (arī ierūgušas)


Candidas Indikators (noteikšana)


Paņemiet ūdens glāzi un nolieciet to pie gultas.
Pēc pamošanās iespļaujiet ūdens glāzē.
Necentieties speciāli savākt siekalas mutē, vienkārši spļaujiet to, kas ir mutē, lai cik maz tur būtu.
Nolieciet un pēc 15 minūtēm viegli un apļveidīgi paskaliniet glāzes saturu.

Paceliet glāzi pret gaismu.

Ja siekalas paliek ūdens virspusē vai izšķīst, tad viss kārtībā.
Ja ūdens kļūst duļķains, nedzidrs, tad jums ir pozitīvas indikācijas.

“Paturiet glāzi pret gaismu. Ja ūdens kļūst duļķains vai siekalas sāk nogulsnēties, tad, iespējams, jums ir Candidas disbalanss.

Tādā gadījumā varat kontaktēties ar mums vai ieiet mājaslapāwww.naturopharma.comun apskatīt ieteiktos produktus.”

(Sekojiet savai veselībai.)

Komentārs- papildinājums. Saņemtsno Ivetas V.un publicēts divas dienas vēlāk pēc materiāla ievietošanas blogā.

Deivida Aika (David Icke) atmaskojošais raksts skaidri parāda patiesos faktus, kuri ne vienu vien nobaida un dzen izmisumā. Taču uzrakstītais dod iespēju daudziem pārstāt būt maldinošā ilūzijā un sākt rīkoties apzināti dēļ iespējas DZĪVOT.

Tiem, kuriem ir kaut mazākās šaubas par pašuatveseļošanos, tikai skābās un sārmainās vides sabalansēšana nenesīs atveseļošanās rezultātu, un tad turpmākās rindas variet arī nelasīt! ! !


Taču tie, kuri sev ļauj šādai domaipar atveseļošanospastāvēt un ir gatavi rīkoties, izklāstu sekojošo.


Uzdevums, lai atveseļotos no vēža - tā ir tēma, kura saistīta ar cilvēka personības pasaules uztveri un viņa esības uzdevumiem šajā dzīvē.
Un tas ir tā!
Un ja jūs patiesi esat nolēmuši atrisināt šo uzdevumu un kļūt veseli, tad jūsu priekšā atveras savas personības (personību) izmaiņas ceļš.

Pasaulē ir viss un nav nekā vienlaicīgi.Un, ja jūs spējat to apzināties, tad ēšanas paradumu maiņa ir tā "burvju nūjiņa" (fiziskais instruments), kura būs jūsu ceļabiedrs, atbalsts un draugs mainot ne tikai jūsu fizisko, bet arī garīgo pasauli, un attīstot jūsu dvēseli.


Jūsu uzdevums -apzināti pārprogrammētjūsu organisma darbu uz jaunu ritmu.

Esiet drosmīgi šajā ceļā!

Sārmaino/skābo produktu tabula un afirmācija vēža uzveikšanai
Tā kā mēs tagadjauzinām, ka vēzi baro un uztur organisma skābā vide, tad lieti noderēs ne tikai skābā/sārmainā tabula, bet arī afirmācija.


Afirmācijas vēža uzveikšanai.
Akadēmiķis G.N.Sitins ir izstrādājis afirmācijas vēža uzveikšanai, kuras apkopojis grāmatiņāМысли, исцеляющие от онкологических заболеваний.
Savā saitāhttp://sytin-gn.ru/viņš piedāvā arī šo

Скорая помощь при раке.
Академик Г.Н.Сытин открыл Антижизнь,которая уничтожает всё живое: раковые клетки и все новообразования в теле человека. Текст который надо проговаривать и обязательно переписывать:
"Я из Тонкого Мира, из Космоса, вливаю во все раковые клетки в моем теле Антижизнь, которая уничтожает всё живое. Все раковые клетки мгновенно погибают, Я быcтро становлюсь абсолютно здоровым."
Вылечено более 1000 людей от всех степеней рака.
Академик Георгий Сытин
Es no Smalkās Pasaules, no Kosmosa, iepildu visās vēža šūnās manā ķermenī Antidzīvību, kura iznīcina visu dzīvo. Visas vēža šūnas acumirklī iet bojā, es ātri kļūstu pilnīgi vesels.Lai palīdzētu organismam atveseļoties, uztura sadalījumam vajadzētu būt šādam:

80 procenti sārmainu vidi veidojošo produktu un 20 procenti skābu vidi veidojošo produktu. (Butakova saka, ka var būt 50/50)

sārmainība bez sāls un cukura

Sārmainie

Arbūzi

ļoti sārmaina

Āboli

sārmaina

Asni (dažādu graudu)

ļoti sārmaina

Ārstniecības augi

sārmaina

Biezpiens svaigi izspiests

ļoti sārmaina

Asparāgi

sārmaina

Bumbieri

ļoti sārmaina

Avenes

sārmaina

Citroni bez cukura

ļoti sārmaina

Bietes

sārmaina

Laimi

ļoti sārmaina

Brokoļi

sārmaina

Mandeles

ļoti sārmaina

Burkāni

sārmaina

Mango

ļoti sārmaina

Cigoriņi

sārmaina

Miežu asni

ļoti sārmaina

Dārzeņi (svaigi)

sārmaina

Paprika

ļoti sārmaina

Dateles

sārmaina

Pētersīļi

ļoti sārmaina

Diedzēti graudi un sēklas

sārmaina

Pienenes

ļoti sārmaina

Dilles

sārmaina

Rudzu asni

ļoti sārmaina

Ērkšķogas

sārmaina

Ūdenskreses

ļoti sārmaina

Griķi

sārmaina

Zaļumi

ļoti sārmaina

Gurķi

sārmaina

Kabači

sārmaina

Kacenkāposti

sārmaina

Ananāsi

nedaudz sārmaina

Kāļi

sārmaina

Apelsīni

nedaudz sārmaina

Kāposti

sārmaina

Aronijas

nedaudz sārmaina

Kolrābji

sārmaina

Artišoki

nedaudz sārmaina

Korintes

sārmaina

Augļi (svaigi)

nedaudz sārmaina

Kressalāti

sārmaina

Auzu pārslas

nedaudz sārmaina

Kukurūza svaiga

sārmaina

Avokado - 1.vietā

nedaudz sārmaina

Kviešu asni

sārmaina

Baklažāni

nedaudz sārmaina

Ķirbji

sārmaina

Banāni

nedaudz sārmaina

Lucerna

sārmaina

Briseles kāposti

nedaudz sārmaina

Mellenes

sārmaina

Eļļas (nerefinētas olīvu un riekstu)

nedaudz sārmaina

Minerālūdens ārstnieciskais

sārmaina

Graudaugu produkti

nedaudz sārmaina

Papaija

sārmaina

Greifrūti

nedaudz sārmaina

Pastinaki

sārmaina

Kartupeļi ar mizu

nedaudz sārmaina

Piens vārīts

sārmaina

Kastaņi

nedaudz sārmaina

Pipari

sārmaina

Kazenes

nedaudz sārmaina

Puķes (ēdamās)

sārmaina

Ķirši saldie

nedaudz sārmaina

Redīsi

sārmaina

Lācenes

nedaudz sārmaina

Rozīnes

sārmaina

Mandarīni

nedaudz sārmaina

Salāti

sārmaina

Nektarīni

nedaudz sārmaina

Sēklu rupjmaize

sārmaina

Ogas (svaigas)

nedaudz sārmaina

Selerijas

sārmaina

Olīveļļa

nedaudz sārmaina

Soda

sārmaina

Persiki

nedaudz sārmaina

Sparģeļi

sārmaina

Pupas, pupiņas (svaigas)

nedaudz sārmaina

Spināti

sārmaina

Puravi

nedaudz sārmaina

Sūkalas

sārmaina

Rāceņi

nedaudz sārmaina

Sulas, svaigi spiestas (15 min.)

sārmaina

Rīsi

nedaudz sārmaina

Tējas (zāļu, bez cukura)

sārmaina

Rožu kāposti

nedaudz sārmaina

Vīģes

sārmaina

Smiltsērkšķi

nedaudz sārmaina

Vīnogas (tumšās)

sārmaina

Tomāti (bez sāls)

nedaudz sārmaina

Zāļu tējas

sārmaina

Topinambūri

nedaudz sārmaina

Ziedkāposti

sārmaina

Upenes

nedaudz sārmaina

sārmaina

Vilkābeles augļi

nedaudz sārmaina

sārmaina

Zemenes (meža)

nedaudz sārmaina

sārmaina

Skābie

Augļu konservi

skāba

Aprikozes

nedaudz skāba

Baklažāni

skāba

Augu eļļa

nedaudz skāba

Brūklenes

skāba

Auzas

nedaudz skāba

Dzērvenes

skāba

Biezpiens

nedaudz skāba

Eļļas

skāba

Brazīlijas rieksti

nedaudz skāba

Gaļa

skāba

Destilēts ūdens

nedaudz skāba

Jāņogas

skāba

Greipfrūti

nedaudz skāba

Kafija

skāba

Indijas rieksti

nedaudz skāba

Kakao

skāba

Jogurts (nesaldināts)

nedaudz skāba

Kaņepju sēklas

skāba

Jūras augi

nedaudz skāba

Kapučino

skāba

Kefīrs

nedaudz skāba

Kartupeļi, vārīti bez mizām

skāba

Kivi

nedaudz skāba

Kečpus

skāba

Klijas

nedaudz skāba

Konservi

skāba

Krabji

nedaudz skāba

Kukurūza konservēta

skāba

Krējums

nedaudz skāba

Kukurūzas pārslas

skāba

Krevetes

nedaudz skāba

Kvieši

skāba

Kukurūzas eļļa

nedaudz skāba

Labība

skāba

Ķiploki

nedaudz skāba

Maize

skāba

Lēcas

nedaudz skāba

Majonēze

skāba

Margarīns

nedaudz skāba

Manna

skāba

Medus

nedaudz skāba

Marinētiprodukti

skāba

Melone

nedaudz skāba

Medikamenti

skāba

Olas

nedaudz skāba

Melnā tēja

skāba

Paniņas

nedaudz skāba

Mieži

skāba

Piens, dabīgs un svaigs

nedaudz skāba

Olas baltums

skāba

Plūmes

nedaudz skāba

Piens, pasterizēts

skāba

Prosa

nedaudz skāba

Pistācijas

skāba

Rabarberi

nedaudz skāba

Pupas, pupiņas (kaltētas)

skāba

Rapšu eļļa

nedaudz skāba

Rieksti (izņemot mandeles)

skāba

Rieksti

nedaudz skāba

Sāls

skāba

Rudzi

nedaudz skāba

Sausās brokastis

skāba

Rudzu maize

nedaudz skāba

Skābenes

skāba

Rūgušpiens

nedaudz skāba

Sviests

skāba

Rupjmaize

nedaudz skāba

Tējas (zaļā, melnā, Lipton utt.)

skāba

Saldais krējums

nedaudz skāba

Valrieksti

skāba

Saulespuķu eļļa

nedaudz skāba

Zemenes (dārza)

skāba

Saulespuķu sēklas

nedaudz skāba

Zemesrieksti

skāba

Sezama sēklas

nedaudz skāba

Zivis

skāba

Sinepes

nedaudz skāba

Žāvēti augļi

skāba

Sīpoli

nedaudz skāba

Skābais krējums

nedaudz skāba

Skābēti kāposti

nedaudz skāba

Sojas piens

nedaudz skāba

Zaļie zirnīši

nedaudz skāba

Cidonijas

neitrāla

Baltmaize

ļoti skāba

Kokosrieksti

neitrāla

Cepumi

ļoti skāba

Ķimenes

neitrāla

Cukurs

ļoti skāba

Ķirbju sēklas

neitrāla

Etiķis

ļoti skāba

Linsēklas

neitrāla

Gāzēti dzērieni

ļoti skāba

Mārrutki

neitrāla

Kviešu maize

ļoti skāba

Olas dzeltenums

neitrāla

Kviešu milti

ļoti skāba

Olīvas

neitrāla

Makaroni

ļoti skāba

Pākšaugi

neitrāla

Milti un miltu produkti

ļoti skāba

Pīlādžu ogas

neitrāla

Nūdeles

ļoti skāba

Sēnes (cilvēka org.nepārstrādā)

neitrāla

Raugs

ļoti skāba

Soja

neitrāla

Siers

ļoti skāba

Sojas pupiņas

neitrāla

Spageti

ļoti skāba

Sojas siers

neitrāla

Sulas pakās

ļoti skāba

Tofu

neitrāla

Šokolāde

ļoti skāba

Ūdens (tīrs)

neitrāla

Tortes, kūkas utt.

