logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Patiesība par vēzi! (34)

Raksts no Gaismasdarbinieki.

Izlasiet pielikumā esošos materiālus un pārsūtiet tos visam savam adresātu sarakstam, dalieties ar šo informāciju ar līdzcilvēkiem. Arī tad, ja pats esat spīdoši vesels un zināt, ka jūsu kaimiņš un kolēģis ir spīdoši vesels, vienalga- pārsūtiet. Mēs nevaram zināt, kuram tieši šī informācija ir vajadzīga. Bet vajadzīga ir.

Šī tēma nav jaunums, tā tiek sistemātiski un apzināti noklusēta.

Ar vēža un ēšanas ieradumu sakarībām sastapos pirms viena- diviem gadiem. Man bija kāds garīgi ļoti tuvs cilvēks. Viņai bija vēzis. Abas meklējām visus iespējamos avotus, kas runāja vai rakstīja par vēža dziedināšanu. Lasījām grāmatas, apmeklējām dažādas garīgā ceļa nodarbības, meklējām internetā, uzklausījām dziedniekus, arī dakterus. Viņas slimības vēsture bija neticami gara. Ārsti, tajā ieskatoties, nespēja nobrīnīties- pēc pārdzīvotajām operācijām un narkozēm, pēc tik daudziem ķīmijas seansiem- no cilvēka nekas nevarēja būt palicis pāri. Bet Viņa turējās, ticēja un strādāja ar sevi.

Viens no uzietajiem avotiem- A.Beilijas „Ezotēriskā dziedniecība”- dažos teikumos aprakstīja ķermeņa skābās un sārmainās vides ietekmi uz šūnām. Mana paziņa izlasīja, padomāja, dažas dienas pamēģināja, tad atgriezās pie ierastā.

Vēl pēc laika pati bija atradusi materiālus par skābo/ sārmaino vidi. Pārsūtīja man un teica, ka nu sākšot jaunu dzīvi. Pagāja laiks, un ārstu ietekmē viņa zaudēja interesi par šo jautājumu.

Pēc laika nāca informācija par sparģeļiem- ēdiet, dzeriet, vāriet (dariet ko gribat), bet „dabūjiet” tos sevī iekšā, jo tas ir vislabākais vēža dziedināšanas līdzeklis. Tieši tajā brīdī lielveikalos sparģeļi nebija tikpat kā pieejami. Nopērkami bija tikai tādi pus iepelējuši vai arī sakaltuši.

Īsi jau pirms savas pāriešanas Viņsaulē, mana paziņa bija satikusicitādi domājošuĀrsti un tā bija ieteikusi pievērsties ēšanas paradumu maiņai. Cik sapratu, tad Ārstes teiktais patiešām bija atstājis vajadzīgo iespaidu un mana draudzene bija cieši nolēmusi sekot ieteikumiem. Bet bija par vēlu...

Tādēļ tagad, kad mūsmājās pacēlās jautājums par šo it kā nedziedināmo slimību un tās patiesajiem cēloņiem un norises gaitu, sapratu, ka jādalās ar šo informāciju, kas atnākusi pēdējo dažu dienu laikā.

Pievienoju arī tabulu (pateicos par to Dacei L.un Ivetai V.). Droši vien pieejamas arī vēl labākas, precīzākas un sīkāk izstrādātas, bet šī ir pilnīgākā, kādu man nācies sastapt.

Mīlestībā,

Māra BranteĀrstēšanas līdzekļu slēpšana

Aptuveni 8 miljoni cilvēku pasaulē ik gadu mirst no vēža. Paredz, ka šis skaitlis līdz 2030. gadam varētu sasniegt 12 miljonus. Vēzis ir biežākais nāves iemesls cilvēkiem jaunākiem par 85 gadiem, ASV katrs ceturtais cilvēks mirst no vēža. Katrsceturtais. Ar katru dienu mūsu brīvība tiek ierobežota vai atņemta, lai it kā „pasargātu sabiedrību no terorisma draudiem”, bet vienlaikus cilvēki cieš un mirst no slimības, kuru asinsradniecīgās ģimenes (bloodline families) un viņu farmaceitiskais kartelis sistemātiski atsakās ārstēt. Dr. Richard Day, Rokfelleru kontrolētās eigēnikas firmasPlanned Parenthoodvadītājs, 1969. gadā slepenā sapulcē ir teicis:„Uz doto brīdi mēs varam izārstēt gandrīz jebkuru vēzi. Šī informācija ir reģistrēta arhīvā Rokfellera Institūtā (Rockefeller Institute), ja jebkad tiks nolemts to publiskot.”Deijs teica, ka ļaujot cilvēkiem mirt no vēža, tiks palēnināts populācijas augšanas temps:„Tu vari tikpat labi mirt no vēža vai kādas citas slimības.”Jau tad, pirms tik daudziem gadiem, viņš pieminēja to, ka plāns ir kontrolēt un atlasīt cilvēku populāciju ar medicīnas, pārtikas, jaunu laboratorijā veidotu slimību un vēža palīdzību. Šie cilvēki neizjūt ne mazāko līdzjūtību, tieši tāpēc viņi dara to, ko viņi dara. Lielajai Farmācijai (Big Pharma) nav nekādas vēlmes ārstēt vēzi, jo tā pelna neiedomājami lielas naudas summas, ārstējot simptomus ar postošām zālēm un organisma šūnas ar tādām nāvējošām indēm kā ķīmijterapija (chemoterapy). Bet viņiem galvenais pat nav šī nauda. Asinsradniecīgās („zilo asiņu ģimenes”) ģimenes vēlais, lai cilvēki ciestu un mirtu ātrāk nekā tas nepieciešams- tas ir veids kā nokaut populāciju. Tieši tāpēc, kad ik reizi kāds ārpus Lielās Farmācijas kabalas atklāj kādu efektīvu veidu, kā ārstēt vēzi, viņš uzreiz kļūst par mērķi medicīnas institūcijām un valdību aģentūrām. Viens šāds gadījums ir itāļu ārsts Tullio Simoncini, izcils un drosmīgs vīrs, kurš ir atteicies pakļauties milzīgajam spiedienam no institūciju puses pēc tam, kad aptvēra, kas vēzis ir patiesībā un kā ar to tikt galā. Simoncini „noziegums” bija atklājums, kavēzis ir sēne, kuru izraisa Candida,rauga veida organisms, kas dzīvo ķermenī mazos daudzumos pat veselos cilvēkos. Normālos gadījumos imūnsistēma to uzrauga un kontrolē, bet, kad Candida sāk augt un kļūst par iespaidīgu sēni, tālāk var sekot nopietnas veselības problēmas – tai skaitā vēzis. Kāds apdāvināts dziednieks no Anglijas, Mike Lambert, par Candida sēnīti izsakās šādi:

„Sēnītes, it īpaši Candida, aug un attīstās, ēdot un šķīdinot saimnieka ķermeni (tavu). Tai arī nepieciešams tavs ķermenis, lai vairotos, jo Candida viena pati to nespēj. Nav brīnums, ka hroniska noguruma brīžos, kurus bieži var attiecināt uz Candida kolonizāciju, cietējs jūtas tik slikti gan fiziski, gan psiholoģiski.”