ļoti skāba

Zilenes

neitrāla

Zirņi

neitrāla

BĪSTAMI

baltmaize

sēnīte būs patstāvīgi

desas VISAS

īpaši varītas

džemi

gaļina blankas

visi buljoni utt.

ikri sarkanie

bīstama piedeva klāt

jogurti

termiņš vairāk par 10 dienām, tad nedrīkst

kaltēti banāni

krējums plastmasā

kvass

majonēze plastmasā

stiklā nedaudz drīkst

margarīns

nedaudz tikai sviestu 82%

marinēti produkti

mazsālīta siļķe

NESTLE produkti

bīstama piedeva klāt

saldēta zivs

šķīstošā kafija

tēja - Lipton utt. - veikala

zāļu tējas pašu drīkst

visi ievārījumi

žāvēta gaļa, zivis, desa

©Доктор О.Г.Торсуновwww.torsunov.ru


Diagnoze – “Candida” sēnīšu saslimšanas

Iemesls smalkajos ķermeņos

Slimība

1.Kandidoze, sk. arī piena sēnīte, rauga sēnīte

2.Rauga sēnīte; sk. arī piena sēnīte, Kandidoze

3.Piena sēnīte, sk. arī kandidoze, rauga infekcija, ādas rags

Rakstura īpašība

Nevīžība, aprobežotība , nogurums, mantrausība, neizvēlīgums, vienaldzības, cietsirdība, slinkums

Nevīžība, neregularitāte, nogurums, mantrausība, neizvelīgums, vienaldzība, cietsirdība, slinkums

Nevīžība, slinkums, izvirtība, vienaldzība, nomaktība, pesimisms, nolemtība, neizvēlīgums

Slimība

Rakstura īpašība

1.Kandidoze, sk. arī piena sēnīte, rauga sēnīte

Nevīžība, aprobežotība , nogurums, mantrausība, neizvēlīgums, vienaldzības, cietsirdība, slinkums

2.Rauga sēnīte; sk. arī piena sēnīte, Kandidoze

Nevīžība, neregularitāte, nogurums, mantrausība, neizvelīgums, vienaldzība, cietsirdība, slinkums

3.Piena sēnīte, sk. arī kandidoze, rauga infekcija, ādas rags

Nevīžība, slinkums, izvirtība, vienaldzība, nomaktība, pesimisms, nolemtība, neizvēlīgums

-Viena vai vairākas no iepriekšminētajām rakstura īpašībām (prāta smalkais ķermenis) izraisa sēnīšu dzīvotspēju jūsu ķermenī

-Medikamenti neārstē jūsu raksturu;

-Pat ja jums izdosies izārstēties lietojot medikamentus, kas ir maz ticami, jūsu raksturs vienalga pievilks atpakaļ to pašu vai citu sēnīšu slimību;

Risinājums prāta līmenī:

Uzraudzīt savu iekšējo stāvokļi (introspekcija) un mainīt savu raksturu.

Mainīt savu raksturu var:

-Prātā

-Ar vārdu

-Ar rīcību

Padziļināta iepazīšanās ar tādu rakstura īpašību kā melīgums:

Šī ir tā rakstura īpašība, kura visbiežāk ir saistīta ar sēnīšu infekciju. Sēnītes arī ir melīgas tāpēc tās ir tik grūti ārstēt. Sēnītes parazitē, izmantojot savu spēju apmānīt cilvēka imunitāti. Viņas cenšas “izlikties par savējiem”, taču patiesībā parazitē un kaitē organismam.

Melīgs cilvēks vispirms jau krāpj pats sevi (melo pats sev). Tas ir saistīts ar pašu piemānīšanas faktu. Lai piemānītu , vispirms šai rīcībai ir jāatrod attaisnojums pašam sev (savam saprātam). Sākumā notiek prāta un saprāta iekšējais dialogs, kurā prāts cenšas pierādīt saprātam šīs rīcības vajadzību (nepieciešamību). Pēc tam, ja saprāts ir vājš un neizprot mānīšanās sekas, tad prāts uzvar un maina koncepciju saprātā.

Tagad cilvēkam sāk likties, ka krāpšana ir ne tikai iespējama, bet pat nepieciešama. Tādā veidā saprāts kļūst aprobežots. Šādā stāvokļī saprāts vāji atšķir labu no ļauna gan organisma iekšienē, gan ārpus tā. Tāds cilvēks nespēj pareizi izvēlēties sev draugus, jo nejūt viņos melīgumu, un tas pats notiek arī ar imunitāti. Imunitāte pārstāj atšķirt savējos no svešajiem.

Tādējādi sēnīšu slimību ārstēšanas procesā galvenā uzmanība jāpievērš tam, lai cilvēks beigtu (pārstātu) melot.

Papildu informācija

Rauga būtība ir saistīta ar vislielāko aprobežotību. Primkārt – tās ir sēnītes. Sēnītes – tā vienmēr ir aprobežotība. Ja cilvēks ēd maizi, kuras sastāvā ir raugs, viņš palielina viņā esošo sēnīšu spēku un organisma noslieci uz sēnīšu saslimšanu līdz ar to neiedomājami palielinās . Tas ir tādēļ, ka cilvēks pārņem rauga raksturu.

Līdzīgs pievelk līdzīgu.

Ja cilvēks ēd maizi ar raugu, viņa organismā sak dzīvot sēnītes, un tās izārstēt ir gandrīz neiespējami.

Viss , kas ir saistīts ar sēnītēm, ir parazitēšana, tā vienmēr ir aprobežotība, tāpēc tās bojā kviešus. Ja medus mucā iemaisa karoti darvas , medus vairs nav ēdams. Tieši tāpat kviešus apskādē viens piliens rauga. Viss klaips ir apskādēts, pēc tā vairs nav iespējama labestība.

Labestība – kāpēc tā vispar vajadzīga? Piemēram, jūs vēlaties būt labs un lēnprātīgs. Jā, es vēlos. Visi vēlas, bet mēs to nevaram, jo pats briesmīgakais ir tad, kad cilvēks bojā produktu labestību. T.i. , kad mēs produktus bojājam, sliktais efekts pastiprinās .Tas tāpēc, ka organisms grib kviešus , viņš tiem uzticas, viņam patīk kviešu garša. Prātam ir vajadzīgas šīs īpašības (kvalitātes), viņš izjūt tās kā vajadzīgas. Mēs gribam maizi un ēdam to, taču vienlaicīgi mēs uzņemam arī raugu (mūsu organisms uzņem arī raugu). Un mēs pierodam pie rauga garšas. Paši kvieši ir ļoti vērtīgi , tāpēc labāk maizi iejaukt kefīrā. Ieraugam ņemam kefīru, citronskābi un sodu. Zemāk ir dotas dažas šādas maizes receptes. Ievērojot noteiktas proporcijas, maize briest labi, bet tas notiek lēni, jo tajā nav kaisles. Kad maize briest lēnām, tas nozīmē , ka tajā ir labestība. Kad maize briest ātri , tajā ir kaisle (rauga efekts) , bet no šādas maizes ir maz labuma. Cilvēki kaislībās vienmēr dod priekšroku raugam, jo viņiem visu vajag ātrāk.

Ārstēšanas komponenti.

Parazītiskās slimības ārstē asinszāle. Sēnītes var ārstēt ar asinszāles, vērmeles un strutenes saknes maisījumu savienojumā ar kausētu sviestu.

Metode: iplikatorā fitorefleksoterapija

Šī ārstēšanas metode ir vienkārša. Tās pamatā ir auga un cilvēka raksturu mijiedarbība. Citiem vārdiem, ārstēšana notiek kaltētu augu uzliekot uz ādas kādā noteiktā vietā.

Lai sasniegtu efektu, nav vajadzības noskanoties uz konkrēto augu vai ticēt tā dziedinošajam spēkam. Šai metodei nav nekādas saistības ar iedvesmu, tā vienlīdz labi iedarbojas gan uz skeptiķiem, gan fanātiķiem. Un tā tas ir vienmēr , tikai ar vienu noteikumu: ja ārstēšanas procesā tiek izmantota laika gaitā pārbaudītas vēdu zināšanas , nevis kaut kādi izgudrojumi.

Kaltētais augu dziedniecibas līdzeklis vispirms rūpīgi tiek pārbaudīts ar mērķi noteikt tā individuālo saderību ar pacientu (sk. invdividuālās diētas piemeklēšana). Tālāk pacientam tiek noteikta šī ārstnieciskā auga izmantošanas shēma. Visbiežāk augi tiek piesieti pacientam plaukstas locītavas virspusē (tajā pusē, kurā pirkstiem ir nagi) vai potītes virspusē.

Taču ja jūs ēdat saldumus dienas otrajā pusē, ēdat gaļu un mānāt citus, tad pilnībā jūs sēnīti organismā izārstēt nevarat. Tas ir sava veida sods par to, ka jūs neatsakāties no šīm lietām.

Rekomendācijas:

Ārstējot sēnīšu slimības, ir ļoti svarīgi neaizrauties ar saldu, skābu, asu ēdienu lietošanu dienas otrajā pusē. Cītigi jākopj ķermenis, katru dienu mazgājoties un mainot apakšveļu. Labi palīdzēs prānājama, kas dod cilvēkam mundrumu. Tāpat arī jāatrod un jālieto zāles, kuras pakāpeniski iznīcinās sēnīti jūsu organismā. Taču tas nebūs iespējams bez sēnītes psiholoģiskā iemesla neitralizēšanas.

Maize labestībā (jo ilgāk to uzglabā, jo garšīgāka tā kļūst)

Sausais maisījums (aukstā vietā var uzglabāt nedēļu):

800 gr. augstākā labuma kviešu miltu; 70 gr. rudzu miltu; 100 gr. sausā piena; 2 tējk. sāls; 1-2-3 tējk. sodas (atkarībā no cepeškrāsns temp.); 2 tējk. koriandra; 1/3 tējk. karadamona; 1/6 tējk. zvaigžņu anīsa; 1 tējk. kanēļa; 3-7 tējk. cukura; ½ tējk. citronskābes. Lai maisījumu ilgāk un labāk varētu uzglabāt, citronskābi un sodu pievienot tieši pirms cepšanas.

Iejaukt daļu sausā maisījuma 600 ml kefīra (tā, lai mīklas konsistence līdzinās mannas biezputrai). Jo vairāk kefīra, jo mīkstāka maize (un lielāka viskozitāte).

Iesmērēt pannu ar sviestu. Ja mīkla sķidrāka, ielejiet to pannā, ja biezāka – ielieciet.

Lieciet cepeškrāsnī cepties pie zemas temperatūras. Jo lēnāk maize paceļas , jo vairāk tajā labestības. Maize apjomā piebriest 2 reizes. Cept nedaudz vairāk nekā stundu.

Ar pirmo reizi jums var arī neizdoties , jo jāiemanās piemeklēt pareizās devās kefīru un sodu. Var iejaukt arī pārskābušā krējumā vai skābenā rjaženkā.

Kardamonu un zvaigžņu anīsu var arī nepievienot (ja nav pieejami). Koriandram jābūt obligāti.

Lai uzceptu šādu maizi, ir vajadzīgas 15 minūtes laika. Ja sagatavosiet sauso maisījumu 10 dienām – tad svaigas maizes izcepšana prasīs tikai 5 minūtes dienā.

Rupja maluma miltus labāk izmantot tiem, kam ikdienā ir fiziska slodze, jo tie vairo muskuļu spēku.

Tulkoja Santa J.KALCIJS– skābeklis, sārmaina vide, vēzis

Divi tūkstošā gada miju civilizācija sagaida ar oriģināliem un unikāliem atklājumiem zinātnē, kultūrā un tehnikā. Mainās cilvēku domāšana, notiek vērtību pārorientēšana, tajā skaitā arī attieksmē pret savu veselību. Arvien biežāk dienas kārtībā parādās tādi jautājumi kā „Ilga mūža priekšnosacījumi", “Uzturs un mana veselība", “Fiziskās sagatavotības pilnveidošana “ u.t.t. Tas ir likumsakarīgi. Vides piesārņošana, ikdienas straujais dzīves ritms un citi negatīvie faktori faktiski noved pie organisma iekšējās vides nesaskaņotības (homeostāzes) - nesabalansētības.