Tullio Simoncini saka, ka vēzis ir Candida sēnīšu infekcija un ka vispārpieņemtais medicīniskais skaidrojums par vēzi kā šūnu nepareizu darbību ir aplams. Simoncini ir onkoloģijas (audzēju ārstēšanas), diabēta un metabolisko traucējumu speciālists, bet patiesībā viņš ir kas vairāk. Viņš ir īsts ārsts, kurš cenšas atklāt patiesību savu pacientu labā un atsakās atkārtot kā papagailis oficiālo versiju, par to, kas ārstiem būtu jādara un jādomā. No tā brīža kopš viņš iesaistījās medicīnā, viņš saprata, ka kaut kas visā vēža ārstēšanas procesā bija nopietni jāmaina:

„Es redzu briesmīgas ciešanas. Es biju pediatriskajā onkoloģiskajā nodaļā- visi bērni nomira. Es nevarēju noskatīties uz tiem nabaga bērniem, kuri mira ar ķīmijterapiju, ar radiāciju.”

Viņa neapmierinātība un bēdas par redzēto, lika meklēt jaunus veidus kā izprast un ārstēt šo postošo slimību. Simoncini saprata, ka visivēži uzvedas vienādivienalga kurā ķermeņa daļā tie atrodas vai kādu formu tie ieņem. Viņš arī novēroja, ka vēža uztūkumi vienmēr ir balti. Kas vēl ir balts? Candida. Simoncini saprata, ka tas, ko tradicionālā medicīna uzskata par šūnu nekontrolētu un nepamatotu augšanu–ļaundabīgu augšanu- tā patiesībā ir imūnsistēma, kas ražo šūnas, lai aizsargātu ķermeni no Candida uzbrukuma. Viņš saka, ka secība ir šāda:

  • Imūnsistēma parasti kontrolē Candidas šūnu vairošanos, bet, kad imūnsistēma tiek iedragāta un vājināta, tad Candida spēj attīstīties un izveidot koloniju;
  • Beigu beigās Candida pārņem kādu orgānu, un imūnsistēmai ir uz šiem draudiem jāreaģē citādi;
  • Un šis „citādi” nozīmē imūnsistēmai uzbūvēt aizsargbarjeru no sava paša ķermeņa šūnām, un šo audzēju mēs saucam par „vēzi”.

Runā, ka vēža izplatīšanos uz citām ķermeņa daļām (metastāzes) izsauc ļaundabīgas šūnas, kuras irizbēgušasno savas rašanās vietas. Simoncini apgalvo, ka tā tas nav. Vēža izplatīšanos aktivizē īstais vēža cēlonis- Candida sēne, izkļūstot no sava sākotnējā rašanās avota. Vēzim parādīties ļauj pavājināta imūnsistēma. Kad imūnsistēma ir kārtībā, tā tiek galā ar problēmu pirms problēma spēj pārņemt virsroku. Šajā gadījumā, tā kontrolē Candidu. Bet pavērojiet, kas noticis- vēža slimnieku skaits ir strauji palielinājies. Ir sācies aprēķināts karš pret cilvēka imūnsistēmu. Imūnsistēma tiek nepārtraukti vājināta ar pārtikas un dzērienu piedevām, ķīmisko lauksaimniecību, vakcinācijām, elektromagnētiskajām un mikroviļņu tehnoloģijām un frekvencēm, farmaceitiskām „zālēm”, modernās „dzīves” stresu un tik daudz ko citu. Kādas aizsargspējas varētu būt šodienas bērniem, ja viņiem tiek potētas 25 vakcīnas un to dažādās kombinācijas pirms viņi ir sasnieguši 2 gadu vecumu, kamēr viņu imūnsistēma tikai veidojās un attīstās? Šādi Iluminātu ģimenes vēlas izraisīt populācijas masu nokaušanu- izārdot ķermeņa dabisko aizsardzību pret slimībām. Un kas iznīcina imūnsistēmu ātrāk nekā jebkas cits?

ĶĪMIJTERAPIJA

Tai skaitā arī radiācija. Ķīmijterapija ir inde, kas veidota, lai nogalinātu šūnas. Tas arī viss. Mūsdienu „jaunākās metodes” vēža slimnieku ārstēšanā nozīmē indēt pacientu un cerēt, ka vēža šūnas nomirs ātrāk nekā ķermeņa veselās šūnās un pats pacients. Bet tas vēl nav viss. Šī ķīmijterapijas inde arī nogalina imūnsistēmas šūnas un atstāj tosašautugabalos. Un Candida vēl joprojām atrodas ķermenī. Izpostītā imūnsistēma nespēj efektīvi reaģēt pret Candidu, un Candida sāk pakļaut sev citas ķermeņa daļas, lai sāktu visu procesu no gala. Pat tie, kuri šķietami ir izveseļojušies pēc operācijas un ķīmijterapijas un kuriem ir dots „zaļais signāls”, lielākoties dzīvo kāpulksteņi ar laika limitu. Viņu imūnsistēma ir sasista druskās, un tas ir tikai laika jautājums, līdz Candida uzsāks jaunu uzbrukumu. Citiem vārdiem sakot:

Ķīmijterapija nogalina tos cilvēkus, kurus tai būtu jāārstē.

Vēža industrija ir krāpšana. Nekas vairāk kā liela naudas taisīšanas un cilvēku bendēšanas mašīna. Piemēram, mamogrammas (rentgenstarojums, pārbaudot krūts vēža iespējamību) sievietēm vairāk izraisa vēzi, nekā to atklāj, un tajā pašā laikā „industrija”, Lielā Farmācija un citas vēža „labdarības iestādes” un „atbalsta grupas” mudina sievietes tās veikt arvien biežāk (starp citu, palūkojieties uz reklāmām tepat Latvijā...). Pretīgi. Kad Tullio Simoncini aptvēra to, ka vēzis ir sēnīšu infekcija vai invāzija, viņš sāka meklēt kaut ko, kas varētu šo sēnīti iznīcināt un tādējādi arī iznīcināt vēzi. Simoncini saprata, ka pretsēnīšu zāles nelīdz, jo, lai sevi aizsargātu, sēne ātri pārveidojas un mutējas, un ar laiku pat sāk pārtikt no tām zālēm, kas bija parakstītas tās nogalināšanai. Tā vietā, Simoncini atrada kaut ko daudz, daudz vienkāršāku-nātrija bikarbonātu. Jā, galveno sastāvdaļu vecajā labajā dzeramajā sodā (bet es uzsveru- ne pašu dzeramo sodu, kurā ir arī citas sastāvdaļas). Viņš to izmantoja, jo nātrija bikarbonāts ir spēcīgs sēnīšu iznīcinātājs, un,pretēji zālēm, Candida nespēj tam pielāgoties.Pacientam tiek iedots nātrija bikarbonāta šķīdums orāli un iekšēji ar endoskopa palīdzību (gara, tieva caurulīte, ar kuras palīdzību ārsti redz ķermeņa iekšpusē bez operācijas). Tas ļauj nātrija bikarbonātu novietot tieši uz vēža sēnītes. Senie ēģiptieši zināja par pretsēnīšu vielu dziednieciskajām īpašībām, un tūkstošiem gadu atpakaļ sarakstītās indiešu grāmatās pat ir ieteikts lietot spēcīgas iedarbības sārmus vēža ārstēšanai. Gadu laikā esmu dzirdējis, ka vēzis nespēj parādīties sārmainā vidē, un tagad ir skaidrs kāpēc- tas nogalina sēnīti. Tieši tāpēc lielais vēža slimnieku skaits atspoguļo arvien pieaugošo cilvēkuskābo uzturu. Būtu labi veikt pH testu, un, ja tavā ķermenī ir skāba vide, būtu viedi kaut ko darīt lietas labā.

1983. gadā Simoncini ārstēja kādu itāļu vīrieti Gennaro Sangermano, kuram dzīvošanai ar plaušu vēzi tika doti kādi pāris mēneši. Dažus mēnešus vēlāk viņš nebija miris; viņš bija vesels, un vēzis bija pazudis. Un vēl pēc 20 gadiem vīrs joprojām bija dzīvs. Simoncini bija guvis panākumus, un nolēma savus atklājumus prezentēt Itālijas Veselības departamentam cerībā, ka departaments varētu aizsākt zinātniski apstiprinātus pētījumus, lai pierādītu, ka šī metode darbojas. Bet Simoncini bija jāpieredz patiesais medicīnisko manipulāciju un krāpšanu mērogs. Varas iestādes ne tikai ignorēja viņa dokumentāciju, bet viņš tika padzīts no Itālijas Medicīnas Sabiedrības (Italian Medical Order) par to, ka izrakstīja zāles, kas nebija apstiprinātas. Jā, tieši tā-par neapstiprinātu zāļu izrakstīšanu. Viņš tika pakļauts publiskam izsmieklam un nosodījumam medijos, un viņam tika piespriests 3 gadu nosacīts cietumsods par „iespējamās nāves” izraisīšanu pacientiem, kurus viņš bija ārstējis; bet sods tiktu piemērots tad, ja viņš vēl jebkad ārstētu cilvēkus. No visām pusēm pavēle bija skaidra- apslāpēt Simoncini. Medicīnas iestādes skaidroja, ka viņa spriedumi par nātrija bikarbonātu ir „ārprātīgi” un „bīstami” (atšķirībā no ķīmijterapijas). Visu šo laiku miljoniem cilvēku mira no vēža slimībām, kuras būtu iespējams efektīvi ārstēt. Tullio Simoncini nav gļēvulis un aizvien turpina izplatīt savus atklājumus internetā un publiskajās runās. Viņa mājaslapawww.curenaturalicancro.com.Dažos gadījumos ārstēšana var prasīt mēnešus, bet vieglākajos gadījumos, tādos kā krūts vēzis, kur audzējam ir viegli piekļūt, tas ir tikaipāris dienujautājums.

Mājaslapāwww.theshenclinic.comvar atrast video, kuros cilvēki dalās savā pieredzē un ārstēšanas procedūrās.

Divi angļu zinātnieki un pētnieki, Prof. Gerry Potter un Prof. Dan Burke. Viņu apkopotie pētījumi atklāj: Vēža šūnām ir unikāls „biorādītājs”, kas nav parastām šūnām, enzīms, ko sauc CYP1B1 (izrunā sip-viens-bē-viens). Enzīmi ir proteīni, kas katalizē (veicina) ķīmiskās reakcijas. CYP1B1 pārveido ķīmisko struktūru tādam savienojumam kā salvestrolam (angl.salvestrols, latviskotais vārds nav pieejams), kas dabiski atrodams daudzos augļos un dārzeņos. Šī ķīmiskā reakcija pārvērš salvestrolu par aģentu, kas likvidē vēža šūnas, bet absolūti nekādi neietekmē veselo šūnu darbību. Sinhronitāte ir ideāla. CYP1B1 enzīms parādās tikai vēža šūnās un reaģē ar salvestrolu augļos un dārzeņos, lai veidotu ķīmisku vielu, kas nogalina tikai vēža šūnas. Un lūk vēl viens pierādījums, ka vēzis ir sēnīte. Salvestrols ir augu un dārzeņu dabiskā aizsardzība pret sēnīšu uzbrukumiem, un tieši tāpēc salvestrolu var atrast tikai tādās augu sugās, kuras ir pakļautas sēnīšu bojājumiem, kā piemēram zemenēs, mellenēs, avenēs, vīnogās, upenēs, jāņogās, kazenēs, dzērvenēs, ābolos, bumbieros, zaļajos dārzeņos (īpaši brokoļos un kāpostu ģintī), artišokos,topinambūros, sarkanajā un dzeltenajā paprikā, avokado, kressalātos, sparģeļos un baklažānos. Un Lielā Farmācija/ Lielais Biotehniskais kartelis to visu zina un ir arī attiecīgi rīkojušies, lai mazinātu šo dabisko aizsardzību pret sēnīšu iedarbību, kas ir vēzis:

1) ķīmiskie fungicīdu smidzinātāji, kurus pielieto mūsdienu lauksaimniecībā nogalina sēnītes mākslīgi, un tas nozīmē, ka augiem un labībai nav jāaktivizē sava dabiskā aizsardzība- salvestrols. Šodien to var atrast kaut minimālā apjomā tikai organiski audzētā pārtikā. (to var iegūt arī kapsulu veidā nowww.theshenclinic.com)

2) visplašāk pielietotie fungicīdi ir ļoti spēcīgi CYP1B1 bloķētāji, un, ja cilvēks ieēd pietiekami daudz ķīmiski ražotu pārtiku, tam vairs nav nozīmes, cik daudz salvestrola ir uzņemts; tas neaktivizējas kā vēža iznīcinošais aģents.

Tas viss tiek darīts ar nodomu, un izskaidro pieaugošos uzbrukumus organiskās pārtikas rūpniecībai ar arvien jaunu regulu ieviešanu, lai liktu organiskās pārtikas audzētājiem un lauksaimniekiem bankrotēt. Lielbritānijas Pārtikas Standartu aģentūra (Food Standards Agency), tā sauktais „neatkarīgais” valdības „sargsuns”, acīm redzami un klaji ir tiekusies pēc organiskās pārtikas reputācijas graušanas. Tas nav nekāds pārsteigums, jo aģentūra atrodas Lielās Farmācijas un Lielo Biotehu pārvaldībā. 2009. gadā tā publicēja propagandisku ziņojumu, sakot, ka organiskā pārtika uztura labuma ziņā ne ar ko neatšķiras no ķīmiski audzētās. Vai patiešām? Tātad ēdiens, kas ir apsēsts ar ķīmiskām indēm, augšanas hormoniem un antibiotikām ne ar ko neatšķiras no ēdiena bez visām šīm lietām? Kādas muļķības!

David Icke (Deivids Aiks)

Fragments no grāmatasHuman Race Get Off Your Knees

Tulkoja Kārlis Brants

Divu nedēļu laikā pēc raksta publicēšanas blogā esmu saņēmusi vairākas vēstules, kurās tabulai tiek pievienoti, cildināti un atzīti par īpaši labiem un sārmainu vidi veidojošiem, sekojoši produkti:
citroni
skābi kāposti
melnie rutki
bērzu sulas (arī ierūgušas)


Candidas Indikators (noteikšana)


Paņemiet ūdens glāzi un nolieciet to pie gultas.
Pēc pamošanās iespļaujiet ūdens glāzē.
Necentieties speciāli savākt siekalas mutē, vienkārši spļaujiet to, kas ir mutē, lai cik maz tur būtu.
Nolieciet un pēc 15 minūtēm viegli un apļveidīgi paskaliniet glāzes saturu.

Paceliet glāzi pret gaismu.

Ja siekalas paliek ūdens virspusē vai izšķīst, tad viss kārtībā.
Ja ūdens kļūst duļķains, nedzidrs, tad jums ir pozitīvas indikācijas.

“Paturiet glāzi pret gaismu. Ja ūdens kļūst duļķains vai siekalas sāk nogulsnēties, tad, iespējams, jums ir Candidas disbalanss.