Viens no galvenajiem minerāliem, kas nodrošina organisma iekšējās vides saskaņotu darbību irkalcijs. Tā deficīts organismā noved pie tādām slimībām kā kaulu vielas noārdīšanās (osteoporoze), kaulu cietības samazināšanās, (osteomolācija, paradentoze) u.c. Cilvēkam kļūstot vecākam lēnām notiek kalcija zaudēšana -samazinās kaulu tilpums un līdz ar to kaulu izturība strauji krītas. Šodien starp 60 gadīgiem cilvēkiem 35% sieviešu un 10% vīriešu slimo ar osteoporozi. Sasniedzot 70 gadu vecumu 50% sievietēm ir trausli kauli. Osteoporoze ir iemesls kaulu lūzumiem 90% gadījumu starp cilvēkiem 65 gadu vecumā. Sevišķi lielam riskam ir pakļautas sievietes, kuras smēķē, lieto alkoholu, kafiju, antibiotikas. Ari stress paātrina kalcija samazināšanos organismā. Liela ir kalcija loma ārstējot saslimšanas ar radioaktīvām vielām.

Kalcijs ir minerāls - elements Mendeļejeva periodiskajā sistēmā. Tas ļoti grūti absorbējas organismā. Jūs varat ēst cementu - arī tajā ir kalcijs, bet vai būs labums no tā? Vajadzīgo kalcija daudzumu organisms nesaņem arī ar augļiem, saknēm un piena produktiem, ko lietojam ikdienā. Organismam ir vajadzīga tāda kalcija forma, kura nonākot organismā būtu gatava uzņemšanai un tiktu pilnībā izmantota mērķu sasniegšanai. Tāds ir kalcija jons Ca + .

Lai šis minerāls nokļūtu organismā un tiktu 100% izlietots, ir jārada produkts ar saliktu sastāvu, kas nodrošinātu tā efektīgu un ātru uzņemšanu. Vislabākos rezultātus iegūst, ja kalciju organismā uzņem ar magniju attiecībā 3 : 1, kā arī kālija, nātrija un dažu citu minerālu klātbūtnē. Tādā gadījumā tas tiek absorbēts 100%. Ir zināms, ka vairāk nekā 150 slimības cilvēkiem rodas no kalcija deficīta organismā. Bet parasto kalciju organisms praktiski neuzņem, jo tā ķīmiskā aktivitāte ir vāja.

Kalcija galvenā bioķīmiskā funkcija ir uzturēt sārmainu vidi organismā. Ja tās nav, tad organismam ir grūti uzņemt barības vielas tādā daudzumā, lai nodrošinātu optimālu veselības līmeni.

Zinātnieks ķīmiķis Roberts Barefuts pierādīja, ka, parādoties kalcija deficītam organismā, tas sāk “aizsargāt sevi" no sabrukšanas - organisms ņem kalciju no kauliem un ar asinīm pārnēsā uz cilām vietām. Tā parādās sāļu nosēdumi locītavās, akmeņi nierēs un žultspūslī. Tieši šo akmeņu sastāvā ietilpstošais kalcijs ir ņemts nevis no mūsu uztura, bet gan no mūsu kauliem. Tas ir pierādīts. Tam ir tikai viens iemesls - kalcija trūkums organismā.

Paaugstināta kalcija klātbūtne asinīs parāda tā trūkumu visā organismā. Dažreiz kļūdaini izsakās mediķi: “Kalcijs asinīs? Par daudz tā!... Jums vajag samazināt kalciju uzturā!“ Secinājums - ja Jūs lietojat kalciju pietiekamā daudzumā, tad tā līmenis asinīs būs robežās no 2,02 - 2,6 mkM/1.

Medicīnas zinātnieks Otto Varburgs 24 gadus pētīja saikni starp kalcija deficītu organismā un vēža slimībām. Zinātnieks saņēma Nobela prēmiju par atklājumu, ka skābekļa trūkums organismā veicina vēža slimību attīstību. Betskābekļa deficīts ir cieši atkarīgs no skābes pārākuma organismā. Betskābes daudzumu organismā neitralizē kalcijs(tas ir kalcija jons Ca *2 ).

Doktors Kārlis Ričs 40. gadu beigās atklāja, ka lielākā daļa viņa pacientu, kuriem bija nopietni veselības traucējumi, cieta no kalcija deficīta. Doktors deva saviem pacientiem dažādus kalcija savienojumus kopā ar vitamīniem, lai kalcijs labāk absorbētos. Kad kalcija deficīts organismā izzuda pēc dažiem mēnešiem, kaut kādā veidā pazuda gan vēzis, gan citas slimības.

Kalcijs padara organismu sārmainu. Kalcijs ir vienīgais, kurš pilda šo funkciju. Katrs zinātnieks, kurš nodarbojas ar vēža slimības problēmām, zina, ka vēža šūnas, ievietotas sārmainā vidē, jau pēc 3 stundām nomirst, bet veselās šūnas šajā vidē jūtas labi, jo tajā skābeklis absorbējas 10 - 20 reizes vairāk nekā skābā vidē. Kalcijs tiek izmantots organismā, lai neitralizētu skābes pārākumu tajā.

Parasti cilvēkiem, kuri cieš no hroniskām slimībām, ir nosliece uz pastāvīgu nogurumu, un viņu stāvoklis sāk uzlaboties pēc tam, kad organisms sāk pāriet no "skābā'' stāvokļa uz "sārmaino". Ar pH pieaugumu organismā palielinās skābekļa daudzums tajā. Ja pH asinīs pieaug par 0,15, tad skābeklis asinīs pieaug par 65% (normāls pH asinis ir 7,15 - 7,45). pH uzturēšana vajadzīgajā līmeni - tā ir viena no kalcija galvenajām funkcijām, kuras darbības sekas ir palīdzēt organismam tikt galā ar daudzām slimībām, tajā skaitā ari ar vēzi.

Pārliecināties par sava organisma pH var ļoti vienkārši. Nopērciet aptiekā lakmusa papīriņus un ne ātrāk kā pēc 2 stundām pēc ēšanas ielieciet lakmusa papīriņi mutē:

ja zilais lakmuss kļūst sarkans - Jūsu organismā pārākumā ir skābe;

ja sarkanais lakmuss kļūst zils - Jūsu organismā pārākumā ir sārms.

pH rinda: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

skāba vide sārmaina vide

7,0 - neitrāla vide

Daudziem produktiem, ko mēs šodien ēdam un dzeram, ir skāba vide.Bezalkoholiskajiem gāzētajiem dzērieniempH bieži ir no 2,2 - 2,5 un tāpēc, lai glāzi dzēriena neitralizētu, vajag izdzen 35 glāzes tīra ūdens, kura pH ir 10. Organisms pastāvīgi meklē sevī rezerves, kā neitralizēt saņemto skābi, kura nonāk mūsu organismā ar uzturu - organisms cenšas panākt sārmainu vidi, ko savukārt var panākt, apgādājot sevi ar kalciju. Bet rezerve ir tikai viena - kauli.

Kalcija lietošana uzturā pareizās attiecībās dod labus rezultātus un tai jābūt pietiekami regulārai. Tad pirmās pozitīvās sajūtas var sagaidīt jau pēc 1 - 2 nedēļām.

Žurnāla “Reader's Digest" 1996. gada aprīļa mēneša numurā nopublicēts raksts "Kalcijs - maģiskais minerāls", kurā teikts par 7 ļoti nopietnām slimībām, kuras rodas no kalcija deficīta. Bet tā ir tikai aisberga virsūdens daļa. Patiesībā šo slimību skaits ir ap 150.

Pieauguša cilvēka organismam nepieciešams 1500 mg kalcija diennaktī. Sevišķi tas ir svarīgi mūža otrajā pusē, sievietēm pēc menopauzes un klimaksa perioda iestāšanās, kā ari augošam organismam.

Tāpēc tas nav brīnums: tad, kad Jūs lietojat kalciju, - Jūsu veselības stāvoklis uzlabojas.

Tā ir elementāra bioķīmija.

http://www.rd.com/cancer/

10 pārtikas produkti, kas novērš vēža attīstību

from Stealth Health

1.Pievienojiet ķiploku visam, ko ēdat.

Ķiploki satur sēra sastāvdaļas, kas stimulē ķermeņa imūnsistēmas dabīgās aizsargspējas pret vēzi un tie samazina audzēja iespējamību. Pētījumi rāda, ka ķiploki samazina kuņģa vēža iespējamību par 12 reizēm!

2. Ēdiet brokoļus, bet tvaicējiet vai vāriet tos, nevis pagatavojiet mikroviļņu krāsnī.

Brokoļi traucē vēža attīstību. Tas ir super pretvēža pārtikas produkts. Brokoļus uzturā vajadzētu bieži lietot. Tikai atcerieties, spāņu zinātnieki konstatējuši, ka mikroviļņu krāsnī pagatavoti brokoļi zaudē 97% flavonoīdu, kas ir tieši tie, kas darbojas kā šī dārzeņa pretvēža līdzeklis. Tāpēc- tvaicējiet tos, ēdiet zaļus- kā uzkodas, pievienojiet zupās un salātos.

3. Sagrauzdējiet Brazīlijas riekstus un pievienojiet tos salātiem.

Tie bagātīgi satur selēnu- minerālvielu, kas nogalina vēža šūnas un atjauno šūnu DNS. Hārvardā veikti pētījumi par selēna iedarbību prostatas vēža samazināšanā. Kornelas un Arizonas Universitātēs veikti pārliecinoši pētījumi, kas pierādījuši, ka 200 mikrogrami selēna ik dienas- tieši tik, cik satur 2 Brazīlijas rieksti- samazina prostatas audzēju par 63%, par 58% samazina taisnās zarnas vēzi, par 46% plaušu saslimšanas un par 39% samazina kopējos vēža mirstības rādītājus.

4.Pagatavojiet sev svaigu citronūdeni vai limonādi.

Austrālijā veiktie pētījumi apliecina, ka ik dienas, lietojot citrusa augļus, saslimšana ar mutes, kakla un vēdera vēzi samazinās uz pusi.

5. Apēdiet puskrūzīti mellenes ar brokastu pārslām.

Mellenes atrodas pirmajā vietā ar savu antioksidantu spēku. Antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, kas ir nestabilas sastāvdaļas un bojā šūnas, novedot pie saslimšanām, ieskaitot ar vēzi.

6. Iemācieties ēst artišokus jau šovakar.

Arī artišoki ir lieliska antioksidantu krātuve un darbojas kā ādas pretvēža līdzeklis. Lai uzturā lietotu šos brīnišķīgos dārzeņus, nomizojiet cietās ārējās apakšējās lapas, sagrieziet pamatni un nogrieziet augšu. Tad vāriet vai tvaicējiet 30-45 minūtes. Nosusiniet. Katru lapu iemērciet vinegretā vai ķiploku majonēzē, tad maigi ar priekšzobiem noraujiet šķiedraino apvalku, lai tiktu pie šī dārzeņa centrālās daļas. Maigi izņemiet no tā vidus matiņus, iemērciet sviestā vai citronsulā un baudiet veseli!

7. Grilēts lasis un citas treknās zivis- makreles, sardīnes, ātes un tuncis, kā arī garneles un gliemenes.

Ak, jau atkal šīs omega-3!
(tulk. piezīme: ja neēdat nogalinātu dzīvu radību, tad iesakuChiasēklas, kas satur vēl augstvērtīgākas Omegas 3, 6, 9 vai 12...:))))- kāda nozīme cipariem, vai ne?)

8. Pārgrieziet uz pusēm kivi un ar karotīti izēdiet tā mīkstumu.

Ēdiet tagad! Kivi ir mazā rokas granāta pret vēža profilaksē. Kivi satur antioksidantus, ieskaitot C vitamīnu, E, vitamīnu, luteīnu un varu.

9. Iemaisiet salātos sīpolus un lociņus.

Sīpoli par 50 % samazina saslimšanu ar prostatas vēzi. Efekts palielinās, ja tos ēd svaigus vai nedaudz apceptus. Tāpēc lietojiet lokus, saldos sīpolus, Askalonijas sīpolus (šalotes) vai maurlociņus.

10. Ēdiet skābus kāpostus.