Tādā gadījumā varat kontaktēties ar mums vai ieiet mājaslapāwww.naturopharma.comun apskatīt ieteiktos produktus.”

(Sekojiet savai veselībai.)

Komentārs- papildinājums. Saņemtsno Ivetas V.un publicēts divas dienas vēlāk pēc materiāla ievietošanas blogā.

Deivida Aika (David Icke) atmaskojošais raksts skaidri parāda patiesos faktus, kuri ne vienu vien nobaida un dzen izmisumā. Taču uzrakstītais dod iespēju daudziem pārstāt būt maldinošā ilūzijā un sākt rīkoties apzināti dēļ iespējas DZĪVOT.

Tiem, kuriem ir kaut mazākās šaubas par pašuatveseļošanos, tikai skābās un sārmainās vides sabalansēšana nenesīs atveseļošanās rezultātu, un tad turpmākās rindas variet arī nelasīt! ! !


Taču tie, kuri sev ļauj šādai domaipar atveseļošanospastāvēt un ir gatavi rīkoties, izklāstu sekojošo.


Uzdevums, lai atveseļotos no vēža - tā ir tēma, kura saistīta ar cilvēka personības pasaules uztveri un viņa esības uzdevumiem šajā dzīvē.
Un tas ir tā!
Un ja jūs patiesi esat nolēmuši atrisināt šo uzdevumu un kļūt veseli, tad jūsu priekšā atveras savas personības (personību) izmaiņas ceļš.

Pasaulē ir viss un nav nekā vienlaicīgi.Un, ja jūs spējat to apzināties, tad ēšanas paradumu maiņa ir tā "burvju nūjiņa" (fiziskais instruments), kura būs jūsu ceļabiedrs, atbalsts un draugs mainot ne tikai jūsu fizisko, bet arī garīgo pasauli, un attīstot jūsu dvēseli.


Jūsu uzdevums -apzināti pārprogrammētjūsu organisma darbu uz jaunu ritmu.

Esiet drosmīgi šajā ceļā!

Sārmaino/skābo produktu tabula un afirmācija vēža uzveikšanai
Tā kā mēs tagadjauzinām, ka vēzi baro un uztur organisma skābā vide, tad lieti noderēs ne tikai skābā/sārmainā tabula, bet arī afirmācija.


Afirmācijas vēža uzveikšanai.
Akadēmiķis G.N.Sitins ir izstrādājis afirmācijas vēža uzveikšanai, kuras apkopojis grāmatiņāМысли, исцеляющие от онкологических заболеваний.
Savā saitāhttp://sytin-gn.ru/viņš piedāvā arī šo

Скорая помощь при раке.
Академик Г.Н.Сытин открыл Антижизнь,которая уничтожает всё живое: раковые клетки и все новообразования в теле человека. Текст который надо проговаривать и обязательно переписывать:
"Я из Тонкого Мира, из Космоса, вливаю во все раковые клетки в моем теле Антижизнь, которая уничтожает всё живое. Все раковые клетки мгновенно погибают, Я быcтро становлюсь абсолютно здоровым."
Вылечено более 1000 людей от всех степеней рака.
Академик Георгий Сытин
Es no Smalkās Pasaules, no Kosmosa, iepildu visās vēža šūnās manā ķermenī Antidzīvību, kura iznīcina visu dzīvo. Visas vēža šūnas acumirklī iet bojā, es ātri kļūstu pilnīgi vesels.Lai palīdzētu organismam atveseļoties, uztura sadalījumam vajadzētu būt šādam:

80 procenti sārmainu vidi veidojošo produktu un 20 procenti skābu vidi veidojošo produktu. (Butakova saka, ka var būt 50/50)

sārmainība bez sāls un cukura

Sārmainie

Arbūzi

ļoti sārmaina

Āboli

sārmaina

Asni (dažādu graudu)

ļoti sārmaina

Ārstniecības augi

sārmaina

Biezpiens svaigi izspiests

ļoti sārmaina

Asparāgi

sārmaina

Bumbieri

ļoti sārmaina

Avenes

sārmaina

Citroni bez cukura

ļoti sārmaina

Bietes

sārmaina

Laimi

ļoti sārmaina

Brokoļi

sārmaina

Mandeles

ļoti sārmaina

Burkāni

sārmaina

Mango

ļoti sārmaina

Cigoriņi

sārmaina

Miežu asni

ļoti sārmaina

Dārzeņi (svaigi)

sārmaina

Paprika

ļoti sārmaina

Dateles

sārmaina

Pētersīļi

ļoti sārmaina

Diedzēti graudi un sēklas

sārmaina

Pienenes

ļoti sārmaina

Dilles

sārmaina

Rudzu asni

ļoti sārmaina

Ērkšķogas

sārmaina

Ūdenskreses

ļoti sārmaina

Griķi

sārmaina

Zaļumi

ļoti sārmaina

Gurķi

sārmaina

Kabači

sārmaina

Kacenkāposti

sārmaina

Ananāsi

nedaudz sārmaina

Kāļi

sārmaina

Apelsīni

nedaudz sārmaina

Kāposti

sārmaina

Aronijas

nedaudz sārmaina

Kolrābji

sārmaina

Artišoki

nedaudz sārmaina

Korintes

sārmaina

Augļi (svaigi)

nedaudz sārmaina

Kressalāti

sārmaina

Auzu pārslas

nedaudz sārmaina

Kukurūza svaiga

sārmaina

Avokado - 1.vietā

nedaudz sārmaina

Kviešu asni

sārmaina

Baklažāni

nedaudz sārmaina

Ķirbji

sārmaina

Banāni

nedaudz sārmaina

Lucerna

sārmaina

Briseles kāposti

nedaudz sārmaina

Mellenes

sārmaina

Eļļas (nerefinētas olīvu un riekstu)

nedaudz sārmaina

Minerālūdens ārstnieciskais

sārmaina

Graudaugu produkti

nedaudz sārmaina

Papaija

sārmaina

Greifrūti

nedaudz sārmaina

Pastinaki

sārmaina

Kartupeļi ar mizu

nedaudz sārmaina

Piens vārīts

sārmaina

Kastaņi

nedaudz sārmaina

Pipari

sārmaina

Kazenes

nedaudz sārmaina

Puķes (ēdamās)

sārmaina

Ķirši saldie

nedaudz sārmaina

Redīsi

sārmaina

Lācenes

nedaudz sārmaina

Rozīnes

sārmaina

Mandarīni

nedaudz sārmaina

Salāti

sārmaina

Nektarīni

nedaudz sārmaina

Sēklu rupjmaize

sārmaina

Ogas (svaigas)

nedaudz sārmaina

Selerijas

sārmaina

Olīveļļa

nedaudz sārmaina

Soda

sārmaina

Persiki

nedaudz sārmaina

Sparģeļi

sārmaina

Pupas, pupiņas (svaigas)

nedaudz sārmaina

Spināti

sārmaina

Puravi

nedaudz sārmaina

Sūkalas

sārmaina

Rāceņi

nedaudz sārmaina

Sulas, svaigi spiestas (15 min.)

sārmaina

Rīsi

nedaudz sārmaina

Tējas (zāļu, bez cukura)

sārmaina

Rožu kāposti

nedaudz sārmaina

Vīģes

sārmaina

Smiltsērkšķi

nedaudz sārmaina

Vīnogas (tumšās)

sārmaina

Tomāti (bez sāls)

nedaudz sārmaina

Zāļu tējas

sārmaina

Topinambūri

nedaudz sārmaina

Ziedkāposti

sārmaina

Upenes

nedaudz sārmaina

sārmaina

Vilkābeles augļi

nedaudz sārmaina

sārmaina

Zemenes (meža)

nedaudz sārmaina

sārmaina

Skābie

Augļu konservi

skāba

Aprikozes

nedaudz skāba

Baklažāni

skāba

Augu eļļa

nedaudz skāba

Brūklenes

skāba

Auzas

nedaudz skāba

Dzērvenes

skāba

Biezpiens

nedaudz skāba

Eļļas

skāba

Brazīlijas rieksti

nedaudz skāba

Gaļa

skāba

Destilēts ūdens

nedaudz skāba

Jāņogas

skāba

Greipfrūti

nedaudz skāba

Kafija

skāba

Indijas rieksti

nedaudz skāba

Kakao

skāba

Jogurts (nesaldināts)

nedaudz skāba

Kaņepju sēklas

skāba

Jūras augi

nedaudz skāba

Kapučino

skāba

Kefīrs

nedaudz skāba

Kartupeļi, vārīti bez mizām

skāba

Kivi

nedaudz skāba

Kečpus

skāba

Klijas

nedaudz skāba

Konservi

skāba

Krabji

nedaudz skāba

Kukurūza konservēta

skāba

Krējums

nedaudz skāba

Kukurūzas pārslas

skāba

Krevetes

nedaudz skāba

Kvieši

skāba

Kukurūzas eļļa

nedaudz skāba

Labība

skāba

Ķiploki

nedaudz skāba

Maize

skāba

Lēcas

nedaudz skāba

Majonēze

skāba

Margarīns

nedaudz skāba

Manna

skāba

Medus

nedaudz skāba

Marinētiprodukti

skāba

Melone

nedaudz skāba

Medikamenti

skāba

Olas

nedaudz skāba

Melnā tēja

skāba

Paniņas

nedaudz skāba

Mieži

skāba

Piens, dabīgs un svaigs

nedaudz skāba

Olas baltums

skāba

Plūmes

nedaudz skāba

Piens, pasterizēts

skāba

Prosa

nedaudz skāba

Pistācijas

skāba

Rabarberi

nedaudz skāba

Pupas, pupiņas (kaltētas)

skāba

Rapšu eļļa

nedaudz skāba

Rieksti (izņemot mandeles)

skāba

Rieksti

nedaudz skāba

Sāls

skāba

Rudzi

nedaudz skāba

Sausās brokastis

skāba

Rudzu maize

nedaudz skāba

Skābenes

skāba

Rūgušpiens

nedaudz skāba

Sviests

skāba

Rupjmaize

nedaudz skāba

Tējas (zaļā, melnā, Lipton utt.)

skāba

Saldais krējums

nedaudz skāba

Valrieksti

skāba

Saulespuķu eļļa

nedaudz skāba

Zemenes (dārza)

skāba

Saulespuķu sēklas

nedaudz skāba

Zemesrieksti

skāba

Sezama sēklas

nedaudz skāba

Zivis

skāba

Sinepes

nedaudz skāba

Žāvēti augļi

skāba

Sīpoli

nedaudz skāba

Skābais krējums

nedaudz skāba

Skābēti kāposti

nedaudz skāba

Sojas piens

nedaudz skāba

Zaļie zirnīši

nedaudz skāba

Cidonijas

neitrāla

Baltmaize

ļoti skāba

Kokosrieksti

neitrāla

Cepumi

ļoti skāba

Ķimenes

neitrāla

Cukurs

ļoti skāba

Ķirbju sēklas

neitrāla

Etiķis

ļoti skāba

Linsēklas

neitrāla

Gāzēti dzērieni

ļoti skāba

Mārrutki

neitrāla

Kviešu maize

ļoti skāba

Olas dzeltenums

neitrāla

Kviešu milti

ļoti skāba

Olīvas

neitrāla

Makaroni

ļoti skāba

Pākšaugi

neitrāla

Milti un miltu produkti

ļoti skāba

Pīlādžu ogas

neitrāla

Nūdeles

ļoti skāba

Sēnes (cilvēka org.nepārstrādā)

neitrāla

Raugs

ļoti skāba

Soja

neitrāla

Siers

ļoti skāba

Sojas pupiņas

neitrāla

Spageti

ļoti skāba

Sojas siers

neitrāla

Sulas pakās

ļoti skāba

Tofu

neitrāla

Šokolāde

ļoti skāba

Ūdens (tīrs)

neitrāla

Tortes, kūkas utt.

ļoti skāba

Zilenes

neitrāla

Zirņi

neitrāla

BĪSTAMI

baltmaize

sēnīte būs patstāvīgi

desas VISAS

īpaši varītas

džemi

gaļina blankas

visi buljoni utt.

ikri sarkanie

bīstama piedeva klāt

jogurti

termiņš vairāk par 10 dienām, tad nedrīkst

kaltēti banāni

krējums plastmasā

kvass

majonēze plastmasā

stiklā nedaudz drīkst

margarīns

nedaudz tikai sviestu 82%

marinēti produkti

mazsālīta siļķe

NESTLE produkti

bīstama piedeva klāt

saldēta zivs

šķīstošā kafija

tēja - Lipton utt. - veikala

zāļu tējas pašu drīkst

visi ievārījumi

žāvēta gaļa, zivis, desa

©Доктор О.Г.Торсуновwww.torsunov.ru


Diagnoze – “Candida” sēnīšu saslimšanas

Iemesls smalkajos ķermeņos

Slimība

1.Kandidoze, sk. arī piena sēnīte, rauga sēnīte

2.Rauga sēnīte; sk. arī piena sēnīte, Kandidoze

3.Piena sēnīte, sk. arī kandidoze, rauga infekcija, ādas rags

Rakstura īpašība

Nevīžība, aprobežotība , nogurums, mantrausība, neizvēlīgums, vienaldzības, cietsirdība, slinkums

Nevīžība, neregularitāte, nogurums, mantrausība, neizvelīgums, vienaldzība, cietsirdība, slinkums

Nevīžība, slinkums, izvirtība, vienaldzība, nomaktība, pesimisms, nolemtība, neizvēlīgums

Slimība

Rakstura īpašība

1.Kandidoze, sk. arī piena sēnīte, rauga sēnīte

Nevīžība, aprobežotība , nogurums, mantrausība, neizvēlīgums, vienaldzības, cietsirdība, slinkums

2.Rauga sēnīte; sk. arī piena sēnīte, Kandidoze

Nevīžība, neregularitāte, nogurums, mantrausība, neizvelīgums, vienaldzība, cietsirdība, slinkums

3.Piena sēnīte, sk. arī kandidoze, rauga infekcija, ādas rags

Nevīžība, slinkums, izvirtība, vienaldzība, nomaktība, pesimisms, nolemtība, neizvēlīgums

-Viena vai vairākas no iepriekšminētajām rakstura īpašībām (prāta smalkais ķermenis) izraisa sēnīšu dzīvotspēju jūsu ķermenī

-Medikamenti neārstē jūsu raksturu;

-Pat ja jums izdosies izārstēties lietojot medikamentus, kas ir maz ticami, jūsu raksturs vienalga pievilks atpakaļ to pašu vai citu sēnīšu slimību;

Risinājums prāta līmenī:

Uzraudzīt savu iekšējo stāvokļi (introspekcija) un mainīt savu raksturu.