Somijā veiktie pētījumi atklājuši, ka fermentēšanas process, kas notiek skābu kāpostu pagatavošanas laikā, izveido vēl papildus pretvēža sastāvdaļas. Pirms ēšanas skābus kāpostus var arī noskalot.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
rardscorn
Posted 6 days ago
i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor
itaRap
Posted 6 days ago
Ok. I use translate and will be good ok?
Michaelfum
Posted 18 days ago
Hello everyone! Dating site for sex, hot bitches are waiting for your message https://calenera.com .
rardscorn
Posted 25 days ago
posso usare l'italiano or english
rardscorn
Posted 28 days ago
posso usare l'italiano or english
rardscorn
Posted 1 month ago
hi :) bross :)
rardscorn
Posted 2 months ago
hello everyone thanks for approve
idugausex
Posted 2 months ago
http://mewkid.net/buy-xalanta/ - Buy Amoxil Online Amoxicillin 500mg jjc.quqc.goldbarbell.lv.uko.sz http://mewkid.net/buy-xalanta/
itaRap
Posted 2 months ago
Ciao a tutti vengo dall'italia
rardscorn
Posted 2 months ago
Hello. And Bye.
LasuraInaky
Posted 2 months ago
Hi My name is Jenny. I trying to find job in model or cinema business. If you have any offers for me, please contact me dating simulator 18+ for guys best asian dating website how does bumble dating app work for men bumble dating app reviews dating ariane 2 most popular dating apps in europe top 10 most popular dating apps dating sites tinder plenty of fish date ariane simulator guide best dating sites for single parents over 40
LauraInaky
Posted 2 months ago
Hi My name is Jenny. I trying to find job in model or cinema business. If you have any offers for me, please contact me dating sites for over 50 dating sites for teens 14-16 asian dating site for free dating for seniors free feature asiandating.com sign in free dating sites for over 50 women dating sites free of cost dating simulator games anime best dating sites free widowed free tinder dating site pictures women brandon
itaRap
Posted 3 months ago
Ciao a tutti vengo dall'italia
rardscorn
Posted 3 months ago
Hello. And Bye.
rardscorn
Posted 3 months ago
Hello. And Bye.
rardscorn
Posted 4 months ago
Hello. And Bye.
Edwardhus
Posted 4 months ago
Hello everyone! I want to present you the best site for sex Dating. Click on me ... ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Хочу представить вам лучший сайт для секс знакомств. Нажми на меня ...
Charlespiori
Posted 5 months ago
kamagra oral jelly 100mg how to use kamagra 100 mg kamagra in usa kaufen dundee health kamagra online kamagra oral jelly review australia kamagra shop erfahrungen 2015 kamagra oral jelly wirkung bei frauen kamagra oral jelly
Jamesmob
Posted 5 months ago
kamagra usa website kamagra oral jelly erfahrungsbericht kamagra oral jelly wirkung kamagra oral jelly kamagra forum srpski kamagra oral jelly vs viagra kamagra 100mg tablets for sale in use kamagra 100mg tablets for sale in used cars
Patrickviade
Posted 5 months ago
kamagra oral jelly online usa buy kamagra kamagra oral jelly suppliers india kamagra online kamagra kamagra gold 1200din kamagra oral jelly for sale in usa il effectiveness of cialis vs viagra vs levitra vs kamagra
Charlespiori
Posted 5 months ago
kamagra 100mg oral jelly sildenafil kamagra 100 mg kamagra shop deutschland erfahrung kamagra 100mg kamagra oral jelly kaufen schweiz kamagra 100mg oral jelly review kamagra 100 tablets usage kamagra oral jelly reviews
Jamesmob
Posted 5 months ago
kamagra 100 chewable tablets kamagra oral jelly kamagra 100 sildenafil citrate chewable tablets 100 mg kamagra 100mg kamagra oral jelly uses kamagra oral jelly kaufen deutschland paypal kamagra forum doctissimo kamagra 100mg tablets for sale usa
Patrickviade
Posted 5 months ago
super kamagra opinie forum kamagra online kamagra oral jelly 100mg buy kamagra kamagra oral jelly review kamagra oral jelly deutschland kamagra oral jelly how to use video kamagra 100 gold upotreba
Charlespiori
Posted 5 months ago
kamagra use kamagra 100 mg kamagra uk kamagra 100 mg kamagra oral jelly kaufen per nachnahme kamagra 100 sildenafil citrate chewable tablets 100 mg kamagra 100mg tablets usa kamagra website reviews uk
Jamesmob
Posted 5 months ago
kamagra 100mg 7 tablets buy kamagra kamagra store reviews buy kamagra kamagra oral jelly 100mg usa kamagra 100mg side effects kamagra oral jelly 100mg usa kamagra oral jelly in india
Patrickviade
Posted 5 months ago
kamagra 100mg tablets for sale in use kamagra 100mg kamagra 100mg oral jelly for sale kamagra oral jelly kamagra oral jelly 100mg online bestellen the kamagra store hoax apteka kamagra opinie forum kamagra gel directions
Charlespiori
Posted 5 months ago
kamagra forum buy kamagra kamagra oral jelly 100mg price kamagra kamagra shop erfahrungen 2016 kamagra 50 mg oral jelly usa kamagra 100mg reviews kamagra oral jelly come si usa
Patrickviade
Posted 5 months ago
kamagra reviews uk kamagra 100mg kamagra shop erfahrung buy kamagra kamagra shop erfahrungen 2015 kamagra shop gutschein the kamagra store coupon kamagra oral jelly suppliers india
Jamesmob
Posted 5 months ago
kamagra gel forum hr kamagra online kamagra rendeles buy kamagra kamagra jelly usa kamagra kopen afhalen amsterdam kamagra oral jelly india manufacturer kamagra oral jelly 100mg price in pakistan
Patrickviade
Posted 5 months ago
kamagra kopen rotterdam winkel kamagra online kamagra 100mg oral jelly kako se uzima kamagra oral jelly kamagra winkel utrecht dlp store kamagra kamagra 100 chewable tablet kaufen the kamagra store reviews
Charlespiori
Posted 5 months ago
kamagra oral jelly reviews kamagra online kamagra 100mg tablets usage kamagra online kamagra oral jelly cvs kamagra 100mg oral jelly wirkung bei frauen kamagra jelly reviews kamagra 100
Jamesmob
Posted 5 months ago
kamagra 100mg tablets kamagra 100mg direct kamagra uk kamagra 100 mg kamagra 100mg tablets china kamagra 100mg tablets reviews kamagra 50 mg oral jelly usa kamagra kopen amsterdam winkel
Patrickviade
Posted 5 months ago
kamagra oral jelly how to use video kamagra kamagra 50 mg oral jelly usa buy kamagra kamagra oral jelly 100 mg wirkungsdauer kamagra 100mg oral jelly for sale kamagra shop erfahrungen 2014 kamagra oral jelly amazon
Jamesmob
Posted 5 months ago
kamagra forum 2015 kamagra 100 mg kamagra forum uk kamagra kamagra 100mg oral jelly price in india kamagra dosage chart kamagra bezorgen rotterdam kamagra kopen rotterdam winkel
Charlespiori
Posted 5 months ago
kamagra oral jelly india kamagra oral jelly kamagra 100 oral jelly review kamagra twoja kamagra pl forum kamagra com kamagra kaufen in deutschland kamagra store reviews
Patrickviade
Posted 5 months ago
kamagra 100mg tablets china kamagra online super kamagra forum hr kamagra oral jelly kamagra forum 2015 kamagra store info erfahrungen kamagra 100mg chewable tablets kamagra gel opinie forum
Jamesmob
Posted 6 months ago
kamagra 100mg oral jelly in india kamagra 100 mg kamagra bestellen amsterdam kamagra kamagra price kamagra gold jelly kamagra store in nyc kamagra 100mg reviews
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly amazon nederland tx kamagra online kamagra jelly ingredients kamagra 100mg kamagra kopen utrecht kamagra 100mg gold review kamagra 100mg oral jelly amazon kamagra oral jelly uk
Jamesmob
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly india price kamagra oral jelly ajanta kamagra 100 chewable kamagra oral jelly kamagra oral jelly side effects kamagra shop erfahrungen 2017 kamagra 100mg chewables ajanta kamagra oral jelly kopen amsterdam
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly 100 mg wirkungsdauer kamagra 100mg kamagra 100mg oral jelly usa kamagra online kamagra reviews does work kamagra kopen rotterdam winkel kamagra forum pl kamagra jelly reviews
Jamesmob
Posted 6 months ago
kamagra 100mg oral jelly suppliers indianapolis indiana kamagra oral jelly kamagra shop gutschein kamagra kamagra store erfahrung kamagra forum doctissimo effectiveness of cialis vs viagra vs levitra vs kamagra kamagra oral jelly cvs
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra reviews does work kamagra 100 mg kamagra jelly kamagra kamagra 100mg reviews cost of kamagra cheap kamagra 100mg tablets kamagra oral jelly in australia
Charlespiori
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly in australia kamagra oral jelly kamagra 100mg tablets india kamagra 100 mg kamagra online kamagra now is the kamagra store legit kamagra jelly paypal
Jamesmob
Posted 6 months ago
direct kamagra uk kamagra online kamagra oral jelly online kaufen paypal kamagra oral jelly kamagra 100mg tablets side effects kamagra oral jelly kaufen amazon kamagra oral jelly how to use video kamagra 100 chewable review
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra use kamagra online kamagra reviews does work kamagra oral jelly kamagra oral jelly 100mg uk kamagra 100mg oral jelly sildenafil ajanta kamagra 100 gold upotreba kamagra store in nyc
Charlespiori
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly 100mg pouzitie kamagra 100 mg kamagra 100mg tablets reviews kamagra oral jelly kamagra kopen in winkel rotterdam kamagra 100mg tablets for sale uk kamagra reviews users kamagra oral jelly gГјnstig kaufen deutschland
Jamesmob
Posted 6 months ago
kamagra 100mg buy kamagra kamagra oral jelly gГјnstig kaufen deutschland buy kamagra kamagra jelly india direct kamagra uk kamagra oral jelly 100mg pouzitie =JamesKew&_formData=&_formData=kamagra+gold+from+ajanta+pharma+%0D%0A%5Burl%3Dhttp%3A%2F%2Fkamagrabax.com%2F%5Dkamagra%5B%2Furl%5D+%0D%0Akamagra+now+%0D%0A%3Ca+href%3D%22http%3A%2F%2Fkamagrabax.com%2F%22%3Ekamagra%3C%2Fa%3E+%0D%0Akamagra+bestellen+nederland+%0D%0A%3Ca+href%3D%22http%3A%2F%2Fwww.buchlovice.cz%2Fcz%2Fhlaseni-rozhlasu%2Fskolni-jidelna%3Freplyto%3D132755%26_formData%5Bguest%5D%3DJamesKew%26_formData%5Bsubject%5D%3D%26_formData%5Btext%5D%3Dkamagra%2Boral%2Bjelly%2Bindia%2Bprice%2B%250D%250A%253Ca%2Bhref%253D%2522http%253A%252F%252Fkamagrabax.com%252F%2522%253Ebuy%2Bkamagra%253C%252Fa%253E%2B%250D%250Akamagra%2Bforum%2Bromania%2B%250D%250A%255Burl%253Dhttp%253A%252F%252Fkamagrabax.com%252F%255Dkamagra%2Bonline%255B%252Furl%255D%2B%250D%250Akamagra%2Bkaufen%2B%250D%250A%253Ca%2Bhref%253D%2522http%253A%252F%252Fwww.toprichall.com%252Fplus%252Ffeedback.php%253Faid%253D56%2526action%253Dshow%2526totalresult%253D511%2526pageno%253D20%2522%253Ekamagra%2Bkopen%253C%252Fa%253E%2B%250D%250Akamagra%2Bforum%2Bgdzie%2Bkupic%2B%250D%250A%255Burl%253Dhttp%253A%252F%252Fwww.rotary-lotus.org%252Fmbook%252Ferror.asp%253Finfo%253D%2525A5%2525BC%2525B5%2525F9%2525A5U%2525A5%2525CE%2525A4%2525E1%2525A4%2525A3%2525AF%2525E0%2525AFd%2525A8%2525A5%255Dkamagra%2Bshop%2Berfahrungen%2B2017%255B%252Furl%255D%26addpost%26r%3D0%22%3Ekamagra+100mg+tabletta%3C%2Fa%3E+%0D%0Akamagra+kopen+amsterdam+%0D%0A%5Burl%3Dhttp%3A%2F%2Fmod-tec.ru%2Fforum%2F61178%2F48932%3Fmessage_quote_form%3D112378%26message_rows%3D14172%26page%3D3%5Dkamagra+jelly+ingredients%5B%2Furl%5D+%0D%0A&addpost&r=0]kamagra oral jelly usa
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra 100mg tablets for sale in uses kamagra oral jelly kamagra 100mg tablets review kamagra online kamagra store gutschein kamagra forum pl kamagra uk kamagra oral jelly 100mg online bestellen
Charlespiori
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly for sale in usare kamagra online kamagra 100 oral jelly how to use kamagra 100 mg super kamagra kaufen kamagra 100mg chewables kamagra 100mg oral jelly how to use kamagra kaufen in deutschland
Jamesmob
Posted 6 months ago
come si usa kamagra oral jelly kamagra 100 mg kamagra reviews kamagra oral jelly kamagra kopen in de winkel utrecht kamagra forum 2014 erfahrungsbericht kamagra shop deutschland kamagra 100mg oral jelly suppliers indianapolis indiana
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly deutschland kamagra 100mg kamagra 100 oral jelly review kamagra online india kamagra 100 chewable tablets kamagra oral jelly 100mg usa kamagra oral jelly 100mg usa kamagra 100mg tablets use
Jamesmob
Posted 6 months ago
kamagra reviews users kamagra online kamagra oral jelly cvs kamagra buy kamagra oral jelly online usa womens kamagra 100mg tablets kamagra 100 chewable review chewable kamagra polo 100mg
Patrickviade
Posted 6 months ago
kamagra 100mg oral jelly sildenafil ajanta kamagra online kamagra gold buy kamagra kamagra kopen afhalen amsterdam twoja kamagra pl forum kamagra bestellen nederland kamagra dosage chart
Jamesmob
Posted 6 months ago
kamagra oral jelly usa next day shipping uk kamagra oral jelly kamagra shop erfahrungen 2017 kamagra 100 mg kamagra oral jelly sildenafil kamagra oral jelly india kamagra 100mg oral jelly suppliers indianapolis indiana is the kamagra store legit