Mainīt savu raksturu var:

-Prātā

-Ar vārdu

-Ar rīcību

Padziļināta iepazīšanās ar tādu rakstura īpašību kā melīgums:

Šī ir tā rakstura īpašība, kura visbiežāk ir saistīta ar sēnīšu infekciju. Sēnītes arī ir melīgas tāpēc tās ir tik grūti ārstēt. Sēnītes parazitē, izmantojot savu spēju apmānīt cilvēka imunitāti. Viņas cenšas “izlikties par savējiem”, taču patiesībā parazitē un kaitē organismam.

Melīgs cilvēks vispirms jau krāpj pats sevi (melo pats sev). Tas ir saistīts ar pašu piemānīšanas faktu. Lai piemānītu , vispirms šai rīcībai ir jāatrod attaisnojums pašam sev (savam saprātam). Sākumā notiek prāta un saprāta iekšējais dialogs, kurā prāts cenšas pierādīt saprātam šīs rīcības vajadzību (nepieciešamību). Pēc tam, ja saprāts ir vājš un neizprot mānīšanās sekas, tad prāts uzvar un maina koncepciju saprātā.

Tagad cilvēkam sāk likties, ka krāpšana ir ne tikai iespējama, bet pat nepieciešama. Tādā veidā saprāts kļūst aprobežots. Šādā stāvokļī saprāts vāji atšķir labu no ļauna gan organisma iekšienē, gan ārpus tā. Tāds cilvēks nespēj pareizi izvēlēties sev draugus, jo nejūt viņos melīgumu, un tas pats notiek arī ar imunitāti. Imunitāte pārstāj atšķirt savējos no svešajiem.

Tādējādi sēnīšu slimību ārstēšanas procesā galvenā uzmanība jāpievērš tam, lai cilvēks beigtu (pārstātu) melot.

Papildu informācija

Rauga būtība ir saistīta ar vislielāko aprobežotību. Primkārt – tās ir sēnītes. Sēnītes – tā vienmēr ir aprobežotība. Ja cilvēks ēd maizi, kuras sastāvā ir raugs, viņš palielina viņā esošo sēnīšu spēku un organisma noslieci uz sēnīšu saslimšanu līdz ar to neiedomājami palielinās . Tas ir tādēļ, ka cilvēks pārņem rauga raksturu.

Līdzīgs pievelk līdzīgu.

Ja cilvēks ēd maizi ar raugu, viņa organismā sak dzīvot sēnītes, un tās izārstēt ir gandrīz neiespējami.

Viss , kas ir saistīts ar sēnītēm, ir parazitēšana, tā vienmēr ir aprobežotība, tāpēc tās bojā kviešus. Ja medus mucā iemaisa karoti darvas , medus vairs nav ēdams. Tieši tāpat kviešus apskādē viens piliens rauga. Viss klaips ir apskādēts, pēc tā vairs nav iespējama labestība.

Labestība – kāpēc tā vispar vajadzīga? Piemēram, jūs vēlaties būt labs un lēnprātīgs. Jā, es vēlos. Visi vēlas, bet mēs to nevaram, jo pats briesmīgakais ir tad, kad cilvēks bojā produktu labestību. T.i. , kad mēs produktus bojājam, sliktais efekts pastiprinās .Tas tāpēc, ka organisms grib kviešus , viņš tiem uzticas, viņam patīk kviešu garša. Prātam ir vajadzīgas šīs īpašības (kvalitātes), viņš izjūt tās kā vajadzīgas. Mēs gribam maizi un ēdam to, taču vienlaicīgi mēs uzņemam arī raugu (mūsu organisms uzņem arī raugu). Un mēs pierodam pie rauga garšas. Paši kvieši ir ļoti vērtīgi , tāpēc labāk maizi iejaukt kefīrā. Ieraugam ņemam kefīru, citronskābi un sodu. Zemāk ir dotas dažas šādas maizes receptes. Ievērojot noteiktas proporcijas, maize briest labi, bet tas notiek lēni, jo tajā nav kaisles. Kad maize briest lēnām, tas nozīmē , ka tajā ir labestība. Kad maize briest ātri , tajā ir kaisle (rauga efekts) , bet no šādas maizes ir maz labuma. Cilvēki kaislībās vienmēr dod priekšroku raugam, jo viņiem visu vajag ātrāk.

Ārstēšanas komponenti.

Parazītiskās slimības ārstē asinszāle. Sēnītes var ārstēt ar asinszāles, vērmeles un strutenes saknes maisījumu savienojumā ar kausētu sviestu.

Metode: iplikatorā fitorefleksoterapija

Šī ārstēšanas metode ir vienkārša. Tās pamatā ir auga un cilvēka raksturu mijiedarbība. Citiem vārdiem, ārstēšana notiek kaltētu augu uzliekot uz ādas kādā noteiktā vietā.

Lai sasniegtu efektu, nav vajadzības noskanoties uz konkrēto augu vai ticēt tā dziedinošajam spēkam. Šai metodei nav nekādas saistības ar iedvesmu, tā vienlīdz labi iedarbojas gan uz skeptiķiem, gan fanātiķiem. Un tā tas ir vienmēr , tikai ar vienu noteikumu: ja ārstēšanas procesā tiek izmantota laika gaitā pārbaudītas vēdu zināšanas , nevis kaut kādi izgudrojumi.

Kaltētais augu dziedniecibas līdzeklis vispirms rūpīgi tiek pārbaudīts ar mērķi noteikt tā individuālo saderību ar pacientu (sk. invdividuālās diētas piemeklēšana). Tālāk pacientam tiek noteikta šī ārstnieciskā auga izmantošanas shēma. Visbiežāk augi tiek piesieti pacientam plaukstas locītavas virspusē (tajā pusē, kurā pirkstiem ir nagi) vai potītes virspusē.

Taču ja jūs ēdat saldumus dienas otrajā pusē, ēdat gaļu un mānāt citus, tad pilnībā jūs sēnīti organismā izārstēt nevarat. Tas ir sava veida sods par to, ka jūs neatsakāties no šīm lietām.

Rekomendācijas:

Ārstējot sēnīšu slimības, ir ļoti svarīgi neaizrauties ar saldu, skābu, asu ēdienu lietošanu dienas otrajā pusē. Cītigi jākopj ķermenis, katru dienu mazgājoties un mainot apakšveļu. Labi palīdzēs prānājama, kas dod cilvēkam mundrumu. Tāpat arī jāatrod un jālieto zāles, kuras pakāpeniski iznīcinās sēnīti jūsu organismā. Taču tas nebūs iespējams bez sēnītes psiholoģiskā iemesla neitralizēšanas.

Maize labestībā (jo ilgāk to uzglabā, jo garšīgāka tā kļūst)

Sausais maisījums (aukstā vietā var uzglabāt nedēļu):

800 gr. augstākā labuma kviešu miltu; 70 gr. rudzu miltu; 100 gr. sausā piena; 2 tējk. sāls; 1-2-3 tējk. sodas (atkarībā no cepeškrāsns temp.); 2 tējk. koriandra; 1/3 tējk. karadamona; 1/6 tējk. zvaigžņu anīsa; 1 tējk. kanēļa; 3-7 tējk. cukura; ½ tējk. citronskābes. Lai maisījumu ilgāk un labāk varētu uzglabāt, citronskābi un sodu pievienot tieši pirms cepšanas.

Iejaukt daļu sausā maisījuma 600 ml kefīra (tā, lai mīklas konsistence līdzinās mannas biezputrai). Jo vairāk kefīra, jo mīkstāka maize (un lielāka viskozitāte).

Iesmērēt pannu ar sviestu. Ja mīkla sķidrāka, ielejiet to pannā, ja biezāka – ielieciet.

Lieciet cepeškrāsnī cepties pie zemas temperatūras. Jo lēnāk maize paceļas , jo vairāk tajā labestības. Maize apjomā piebriest 2 reizes. Cept nedaudz vairāk nekā stundu.

Ar pirmo reizi jums var arī neizdoties , jo jāiemanās piemeklēt pareizās devās kefīru un sodu. Var iejaukt arī pārskābušā krējumā vai skābenā rjaženkā.

Kardamonu un zvaigžņu anīsu var arī nepievienot (ja nav pieejami). Koriandram jābūt obligāti.

Lai uzceptu šādu maizi, ir vajadzīgas 15 minūtes laika. Ja sagatavosiet sauso maisījumu 10 dienām – tad svaigas maizes izcepšana prasīs tikai 5 minūtes dienā.

Rupja maluma miltus labāk izmantot tiem, kam ikdienā ir fiziska slodze, jo tie vairo muskuļu spēku.

Tulkoja Santa J.KALCIJS– skābeklis, sārmaina vide, vēzis

Divi tūkstošā gada miju civilizācija sagaida ar oriģināliem un unikāliem atklājumiem zinātnē, kultūrā un tehnikā. Mainās cilvēku domāšana, notiek vērtību pārorientēšana, tajā skaitā arī attieksmē pret savu veselību. Arvien biežāk dienas kārtībā parādās tādi jautājumi kā „Ilga mūža priekšnosacījumi", “Uzturs un mana veselība", “Fiziskās sagatavotības pilnveidošana “ u.t.t. Tas ir likumsakarīgi. Vides piesārņošana, ikdienas straujais dzīves ritms un citi negatīvie faktori faktiski noved pie organisma iekšējās vides nesaskaņotības (homeostāzes) - nesabalansētības.

Viens no galvenajiem minerāliem, kas nodrošina organisma iekšējās vides saskaņotu darbību irkalcijs. Tā deficīts organismā noved pie tādām slimībām kā kaulu vielas noārdīšanās (osteoporoze), kaulu cietības samazināšanās, (osteomolācija, paradentoze) u.c. Cilvēkam kļūstot vecākam lēnām notiek kalcija zaudēšana -samazinās kaulu tilpums un līdz ar to kaulu izturība strauji krītas. Šodien starp 60 gadīgiem cilvēkiem 35% sieviešu un 10% vīriešu slimo ar osteoporozi. Sasniedzot 70 gadu vecumu 50% sievietēm ir trausli kauli. Osteoporoze ir iemesls kaulu lūzumiem 90% gadījumu starp cilvēkiem 65 gadu vecumā. Sevišķi lielam riskam ir pakļautas sievietes, kuras smēķē, lieto alkoholu, kafiju, antibiotikas. Ari stress paātrina kalcija samazināšanos organismā. Liela ir kalcija loma ārstējot saslimšanas ar radioaktīvām vielām.

Kalcijs ir minerāls - elements Mendeļejeva periodiskajā sistēmā. Tas ļoti grūti absorbējas organismā. Jūs varat ēst cementu - arī tajā ir kalcijs, bet vai būs labums no tā? Vajadzīgo kalcija daudzumu organisms nesaņem arī ar augļiem, saknēm un piena produktiem, ko lietojam ikdienā. Organismam ir vajadzīga tāda kalcija forma, kura nonākot organismā būtu gatava uzņemšanai un tiktu pilnībā izmantota mērķu sasniegšanai. Tāds ir kalcija jons Ca + .

Lai šis minerāls nokļūtu organismā un tiktu 100% izlietots, ir jārada produkts ar saliktu sastāvu, kas nodrošinātu tā efektīgu un ātru uzņemšanu. Vislabākos rezultātus iegūst, ja kalciju organismā uzņem ar magniju attiecībā 3 : 1, kā arī kālija, nātrija un dažu citu minerālu klātbūtnē. Tādā gadījumā tas tiek absorbēts 100%. Ir zināms, ka vairāk nekā 150 slimības cilvēkiem rodas no kalcija deficīta organismā. Bet parasto kalciju organisms praktiski neuzņem, jo tā ķīmiskā aktivitāte ir vāja.

Kalcija galvenā bioķīmiskā funkcija ir uzturēt sārmainu vidi organismā. Ja tās nav, tad organismam ir grūti uzņemt barības vielas tādā daudzumā, lai nodrošinātu optimālu veselības līmeni.

Zinātnieks ķīmiķis Roberts Barefuts pierādīja, ka, parādoties kalcija deficītam organismā, tas sāk “aizsargāt sevi" no sabrukšanas - organisms ņem kalciju no kauliem un ar asinīm pārnēsā uz cilām vietām. Tā parādās sāļu nosēdumi locītavās, akmeņi nierēs un žultspūslī. Tieši šo akmeņu sastāvā ietilpstošais kalcijs ir ņemts nevis no mūsu uztura, bet gan no mūsu kauliem. Tas ir pierādīts. Tam ir tikai viens iemesls - kalcija trūkums organismā.

Paaugstināta kalcija klātbūtne asinīs parāda tā trūkumu visā organismā. Dažreiz kļūdaini izsakās mediķi: “Kalcijs asinīs? Par daudz tā!... Jums vajag samazināt kalciju uzturā!“ Secinājums - ja Jūs lietojat kalciju pietiekamā daudzumā, tad tā līmenis asinīs būs robežās no 2,02 - 2,6 mkM/1.

Medicīnas zinātnieks Otto Varburgs 24 gadus pētīja saikni starp kalcija deficītu organismā un vēža slimībām. Zinātnieks saņēma Nobela prēmiju par atklājumu, ka skābekļa trūkums organismā veicina vēža slimību attīstību. Betskābekļa deficīts ir cieši atkarīgs no skābes pārākuma organismā. Betskābes daudzumu organismā neitralizē kalcijs(tas ir kalcija jons Ca *2 ).

Doktors Kārlis Ričs 40. gadu beigās atklāja, ka lielākā daļa viņa pacientu, kuriem bija nopietni veselības traucējumi, cieta no kalcija deficīta. Doktors deva saviem pacientiem dažādus kalcija savienojumus kopā ar vitamīniem, lai kalcijs labāk absorbētos. Kad kalcija deficīts organismā izzuda pēc dažiem mēnešiem, kaut kādā veidā pazuda gan vēzis, gan citas slimības.

Kalcijs padara organismu sārmainu. Kalcijs ir vienīgais, kurš pilda šo funkciju. Katrs zinātnieks, kurš nodarbojas ar vēža slimības problēmām, zina, ka vēža šūnas, ievietotas sārmainā vidē, jau pēc 3 stundām nomirst, bet veselās šūnas šajā vidē jūtas labi, jo tajā skābeklis absorbējas 10 - 20 reizes vairāk nekā skābā vidē. Kalcijs tiek izmantots organismā, lai neitralizētu skābes pārākumu tajā.

Parasti cilvēkiem, kuri cieš no hroniskām slimībām, ir nosliece uz pastāvīgu nogurumu, un viņu stāvoklis sāk uzlaboties pēc tam, kad organisms sāk pāriet no "skābā'' stāvokļa uz "sārmaino". Ar pH pieaugumu organismā palielinās skābekļa daudzums tajā. Ja pH asinīs pieaug par 0,15, tad skābeklis asinīs pieaug par 65% (normāls pH asinis ir 7,15 - 7,45). pH uzturēšana vajadzīgajā līmeni - tā ir viena no kalcija galvenajām funkcijām, kuras darbības sekas ir palīdzēt organismam tikt galā ar daudzām slimībām, tajā skaitā ari ar vēzi.