Jimmysleem
Posted 6 months ago
cialis dosage compared to viagra buy cialis online super active cialis 40 mg gel buy cialis online cialis 5 mg or 20 mg viagra vs cialis vs levitra price comparison cialis 20mg dosing instructions cialis 20 mg contre indications
ThomasVef
Posted 6 months ago
cialis soft tablets buy generic cialis cialis 100mg plus dapoxetine 60mg buy cialis online generic cialis prices with prescription generic cialis purchase cialis super active+ 20mg pills generic cialis is it safe
Jimmysleem
Posted 6 months ago
walmart pharmacy cialis price check buy cialis online cialis generico precio en farmacias generic cialis cialis 5 mg generico prezzo comprar viagra y cialis generico cialis generico do viagra 100 generic cialis lowest price
ThomasVef
Posted 6 months ago
cialis commercials 2016 buy generic cialis cialis with dapoxetine reviews buy cialis online difference between cialis professional and cialis super active cialis side effects acid reflux walgreen cialis price without insurance viagra vs. cialis cost
Jimmysleem
Posted 6 months ago
cialis 5mg price in dubai cialis generic cialis professional samples buy generic cialis cialis maine cialis retail price at cvs generic cialis soft tabs =21531]viagra vs cialis vs levitra comparison
ThomasVef
Posted 6 months ago
brand cialis vs generic cialis generic cialis cialis medication information generic cialis generic cialis from india reviews specialist in cytotechnology viagra and cialis generic lowest price generic cialis
Jimmysleem
Posted 6 months ago
cialis generic vs brand name cialis generic viagra and cialis combo dosage comparison generic cialis liquid cialis dosage info cialis generic 2018 cialis 20 mg prices with prescription generic cialis soft tabs (tadalafil) 20mg
Jimmysleem
Posted 6 months ago
bathtubs in cialis commercial cialis online viagra dosage vs cialis cialis online best deal on generic cialis why are there 2 bathtubs in the cialis commercials cialis vs viagra reddit cialis professional 20 mg reviews
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis tadalafil 20mg reviews cialis generic cialis coupons 2018 buy cialis online cialis soft gels
Jimmysleem
Posted 7 months ago
comprar cialis generico en chile buy generic cialis cialis prices without insurance generic cialis brand cialis 10mg
ThomasVef
Posted 7 months ago
compare prices for cialis 5mg generic cialis side effects of prolonged use of cialis cialis generic cialis 5mg daily price
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis 5mg price in india cialis generic cialis levitra viagra price comparison buy cialis online generic cialis available usa
ThomasVef
Posted 7 months ago
generic cialis available in us generic cialis cialis side effects blurry vision buy cialis online best prices cialis 5mg
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis coupon card for 20 mg generic cialis cialis drug side effects generic cialis generic cialis availability
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis coupon card program cialis generic generic cialis prices buy generic cialis cialis professional 40 mg reviews
Jimmysleem
Posted 7 months ago
generic cialis canada customs cialis generic cialis super active tadalafil india pharmacy cialis online generic cialis daily 5 mg
ThomasVef
Posted 7 months ago
dosage strengths of cialis buy generic cialis price for cialis at walmart generic cialis cialis 20 mg tablets
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis vs levitra vs viagra which one is better cialis generic generic cialis dosage generic cialis cialis generico brasil preço
ThomasVef
Posted 7 months ago
sildenafil 20 mg vs cialis 5 mg cialis generic cialis dose reddit generic cialis cialis side effects leg cramps
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis 20 mg price comparison cialis generic viagra and cialis combo dose comparison generic cialis best dosage for viagra cialis and levitra
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis side effects eyesight generic cialis price comparison viagra cialis levitra generic cialis side effects of viagra and cialis
ThomasVef
Posted 7 months ago
genric cialis extra dosage buy cialis online best prices generic cialis 20 mg cialis online cialis dosage side effects
Jimmysleem
Posted 7 months ago
viagra vs cialis price in india buy cialis online generic cialis available united states cialis generic low cost viagra cialis generic
ThomasVef
Posted 7 months ago
cvs cialis 20mg price generic cialis cialis professional for sale on internet buy generic cialis daily 5mg cialis price
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis generico precio espaГ±a cialis generic cialis 100mg plus dapoxetine 60mg cialis generic viagra cialis levitra dosages
ThomasVef
Posted 7 months ago
generic cialis available united states buy cialis online cialis vs viagra bodybuilding cialis generic cialis side effects reddit
Jimmysleem
Posted 7 months ago
release date for generic cialis cialis generic brand cialis 10 mg buy generic cialis ez online pharmacy buy cialis usa
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis or viagra reviews cialis generic viagra and cialis dosage and costi cialis generic generic cialis super active 20 mg
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis dosage strengths buy generic cialis cialis dosage 10 vs 5 mg buy cialis online cialis 20 mg costco
ThomasVef
Posted 7 months ago
viagra cialis or levitra reviews buy generic cialis cialis coupon 2017 buy cialis online brand cialis online us pharmacy
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis dapoxetine review buy generic cialis donde puedo comprar cialis generico mexico cialis online anxiety panic side effects viagra cialis
ThomasVef
Posted 7 months ago
prices of viagra cialis and levitra generic cialis cialis cost per pill 20 mg buy generic cialis cialis prices costco
Jimmysleem
Posted 7 months ago
generic viagra or cialis generic cialis cialis 5mg best price australia cialis generic when will generic cialis be available in the usa
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis side effects acid reflux buy cialis online cialis prices in usa buy generic cialis cialis tabs 20mg
Jimmysleem
Posted 7 months ago
prices of viagra cialis and levitra generic cialis cialis 20 mg tadalafil brand buy cialis online cialis professional 20 mg pills
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis professional reviews buy cialis online viagra vs cialis vs levitra comparison cialis online generic cialis tadalafil release date
Jimmysleem
Posted 7 months ago
cialis 5mg vs viagra 100mg buy cialis online cialis tablets side effects cialis generic generic cialis daily use
ThomasVef
Posted 7 months ago
cialis dosage 10 mg cialis online generic cialis in the united states cialis generic cialis 5 mg daily cost cvs
Jimmysleem
Posted 7 months ago
how long do cialis side effects last buy cialis online cialis 5 mg price at walmart buy cialis online cialis 5mg effets
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis professional samples buy generic cialis viagra levitra cialis cost comparison buy cialis online viagra vs cialis dose comparison
Jimmysleem
Posted 8 months ago
brand cialis vs generic cialis cialis online availability of generic cialis buy generic cialis what is maximum dose for cialis
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis viagra generic buy generic cialis cialis commercial british lady buy generic cialis cialis coupon 2017 $200
Jimmysleem
Posted 8 months ago
cialis 5 mg compare prices cialis online viagra cialis levitra dosages cialis generic walmart drug prices cialis
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis cheap uk cialis generic cialis online pharmacy usa buy generic cialis price of cialis 5mg costco
Jimmysleem
Posted 8 months ago
donde puedo comprar cialis generico mexico generic cialis cialis professional vs cialis super active buy generic cialis cialis super active
VidmM
Posted 8 months ago
Today almost every Internet user uses Youtube or any other service to upload and watch videos, free movies and other stuff. But sometimes you want to download a movie or a video and the service doesn't allow you to do so. It's where Vidmate App is coming to help you. It provides with an ability for you to get a video from may services, including Youtube, Vimeo, Vimeo and many other hosting services. To do this you just need to open video page and click download button. Plus, Vidmate is 100% free and very easy in use with your Android! Download Vidmate APK from this website now and start downloading your favourite videos to share them with your friends!
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis dapoxetine review generic cialis cialis brand 20 mg buy cialis online prices for cialis at walmart
Jimmysleem
Posted 8 months ago
generic cialis cheapest price cialis generic walgreens price for cialis 5mg cialis online cialis dosage 5mg or 10mg
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis now generic in us cialis online cost of cialis versus generic cialis online viagra and cialis dosage and costi
Jimmysleem
Posted 8 months ago
walgreens price for cialis 20mg cialis online cialis tablets 10mg cialis generic cialis online cheapest prices
ThomasVef
Posted 8 months ago
walmart price for cialis 5mg generic cialis cialis 5mg best price cialis generic cialis 5mg price in dubai
Jimmysleem
Posted 8 months ago
cialis doses 10 mg cialis generic cialis 20 mg 8 film tablet generic cialis viagra e cialis genericos
ThomasVef
Posted 8 months ago
side effects of viagra and cialis cialis generic cialis 20 mg 8 tablets buy generic cialis cialis generic lowest prices
Jimmysleem
Posted 8 months ago
viagra cialis levitra dosage cialis online backache side effects of cialis 5mg buy generic cialis cialis coupons printable walmart
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis prices 5mg generic cialis viagra cialis levitra online australia cialis generic dosage for viagra cialis levitra
Jimmysleem
Posted 8 months ago
cialis 20 mg manufacturer coupon generic cialis cialis 5mg daily use reviews buy generic cialis cheapest viagra cialis levitra
ThomasVef
Posted 8 months ago
cialis side effects eyesight buy cialis online cialis dosagem diaria buy cialis online cialis coupons printable 2017
Jimmysleem
Posted 8 months ago
comprar viagra cialis o levitra generico generic cialis cialis super active 20mg buy cialis online cialis tabs 20mg
Jimmysleem
Posted 8 months ago
cialis generic 2017 generic cialis generic cialis daily buy generic cialis cialis mailed to home
ThomasVef
Posted 8 months ago
is cialis professional better reviews cialis generic cialis generico cialis online viagra vs cialis price
ThomasVef
Posted 8 months ago
generic cialis release date buy generic cialis cialis dosage 10mg vs 20mg buy generic cialis cialis generic brand names
Jimmysleem
Posted 8 months ago
cialis eyesight side effects cialis generic cialis 20 mg prices buy generic cialis cialis 30 tablet 20 mg
ThomasVef
Posted 8 months ago
generic cialis viagra buy generic cialis generic cialis usa cialis generic cialis soft tabs vs cialis
ThomasVef
Posted 8 months ago
generic cialis available when cialis generic cialis generic price comparison buy cialis online brand cialis means in hindi
Richardproon
Posted 8 months ago
en ucuz cialis 20 mg 30 tablet buy generic cialis actor in cialis commercial buy cialis online cialis 20mg coupon
MatthewQuign
Posted 8 months ago
viagra and cialis comparison generic cialis cialis coupon 2015 generic cialis brand cialis by lilly
KeithMup
Posted 8 months ago
generic cialis canada reviews cialis generic cialis price versus viagra side effects buy generic cialis cialis 5 mg daily dosage
Clydereero
Posted 8 months ago
cialis maximum dose generic cialis acquisto cialis generico in italia buy generic cialis cialis commercial woman
MichaelChend
Posted 8 months ago
cialis side effects dangerous cialis generic cialis brand name vs generic cialis online cost of generic cialis 5 mg at walmart
WilliamEmbex
Posted 8 months ago
cialis professional buy cialis online viagra vs cialis vs levitra dosage generic cialis cialis 20 mg price comparison united states
Angelfar
Posted 8 months ago
cialis daily dosage options cialis online viagra cialis comparison buy cialis online cialis dosage and timing
Bennybum
Posted 8 months ago
cialis 20 mg 30 tablet eczane fiyatД± cialis online cialis generic in 2017 cialis online generic daily cialis lowest price
LazaroLiaix
Posted 8 months ago
cialis prescription prices generic cialis cialis and viagra dosages cialis online cialis tablet 20 mg
Ralphskile
Posted 8 months ago
viagra and cialis dosage and costi buy cialis online buy generic cialis online canada buy cialis online cialis coupon 2018
JamesWar
Posted 8 months ago
generic cialis manufacturers india cialis generic cost of generic cialis 5 mg at walmart buy cialis online generic cialis available
WalterUrink
Posted 8 months ago
cialis generico precio cialis online main ingredient of cialis buy cialis online cialis super active tadalafil 20mg
Angeldop
Posted 8 months ago
generic cialis in the united states generic cialis cialis viagra generici buy cialis online maximum safe dose of cialis
Ralphskile
Posted 8 months ago
levitra vs cialis which is better generic cialis cialis 20 mg prices with prescriptions buy cialis online cialis for daily use 5mg cost
JamesWar
Posted 8 months ago
walmart pharmacy cialis 20mg price buy cialis online effectiveness of cialis vs viagra vs levitra 2013 cialis online cialis super active 20mg
BrandonWhoke
Posted 8 months ago
cialis generic levitra viagra buy generic cialis cialis generic lowest prices cialis online cytotechnology specialist
TimothyKen
Posted 8 months ago
buy generic cialis online usa cialis generic generic brand for cialis 5mg online buy cialis online cialis professional for sale
Robertopinop
Posted 8 months ago
generic cialis available generic cialis levitra vs cialis reviews buy cialis online price cialis 20mg australia
RobertInazy
Posted 8 months ago
cialis vs viagra user reviews generic cialis viagra and cialis dose strength comparison buy generic cialis cialis 20 mg dosage
RickeyPew
Posted 8 months ago
cialis super active generico buy cialis online cialis professional vs viagra professional cialis online lilly brand cialis
DavidLap
Posted 8 months ago
viagra and cialis dosage and cost comparison buy cialis online levitra cialis viagra reviews buy cialis online how long does it take for 5 mg cialis to work
Miguelsurdy
Posted 8 months ago
generic cialis sales cialis online viagra vs cialis price cialis generic cialis generico in farmacia italia
Melvinrag
Posted 8 months ago
cialis 5mg daily use does it work buy generic cialis cialis generic at costco buy cialis online cialis side effects eyesight
JosephDiosy
Posted 8 months ago
cialis price vs viagra dosage generic cialis cialis professional vs cialis super active buy generic cialis is there generic cialis in canada
RolandVag
Posted 8 months ago
cialis 5 mg 6 tablets cost generic cialis cialis pharmacy price comparison cialis online cialis vs viagra vs levitra
Dustypax
Posted 8 months ago
cialis 20mg dosage frequency generic cialis generic cialis is it safe cialis generic cialis side effects long term use
Melvinrag
Posted 8 months ago
buy cialis 20 mg usa buy generic cialis cialis retail prices usa cialis online generic for cialis daily 5 mg average price
Dustypax
Posted 8 months ago
cialis vs levitra side effects buy cialis online maximum daily dose of cialis buy cialis online cialis tablet filmomhuld 10mg
Melvinrag
Posted 8 months ago
cialis soft gels generic cialis cost of cialis or viagra generic cialis compare viagra and cialis dosage
RolandVag
Posted 8 months ago
generic cialis lowest prices generic cialis cialis (tadalafil) 30 tablet 20 mg cialis online is there a generic cialis on the market
JosephDiosy
Posted 8 months ago
cialis side effects dangers or levitra vs cialis vs generic cialis cost viagra versus cialis cialis generic cialis v viagra comparison
Dustypax
Posted 9 months ago
generic cialis for daily use prices generic cialis cialis coupon for rite aid cialis online dapoxetine 60mg cialis 100mg
TutuM
Posted 9 months ago
Today anyone has an iOS or Android phone. This has lead to developing a millions of applications that provide servises such as mobile games, development, entertainment playgrounds and many others. To download any of these apps a user must get an account at either Google Play or Apple Store. But not all programs are available there as they don't meet the official rules. To avoid this a new app was developed - TutuApp. This helper works both on iOS and Android run smartphones and tablets and it has the biggest market of games and apps. We name a few: Pokemon Go, Spotify, Clash of Clans, Fortnite, Snapchat and many others. They come with zero ads and locked content! Whant to know more? Visit https://tutuapp-app.com to download TutuApp for free on your Android or iOS smartphone. Installation instructions for the app are available at that page.
RolandVag
Posted 9 months ago
brand name cialis 20 mg cialis generic cialis coupon 2017 $200 cialis generic cialis 20mg vs 5mg
Melvinrag
Posted 9 months ago
generic cialis available in us cialis online cialis soft gel buy generic cialis levitra vs viagra vs cialis reviews
Dustypax
Posted 9 months ago
cost of levitra vs cialis vs viagra buy generic cialis how long do side effects of cialis last cialis online cialis side effects last
Melvinrag
Posted 9 months ago
cialis dosage 5mg or 10mg buy cialis online cialis dosage 10mg daily use buy cialis online cialis 5 mg price cvs
RolandVag
Posted 9 months ago
generic cialis costco generic cialis generic viagra cialis online pharmacy buy cialis online cialis ou viagra ou levitra forum
JosephDiosy
Posted 9 months ago
price of cialis at walmart pharmacy buy generic cialis donde comprar cialis generico en chile cialis generic generic cialis lowest prices
Dustypax
Posted 9 months ago
cialis 200mg dosage buy generic cialis price for cialis 20mg at walmart cialis generic prices for cialis 5 mg at walmart
Melvinrag
Posted 9 months ago
cialis soft tabs dosage cialis generic cialis coupon card programme buy cialis online best prices on cialis 5mg
RolandVag
Posted 9 months ago
generic cialis soft tabs 20mg cialis online cialis 20mg tablets price in pakistan cialis online effectiveness of cialis vs viagra vs levitra alcohol
JosephDiosy
Posted 9 months ago
specialist in cytotechnology buy generic cialis cialis generico online opinioni cialis online generic cialis customer reviews
Dustypax
Posted 9 months ago
cialis super active online australia buy cialis online cialis maximum dosage generic cialis cialis dosage and timing
Melvinrag
Posted 9 months ago
buy generic cialis online in canada cialis generic cost of viagra vs cost of cialis buy generic cialis comprar cialis generico online espaГ±a
JosephDiosy
Posted 9 months ago
cialis side effects joint pain buy generic cialis cialis superdosagem generic cialis cost of cialis vs viagra vs levitra
Melvinrag
Posted 9 months ago
cialis generico preço buy generic cialis cialis 20 mg dosage instructions cialis online cialis dose maximale
EllisDaype
Posted 9 months ago
generic cialis lowest prices cialis online cialis tadalafil 20mg dosage generic cialis brand name cialis 20 mg
DavidDup
Posted 9 months ago
will cialis side effects go away generic cialis cialis 30 tablet 20 mg generic cialis cialis tadalafil 20mg reviews
revebaf
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
ocesoifkas
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
eetvucoc
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
amiqeodubol
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
MalcolmAmili
Posted 9 months ago
cost of viagra vs cost of cialis buy generic cialis cialis dose 40 mg generic cialis price of viagra and cialis per pill
Davidrab
Posted 9 months ago
cialis 20mg dosing instructions buy generic cialis cialis 20 mg 8 tablets buy cialis online cialis 5mg price in saudi arabia
Allensen
Posted 9 months ago
buy generic cialis online uk cialis online generic viagra cialis and levitra buy cialis online lowest cost viagra cialis 5mg
MalcolmAmili
Posted 9 months ago
cialis generico precio en mexico cialis online cialis side effects in men buy cialis online cialis super active vs professional
Davidrab
Posted 9 months ago
cialis 20 mg dosage instructions buy cialis online generische cialis professional 20 mg generic cialis walmart price for cialis 20 mg
Allensen
Posted 9 months ago
cialis dosage 10 vs 5 mg cialis generic cialis viagra comparison chart cialis online cialis cheap uk
MalcolmAmili
Posted 9 months ago
generic for viagra and cialis cialis online generic cialis us pharmacy buy generic cialis cost of viagra vs cialis vs levitra
Davidrab
Posted 9 months ago
cialis generico precio en chile buy generic cialis viagra cialis cost buy generic cialis cialis tablet filmomhuld 10mg
Allensen
Posted 9 months ago
cialis 10mg dosage buy generic cialis will cialis go generic in nov 2017 generic cialis costco pharmacy cialis prices
eagufeenatiut
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
iledicet
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
avufesi
Posted 9 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
nahayujzi
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin Without Prescription http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
amumanefam
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
lijepanazcufa
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
ayayumu
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
oolavte
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Jacobmar
Posted 10 months ago
Привет хотим представить вам партнерку по http://onebetbest.com/push.php - пуш монетизацииhttp://mywomenblog.ru - . Всем кому интересен данный вид заработка можно перейти по http://onebetbest.com/push.php - ССЫЛКЕ(КЛИК) для регистрации. ============================================================================ Hi I want to introduce you to the affiliate program at http://onebetbest.com/push.php - push monetization Anyone who is interested in this kind of earnings you can go to http://onebetbest.com/push.php - the LINK(CLICK) for registration.
Scottshuts
Posted 10 months ago
cialis tv commercial bathtub youtube cialis generic cialis 5 mg uses buy cialis online cost of cialis 5 mg at walmart
HaroldFak
Posted 10 months ago
cialis dosage and timing buy cialis generic price of viagra compared to cialis buy generic cialis uses for cialis 10mg
Donaldcag
Posted 10 months ago
cialis maximum dosage per day cialis generic cialis dosagem generic cialis cialis brand 10mg
SteveKenna
Posted 10 months ago
generic cialis usa buy cialis generic cialis generico opinion buy generic cialis cialis dapoxetine review
Shawndex
Posted 10 months ago
is there a generic cialis available in canada generic cialis effectiveness of cialis vs viagra vs levitra 2013 generic cialis viagra cialis levitra online pharmacy
RobertDuh
Posted 10 months ago
genericos de viagra y cialis buy cialis cialis generico en chile buy generic cialis online super active cialis reviews
Anthonyshoub
Posted 10 months ago
cialis dose recommendations vs viagra together buy generic cialis cialis vs viagra price buy cialis generic cialis soft tabs 20mg
RobertSnamp
Posted 10 months ago
5mg cialis daily vs 20mg cialis generic release date for generic cialis buy generic cialis cialis commercial blues song
ivuwazofal
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Order Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
earueroma
Posted 10 months ago
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxil Buy Generic http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Robertwax
Posted 10 months ago
generic cialis lowest price cialis viagra vs cialis vs levitra price buy cialis buy generic viagra and cialis online edrugstore.md
AlbertJen
Posted 10 months ago
kamagra store coupon code п»їkamagra uk kamagra jelly 100mg п»їkamagra uk cost of kamagra jelly
DonaldTrisy
Posted 10 months ago
walgreens cialis coupon buy cialis generic extra super cialis uk buy cialis cialis soft gels
LloydPat
Posted 10 months ago
cialis side effects and dosage cialis generic online cialis retail prices usa buy cialis online best price viagra cialis
Michaelkeync
Posted 10 months ago
fildena 100 online fildena 100mg fildena 100 mg online fildena cheapest fildena 100 for sale
HaroldIsors
Posted 10 months ago
viagra 50 mg como tomar viagra viagra side effects warnings viagra generic legal buy viagra online usa
Richardvix
Posted 10 months ago
best cialis coupon for walgreens buy cialis generic when will cialis become generic in usa cialis generic viagra vs cialis vs levitra reviews
BrianGrisa
Posted 10 months ago
cialis tablets 10mg generic cialis walmart pharmacy prices cialis buy cialis online cialis 5 mg price comparison
BryanStelm
Posted 10 months ago
kamagra oral jelly sildenafil citrate kamagra how to use kamagra 100mg tablets п»їkamagra uk kamagra oral jelly cvs