Pārliecināties par sava organisma pH var ļoti vienkārši. Nopērciet aptiekā lakmusa papīriņus un ne ātrāk kā pēc 2 stundām pēc ēšanas ielieciet lakmusa papīriņi mutē:

ja zilais lakmuss kļūst sarkans - Jūsu organismā pārākumā ir skābe;

ja sarkanais lakmuss kļūst zils - Jūsu organismā pārākumā ir sārms.

pH rinda: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

skāba vide sārmaina vide

7,0 - neitrāla vide

Daudziem produktiem, ko mēs šodien ēdam un dzeram, ir skāba vide.Bezalkoholiskajiem gāzētajiem dzērieniempH bieži ir no 2,2 - 2,5 un tāpēc, lai glāzi dzēriena neitralizētu, vajag izdzen 35 glāzes tīra ūdens, kura pH ir 10. Organisms pastāvīgi meklē sevī rezerves, kā neitralizēt saņemto skābi, kura nonāk mūsu organismā ar uzturu - organisms cenšas panākt sārmainu vidi, ko savukārt var panākt, apgādājot sevi ar kalciju. Bet rezerve ir tikai viena - kauli.

Kalcija lietošana uzturā pareizās attiecībās dod labus rezultātus un tai jābūt pietiekami regulārai. Tad pirmās pozitīvās sajūtas var sagaidīt jau pēc 1 - 2 nedēļām.

Žurnāla “Reader's Digest" 1996. gada aprīļa mēneša numurā nopublicēts raksts "Kalcijs - maģiskais minerāls", kurā teikts par 7 ļoti nopietnām slimībām, kuras rodas no kalcija deficīta. Bet tā ir tikai aisberga virsūdens daļa. Patiesībā šo slimību skaits ir ap 150.

Pieauguša cilvēka organismam nepieciešams 1500 mg kalcija diennaktī. Sevišķi tas ir svarīgi mūža otrajā pusē, sievietēm pēc menopauzes un klimaksa perioda iestāšanās, kā ari augošam organismam.

Tāpēc tas nav brīnums: tad, kad Jūs lietojat kalciju, - Jūsu veselības stāvoklis uzlabojas.

Tā ir elementāra bioķīmija.

http://www.rd.com/cancer/

10 pārtikas produkti, kas novērš vēža attīstību

from Stealth Health

1.Pievienojiet ķiploku visam, ko ēdat.

Ķiploki satur sēra sastāvdaļas, kas stimulē ķermeņa imūnsistēmas dabīgās aizsargspējas pret vēzi un tie samazina audzēja iespējamību. Pētījumi rāda, ka ķiploki samazina kuņģa vēža iespējamību par 12 reizēm!

2. Ēdiet brokoļus, bet tvaicējiet vai vāriet tos, nevis pagatavojiet mikroviļņu krāsnī.

Brokoļi traucē vēža attīstību. Tas ir super pretvēža pārtikas produkts. Brokoļus uzturā vajadzētu bieži lietot. Tikai atcerieties, spāņu zinātnieki konstatējuši, ka mikroviļņu krāsnī pagatavoti brokoļi zaudē 97% flavonoīdu, kas ir tieši tie, kas darbojas kā šī dārzeņa pretvēža līdzeklis. Tāpēc- tvaicējiet tos, ēdiet zaļus- kā uzkodas, pievienojiet zupās un salātos.

3. Sagrauzdējiet Brazīlijas riekstus un pievienojiet tos salātiem.

Tie bagātīgi satur selēnu- minerālvielu, kas nogalina vēža šūnas un atjauno šūnu DNS. Hārvardā veikti pētījumi par selēna iedarbību prostatas vēža samazināšanā. Kornelas un Arizonas Universitātēs veikti pārliecinoši pētījumi, kas pierādījuši, ka 200 mikrogrami selēna ik dienas- tieši tik, cik satur 2 Brazīlijas rieksti- samazina prostatas audzēju par 63%, par 58% samazina taisnās zarnas vēzi, par 46% plaušu saslimšanas un par 39% samazina kopējos vēža mirstības rādītājus.

4.Pagatavojiet sev svaigu citronūdeni vai limonādi.

Austrālijā veiktie pētījumi apliecina, ka ik dienas, lietojot citrusa augļus, saslimšana ar mutes, kakla un vēdera vēzi samazinās uz pusi.

5. Apēdiet puskrūzīti mellenes ar brokastu pārslām.

Mellenes atrodas pirmajā vietā ar savu antioksidantu spēku. Antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, kas ir nestabilas sastāvdaļas un bojā šūnas, novedot pie saslimšanām, ieskaitot ar vēzi.

6. Iemācieties ēst artišokus jau šovakar.

Arī artišoki ir lieliska antioksidantu krātuve un darbojas kā ādas pretvēža līdzeklis. Lai uzturā lietotu šos brīnišķīgos dārzeņus, nomizojiet cietās ārējās apakšējās lapas, sagrieziet pamatni un nogrieziet augšu. Tad vāriet vai tvaicējiet 30-45 minūtes. Nosusiniet. Katru lapu iemērciet vinegretā vai ķiploku majonēzē, tad maigi ar priekšzobiem noraujiet šķiedraino apvalku, lai tiktu pie šī dārzeņa centrālās daļas. Maigi izņemiet no tā vidus matiņus, iemērciet sviestā vai citronsulā un baudiet veseli!

7. Grilēts lasis un citas treknās zivis- makreles, sardīnes, ātes un tuncis, kā arī garneles un gliemenes.

Ak, jau atkal šīs omega-3!
(tulk. piezīme: ja neēdat nogalinātu dzīvu radību, tad iesakuChiasēklas, kas satur vēl augstvērtīgākas Omegas 3, 6, 9 vai 12...:))))- kāda nozīme cipariem, vai ne?)

8. Pārgrieziet uz pusēm kivi un ar karotīti izēdiet tā mīkstumu.

Ēdiet tagad! Kivi ir mazā rokas granāta pret vēža profilaksē. Kivi satur antioksidantus, ieskaitot C vitamīnu, E, vitamīnu, luteīnu un varu.

9. Iemaisiet salātos sīpolus un lociņus.

Sīpoli par 50 % samazina saslimšanu ar prostatas vēzi. Efekts palielinās, ja tos ēd svaigus vai nedaudz apceptus. Tāpēc lietojiet lokus, saldos sīpolus, Askalonijas sīpolus (šalotes) vai maurlociņus.

10. Ēdiet skābus kāpostus.

Somijā veiktie pētījumi atklājuši, ka fermentēšanas process, kas notiek skābu kāpostu pagatavošanas laikā, izveido vēl papildus pretvēža sastāvdaļas. Pirms ēšanas skābus kāpostus var arī noskalot.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
jeanne
Posted 20 days ago
Es esmu Jeanne Ludovico izdzīvojušais vēzis. Pagājušajā gadā man bija liels čūlas audzējs, kas ēst manā kaklā, kas apdraudēja manu dzīvi. Zāles vēzis reti atveseļojas, un ārsti man teica, ka nebija maz, ko varētu izdarīt, izņemot simptomu pārvaldību. Tāpēc es pasūtīju kaņepju eļļu no Rick Simpson RicksimpsoncannabishemOil@gmail.com un sāka lietot kaņepju eļļu. Lai arī mani vairāk nekā 