AndrewGew
Posted 10 months ago
black woman in cialis commercial generic cialis online cheap cialis uk suppliers cialis cialis coupon walgreens
Billyfuh
Posted 10 months ago
fildena 100 purple for sale fildena fildena 100 mg softgel capsule buy fildena fildena online india
RichardSnupe
Posted 10 months ago
female viagra pills wiki viagra generic cialis generic levitra viagra buy viagra is there a generic alternative to viagra
Thomasrhils
Posted 10 months ago
se venta cialis generico en mexico buy cialis online cialis generic cost buy generic cialis online cialis dose reddit
Robertwag
Posted 10 months ago
kamagra gold 100mg rendeles buy kamagra uk kamagra oral jelly usa kamagra kamagra oral jelly india online
DerekFaice
Posted 10 months ago
cialis side effects long term use cialis cialis tablets 20mg australia buy generic cialis buy cialis canada canadian drugstore
MichaelBek
Posted 10 months ago
cialis dosage 20 mg generic cialis buy cheap cialis in canada buy cialis walmart pharmacy prices cialis
Michaelpiova
Posted 10 months ago
fildena 100 mg online fildena fildena 50 side effects fildena buy fildena 100 cheap
MichaelBek
Posted 10 months ago
cialis viagra generic cialis generic online extra super cialis generic cialis generic online comparison viagra vs cialis
JosephCoank
Posted 10 months ago
cialis tablets 10mg buy generic cialis online generic viagra or cialis buy cialis generic backache side effects of cialis 5mg
ScottApame
Posted 10 months ago
levitra or cialis or viagra buy cialis online cialis soft tabs canada buy generic cialis online walgreens pharmacy cialis price
RonnieAxord
Posted 10 months ago
brand viagra online canadian pharmacy paypal viagra women taking viagra side effects viagra viagra generic availability sildenafil
KevinPus
Posted 10 months ago
kamagra 100mg oral jelly suppliers indianapolis in п»їkamagra uk kamagra oral jelly viagra buy kamagra uk kamagra forum pl
LesterPhymn
Posted 10 months ago
fildena sildenafil citrate tablets 100 mg sildenafil citrate fildena 100 cheap fildena fildena 50 mg tablets buy here in usa
DouglasKeerb
Posted 10 months ago
cialis soft 20mg buy cialis online cialis 20mg tablets price in pakistan buy cialis online cialis soft tabs 20mg
Patrickcax
Posted 10 months ago
generic cialis coupon cialis generic online cialis extra dosage 100mg buy cialis generic cialis generic 5 mg daily houston pharmacy
Ronaldfluch
Posted 10 months ago
female viagra pills generic viagra female viagra medication viagra generic viagra stendra cialis levitra side effects
Davidbot
Posted 10 months ago
kamagra soft tablets 100mg buy kamagra uk kamagra oral jelly how to use video п»їkamagra uk kamagra usa website
RobertoWrogy
Posted 10 months ago
tadalafil cialis 20mg generic cialis order generic cialis online uk generic cialis cialis generic levitra viagra
Jamessab
Posted 10 months ago
cialis generico 5 mg preço buy generic cialis price cialis 20mg walgreens cialis generic mental side effects of cialis
DavidQuirl
Posted 10 months ago
does fildena work fildena 100mg fildena 100 mg direction buy sildenafil citrate fildena 100 mg softgel capsule
BrandonNus
Posted 10 months ago
cialis dapoxetine review cialis cialis price versus viagra forum buy cialis online cialis dosage recommendations
SammySah
Posted 10 months ago
viagra 100mg price walmart pharmacy viagra viagra generico mexico viagra generic viagra soft tabs 100mg review
TimothyRal
Posted 10 months ago
cialis generic 2018 buy cialis online cialis soft tabs reviews buy cialis generic buy cialis professional 20 mg
BasilHeawl
Posted 10 months ago
cialis generico prezzo buy cialis best price cialis generic buy generic cialis online cialis maximum dosage
Jamesarery
Posted 10 months ago
kamagra oral jelly customer reviews п»їkamagra uk kamagra 100mg tablets uk kamagra kamagra jelly
HenryFah
Posted 10 months ago
fildena india buy sildenafil citrate fildena 100 mg fruit chew fildena fildena 100 reviews is it safe
RichardMAYMN
Posted 10 months ago
equivalent doses of viagra and cialis buy cialis cialis price vs viagra dosage generic cialis cialis dosage 30 mg
TannerMuh
Posted 10 months ago
cialis generic 20mg price shop buy generic cialis online cialis maximum dosage per week buy cialis cialis vs viagra dosing
AbdulRof
Posted 10 months ago
precisa de receita para comprar viagra no brasil viagra comprar viagra generico no brasil buy viagra precisa de receita p comprar viagra
Louisscota
Posted 10 months ago
kamagra 100 oral jelly review kamagra kamagra 100mg chewable buy kamagra uk kamagra jelly paypal
CharlesFence
Posted 10 months ago
fildena 100 mg softgel sildenafil citrate fildena 50 mg reviews fildena fildena sildenafil citrate tablets 100 mg
JerryDuado
Posted 10 months ago
cialis 20 mg tab lilly cialis generic online long do cialis side effects last generic cialis black actor in cialis commercial
WalterOrile
Posted 10 months ago
cialis 5mg best price india buy generic cialis online generic cialis tadalafil 20mg best prices buy generic cialis cialis side effects go away
Frankmup
Posted 10 months ago
brand viagra online viagra generic viagra for women pink pill generic viagra viagra super active+ reviews
Rogerfomig
Posted 10 months ago
kamagra 100mg chewable lifesavers buy kamagra uk kamagra 100mg amazon kamagra kamagra soft chewable tablets 100 mg
Rolandshurn
Posted 10 months ago
fildena 100 reviews buy sildenafil citrate fildena from india fildena 100mg fildena 100 online
Roberttox
Posted 11 months ago
sildenafil citrate suspension package insert buy sildenafil price of sildenafil citrate 100mg tablets sildenafil generic sildenafil citrate 100mg india
JessieFes
Posted 11 months ago
viagra 100mg soft gels viagra generic generic viagra 100mg sildenafil workouts generic viagra viagra commercial theme song
Jerrycop
Posted 11 months ago
kamagra use п»їkamagra uk kamagra 100mg chewable tablets india п»їkamagra uk kamagra oral jelly 100mg
GordonAmoda
Posted 11 months ago
fildena india pharmacies fildena fildena 100 mg online fildena 100mg fildena 100 mg from india
Jamesbaips
Posted 11 months ago
levitra cialis viagra comparison viagra generic mens viagra effects on women viagra generic cost of viagra vs cialis vs levitra
WilliamNof
Posted 11 months ago
kamagra oral jelly for sale in usa illegally kamagra kamagra store gutschein buy kamagra uk kamagra oral jelly usa next day shipping uk
DanielBob
Posted 11 months ago
sildenafil citrate tablets 150 sildenafil citrate sildenafil citrate tablets 200 mg buy sildenafil citrate sildenafil citrate 20 mg
WilliamRhics
Posted 11 months ago
fildena sildenafil citrate fildena 100 fildena fildena do they work
Jamesduh
Posted 11 months ago
viagra generic availability sildenafil citrate 100mg/tab viagra generic viagra dosage and usage viagra viagra side effects for men heart condition
icilsad
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
gohahimenam
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
ayakurolonale
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
eaboejeqocu
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
iliuxejo
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
unasojipeciur
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
agsaqefixaeaz
Posted 11 months ago
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
Edwardunets
Posted 11 months ago
kamagra jelly use kamagra kamagra 50 mg oral jelly usa buy kamagra uk kamagra direct
Jamesstarl
Posted 11 months ago
sildenafil citrate used for pah buy sildenafil citrate sildenafil citrate uses in females sildenafil what is sildenafil citrate 20 mg used for
GrahamElind
Posted 11 months ago
fildena 100 sildenafil citrate fildena 100 mg fruit chew fildena buy fildena 100 online
Buddysniny
Posted 11 months ago
female viagra brand name buy viagra viagra cialis cost viagra generic viagra commercial actress 2014 brunette
Carlosvilia
Posted 11 months ago
kamagra 100mg oral jelly ebay buy kamagra uk kamagra oral jelly novi sad п»їkamagra uk kamagra kopen eindhoven
MorrisFum
Posted 11 months ago
sildenafil citrate usp monograph sildenafil citrate sildenafil citrate suppliers sildenafil sildenafil citrate generic viagra 100mg
Hollisarody
Posted 11 months ago
fildena 100 mg from india fildena fildena 100 mg fast acting reviews fildena fildena ct 100 reviews
Leonardsat
Posted 11 months ago
viagra price vs cialis viagra generic cialis vs viagra generic viagra viagra and cialis dosage
EarnestSonia
Posted 11 months ago
generic viagra sildenafil citrate reviews sildenafil citrate sildenafil citrate 20 mg dosage for ed buy sildenafil sildenafil citrate 20 mg tablet
Larrynox
Posted 11 months ago
kamagra oral jelly forum hr buy kamagra uk kamagra oral jelly amazon kamagra kamagra oral jelly kaufen
Thomasvak
Posted 11 months ago
fildena sildenafil citrate tablets 100 mg fildena fildena 100 reviews is it safe sildenafil citrate fildena 100 for sale
Georgemup
Posted 11 months ago
viagra vs cialis vs levitra price comparison table viagra generic using viagra after radical prostatectomy viagra generic side effects of cialis and viagra
Donaldwarce
Posted 11 months ago
wholesale sildenafil citrate tablets 100mg buy sildenafil what is sildenafil citrate 20 mg used for buy sildenafil citrate sildenafil citrate tablets 100mg reviews
Blakefaina
Posted 11 months ago
generic viagra 100mg sildenafil prescription viagra generic stendra vs viagra vs cialis vs levitra viagra female viagra pill ingredients
GlennInwab
Posted 11 months ago
cheapest fildena 100 mg fildena fildena do they work buy sildenafil citrate fildena 50 review
Miguelbex
Posted 11 months ago
kamagra oral jelly review forum п»їkamagra uk kamagra gold 1200din kamagra kamagra 100mg oral jelly in india
RobertviX
Posted 11 months ago
Hello everyone! I want to present you the best site for sex Dating. http://sexsigirls.com/ - Click on me. ============================================================================ Приветик всем! Хочу представить вам лучший сайт для секс знакомств. http://sexsigirls.com/ - Нажми на меня.
Tristanheich
Posted 11 months ago
manly sildenafil citrate tablets 100mg buy sildenafil sildenafil citrate 100mg tab reviews sildenafil citrate generic sildenafil citrate 100mg reviews
Robertwralp
Posted 11 months ago
viagra professional 100 mg pills kiwi viagra generic generic names for viagra funny viagra generic buy viagra online uk next day delivery
ThomasCig
Posted 11 months ago
fildena 100 mg fast acting reviews fildena fildena 100 mg softgel capsule fildena fildena 50 mg tablets buy
Jamesbuilm
Posted 11 months ago
kamagra oral jelly forum hr buy kamagra uk kamagra 100 mg green tablets kamagra kamagra oral jelly side effects
Randynib
Posted 11 months ago
fildena sildenafil citrate tablets 100 mg sildenafil sildenafil citrate usage sildenafil generic sildenafil citrate 20 mg cost
RandyAlefe
Posted 11 months ago
comprare viagra super active plus generic viagra viagra commercials 2015 generic viagra brand viagra 50mg
Donnieked
Posted 11 months ago
fildena 50 mg reviews fildena 100mg fildena 50 for sale fildena buy fildena 100 cheap
VincentFut
Posted 11 months ago
kamagra oral jelly usa buy kamagra uk kamagra oral jelly kaufen forum п»їkamagra uk kamagra 100mg gold review
Charlesdeepe
Posted 11 months ago
costco price sildenafil citrate buy sildenafil what does sildenafil citrate look like sildenafil sildenafil citrate used for pah
Oliverhoari
Posted 11 months ago
viagra online buy usa generic viagra name for generic viagra viagra generic cost of generic viagra at cvs
Georgeeleks
Posted 11 months ago
kamagra uk company buy kamagra uk kamagra oral jelly side effects buy kamagra uk kamagra oral jelly review
ThomasFes
Posted 11 months ago
lowest price sildenafil citrate sildenafil citrate what are sildenafil citrate tablets ip buy sildenafil sildenafil citrate 100mg tablets for sale
DelbertLoyar
Posted 11 months ago
fildena 100 reviews is it safe buy fildena fildena 50 review buy fildena fildena 50 mg tablets buy here in usa
Thomasphemi
Posted 11 months ago
generic viagra 100mg uk viagra generic female viagra drug dosage buy viagra youtube viagra commercial 2015 actress names
PhillipToibe
Posted 11 months ago
kamagra 100 dosage kamagra kamagra 100 oral jelly how to use buy kamagra uk kamagra dosage chart
JosephMon
Posted 11 months ago
sildenafil citrate generic viagra 100mg buy sildenafil sildenafil citrate tablets ip 100 mg buy sildenafil what is sildenafil citrate tablets used for
DavidLEt
Posted 11 months ago
fildena 50 mg tablets buy fildena how does fildena work buy sildenafil citrate fildena 100 mg fruit chew
RobertGethy
Posted 11 months ago
side effects of female viagra viagra viagra generico preço curitiba buy viagra female viagra amazon
WilliamFroks
Posted 11 months ago
kamagra forum srpski buy kamagra uk kamagra 100mg oral jelly price п»їkamagra uk kamagra oral jelly for sale in usa
JamesHeera
Posted 11 months ago
sildenafil citrate 20 mg po tabs buy sildenafil sildenafil citrate uses for women buy sildenafil sildenafil citrate dosage recommendations
StevenWag
Posted 11 months ago
side effects of mixing viagra and cialis viagra generic generic viagra price at walmart viagra youtube viagra commercial 2015 actress blue dress brunette
Michaelrob
Posted 11 months ago
kamagra oral jelly india buy kamagra uk dlp store kamagra п»їkamagra uk kamagra oral jelly 100mg how to use
ThomasMit
Posted 1 year ago
Привет хотим представить вам партнерку по http://onebetbest.com/push.php - пуш монетизации. Пуш подписки дают отличную возможность манетизировать ваш сайт в пасивном режиме. Этот способ дохода обсюлютно легален. Приглашаем Вас начать зарабатывать на своем сайте или по партнерской программе где вы получаете отчисления от приглашенных рекламодателей и вэбмастеров. Всем кому интересен данный вид заработка можно перейти по http://onebetbest.com/push.php - ССЫЛКЕ(КЛИК) для регистрации.
JosephDyEle
Posted 1 year ago
Приветик всем! Хочу представить вам список http://onebetbest.com/cas.php - ТОП казино онлайн на реальные деньги. Посмотреть список можно перейдя по http://onebetbest.com/cas.php - ССЫЛКЕ. ========================================== Hello everyone! I want to introduce you the list http://onebetbest.com/cas.php - TOP casino online for real money. View the list by clicking on http://onebetbest.com/cas.php - LINK .
KennethFewly
Posted 1 year ago
Hello everyone! I want to introduce you the list http://sexygirls.com/casino.php - TOP casino online for real money. View the list by clicking on http://sexygirls.com/casino.php - LINK . ========================================================================= Приветик всем! Хочу представить вам список http://sexsigirls.com/casino.php - ТОП казино онлайн на реальные деньги. Посмотреть список можно перейдя по http://sexsigirls.com/casino.php - ССЫЛКЕ.
DouglasSmumn
Posted 1 year ago
online pharmacies canada pharmaceuticals online canadianpharmacytousa.com canada medication pharmacy http://canadianpharmacytousa.com/ pharmacy canada online prescriptions http://canadianpharmacytousa.com/ canadian prescriptions online http://touriosity.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=canadianpharmacytousa.com aarp recommended canadian pharmacies http://1lodka.ru/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=http://canadianpharmacytousa.com/ canadian prescription drugstore
Dannysoula
Posted 1 year ago
Доброго времени суток! Меня зовут Виктория. Я являюсь менеджером сервиса Пуш уведомлений (нажать). Рush уведомления на данный момент один из самых прогрессивных видов рекламы. Важной его особенностью является что под него не нужно выделять дополнительное рекламное место на сайте и считается полупасивным доходом. А на дистанции такой вид манетизации может с лихвой перекрыть текущий ваш заработок на сайте. Предлагаем Вам увеличить монетизацию Вашего сайта по максимуму благодаря сотрудничеству с нами на очень приятных условиях. Вот 10 причин почему работать с нами это круто: "Перейти на сайт".. Если возникли вопросы, то мы с радостью ответим на них, наши данные для связи вы можете найти на странице контактов. С уважением Виктория =============================================================================== Good day! I'm Victoria. I am the Manager of the service push notifications (click). Risk notifications is currently one of the most progressive types of advertising. Its important feature is that it does not need to allocate additional advertising space on the site and is considered a semi-passive income. And at a distance this kind of monetization can more than cover your current earnings on the site. We offer you to increase the monetization of your website to the maximum thanks to cooperation with us on very pleasant terms. Here are 10 reasons why working with us is cool: "Go to".. If you have any questions, we will be happy to answer them, our contact information can be found on the contact page. With respect Victoria
jeanne
Posted 1 year ago
Es esmu Jeanne Ludovico izdzīvojušais vēzis. Pagājušajā gadā man bija liels čūlas audzējs, kas ēst manā kaklā, kas apdraudēja manu dzīvi. Zāles vēzis reti atveseļojas, un ārsti man teica, ka nebija maz, ko varētu izdarīt, izņemot simptomu pārvaldību. Tāpēc es pasūtīju kaņepju eļļu no Rick Simpson RicksimpsoncannabishemOil@gmail.com un sāka lietot kaņepju eļļu. Lai arī mani vairāk nekā 28 onkologu un četru citu ārstu teica, ka no šāda veida audzēja vairs neatgriežas no tā, tas pārtrauca augt . Pēc tam vienu mēnesi vēlāk visa brūce tika aizvērta. "Sešu mēnešu laikā pēc kaņepju lietošanas uzsākšanas es paziņoju par vēzi bez maksas. Ar cieņu Jeanne Ludovico
GlennMub
Posted 1 year ago
cialis 5mg daily use 12 month supply coupon generic cialis vs brand cialis reviews onhoxte@mail.ru cialis commercial theme song
best 10 online pharmacies
Posted 1 year ago
top rated online canadian pharmacies http://canadianonlinexyz.com/ canadian online pharmacy
LucasKig
Posted 1 year ago
cialis doses 10 mg http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-mod-advanced-solar-panels-dlya-maynkraft-1710-na-russkom.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-igri-dlya-android-dlya-vecherinok.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-maynkraft-chistiy-na-android.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-na-android-poleznie-vse-programmu.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-kryak-na-darksiders-2.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-anglo-ukrainskiy-perevodchik-na-android-bez-interneta.html
ThomasDeday
Posted 1 year ago
generic cialis tadalafil 60 mg india http://nikamotor.ru/assets/obnovlenie-alkatel-do-android-5.html cialis 5 mg dosage http://nikamotor.ru/assets/onlayn-igri-dlya-android-spisok.html cialis dosage and timing http://nikamotor.ru/assets/skachat-modi-dlya-euro-truck-simulator-2-1211-avtobusi.html cialis side effects dangers or levitra vs cialis vs
AntonioNog
Posted 1 year ago
cost viagra versus cialis http://detective39.ru/2a2df/luchshie-igri-dlya-androida-23.html cialis 20 mg contre indications http://detective39.ru/2a2df/velikolepniy-vek-104-seriya-na-russkom-yazike-skachat.html best price cialis generic http://detective39.ru/2a2df/karta-dorog-rossii-skachat-dlya-android.html cialis generic release date http://detective39.ru/2a2df/viydi-iz-zoni-komforta-avtor-brayan-treysi-skachat-pdf.html generic cialis in thailand http://detective39.ru/2a2df/skachat-igri-na-android-ne-vishe-3.html long term side effects of cialis http://detective39.ru/2a2df/igra-ferbi-bum-skachat-dlya-android.html printable coupons for cialis 20 mg
Randallbum
Posted 1 year ago
generic cialis 40 mg soft tabs 40 mg http://guopmktsrp.acentr.gov.spb.ru/docs/skachat-formu-napravleniya-na-medosmotr-pri-prieme-na-rabotu.html cialis generic vs brand name http://guopmktsrp.acentr.gov.spb.ru/docs/android-50-htc-one-m7-otzivi.html cialis dosage 10mg daily http://guopmktsrp.acentr.gov.spb.ru/docs/geroi-mecha-i-magii-na-android-pda-layf.html cialis dosage 30 mg
FloydSax
Posted 1 year ago
cialis coupons printable игры по сети для ios android comprar cialis generico al mejor precio устройство персонального компьютера книги pdf скачать cialis tablets 20mg for sale http://theta-coach.ru/cleogiue/gonka-na-android-chtobi-igrat-s-drugom.html cialis side effects eye pain
JackieMes
Posted 1 year ago
india kamagra 100 chewable tablets 100 mg kamagra jelly kamagra oral jelly gГјnstig kaufen paypal buy kamagra kamagra 100mg tablets reviews
LloydTrero
Posted 1 year ago
kamagra forum opinie buy kamagra 100mg kamagra forum 2015 kamagra 100mg twoja kamagra pl forum
JosephDrync
Posted 1 year ago
viagra price versus cialis http://nipicsmt.ru/file/skachat-kontrolno-izmeritelniy-material-po-russkomu-2-klass.html cialis 5 mg tablets cost http://nipicsmt.ru/file/tanki-onlayn-chiti-skachat-na-kristalli-ne-na-testoviy-server.html 5 mg cialis daily best price http://nipicsmt.ru/file/2-gis-bryansk-skachat-na-android.html cialis commercial black woman
Kevinjoymn
Posted 1 year ago
cialis generic tadalafil india http://s-media.pro/8lnj/skachat-drayver-na-printer-canon-mf4018-dlya-windows-7.html actress in cialis commercial http://s-media.pro/8lnj/skachat-zombi-shuter-na-android-s-dengami.html generic cialis tadalafil 20mg best prices http://s-media.pro/8lnj/allah-zhivie-oboi-na-android.html is generic cialis safe and effective
CharlesBuise
Posted 1 year ago
female viagra reviews 2018 generic viagra viagra take time viagra generic viagra generic availability teva http://viagrapipls.com/ viagra commercial actress name asian
RobertDax
Posted 1 year ago
kamagra oral jelly sildenafil kamagra oral jelly kamagra jelly side effects kamagra jelly kamagra kopen
Davidded
Posted 1 year ago
kamagra oral jelly 100mg price kamagra jelly kamagra kopen nederland kamagra jelly kamagra 100mg tablets for sale
Haroldfum
Posted 1 year ago
kamagra oral jelly keine wirkung kamagra 100mg kamagra reviews does work buy kamagra kamagra now
AntonOxymn
Posted 1 year ago
cialis professional review buy generic cialis price cialis 20mg walgreens cialis generic buy generic cialis online reviews
MatthewWah
Posted 1 year ago
is cialis going generic in 2017 buy generic cialis generic daily cialis lowest price cialis side effects of long term use of cialis
Allansoave
Posted 1 year ago
extra super cialis combitic global cialis generic cialis brand 20 mg original cialis generic cialis daily dosage options
AntonOxymn
Posted 1 year ago
generic cialis costa rica generic cialis cialis maintenance dosage bph buy cialis cialis medicine price
FloydFlept
Posted 1 year ago
kamagra oral jelly for sale in usa il kamagra 100mg kamagra 100mg oral jelly use kamagra oral jelly kamagra shop erfahrungen 2014
TracyWergy
Posted 1 year ago
viagra commercial female actress buy generic viagra online release date for generic viagra in the us buy generic viagra online viagra and cialis price comparison
Leroyhaf
Posted 1 year ago
generico do cialis no brasil buy cialis cost of viagra vs cialis vs levitra buy cialis cialis generic 2018 expiration patent
Juniorfab
Posted 1 year ago
pfizer viagra coupons samples buy generic viagra viagra feminino buy viagra viagra generic availability sildenafil 100mg
DanielBok
Posted 1 year ago
kamagra 100mg oral jelly review kamagra oral jelly kamagra oral jelly 100mg suppliers australia kamagra kamagra 100mg oral jelly use
JaredsiT
Posted 1 year ago
cialis soft 20mg cialis walmart prices for cialis buy generic cialis online cialis dosagem maxima
Michaeltrini
Posted 1 year ago
walmart pharmacy cialis 20mg price buy cialis online maximum dose of cialis in 24 hours cialis cialis prices 5mg
Juniorfab
Posted 1 year ago
viagra side effects how long buy generic viagra cost of levitra vs viagra buy generic viagra viagra for women at walmart
prescription without a doctor's prescription
Posted 2 years ago
online pharmacy http://canadianonlinexyz.com/ prescription drugs online without
canada drugs no prescription needed
Posted 2 years ago
canadian pharmacies http://canadianonlinexyz.com/ online pharmacy canada
canadian pharcharmy online
Posted 2 years ago
canadian pharmacies shipping to usa http://canadianonlinexyz.com/ legitimate canadian mail order pharmacies
Maltilda
Posted 2 years ago
Mana vienīgā meita bija diagnosticēta kaulu vēzis 2017. gada maijā. Mēs darījām visu iespējamo, lai izārstētu šo nāvējošo slimību, bet bez rezultātiem, viss, pateicoties Rika Simpsona kaņepju eļļai, ko man ieteica mans tēvocis, un tikai vienu nedēļu pēc pieteikšanās eļļa "Manas Meitas sāpes" apstājās. Mēs esam sekojuši pēdējos divus mēnešus, un es ar prieku varu pateikt, ka mana skaista meita ir pilnībā izārstēta. Kaņepes patiesi ietaupa Live. Par jūsu patieso kaņepju eļļu, es ieteiktu Rick Simpson, ar e-pastu: Ricksimpsoncannabishemoil@gmail.com Labākie vēlējumi Matilde Balotti
KennethSnads
Posted 2 years ago
buy kamagra oral jelly usa kamagra oral jelly kamagra use kamagra oral jelly in india
Bobbyhuddy
Posted 2 years ago
reviews kamagra gold kamagra 100 mg kamagra reviews buy kamagra 100mg kamagra oral jelly kaufen Г¶sterreich http://kamagradyn.com/ kamagra 100mg oral jelly kako se uzima
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter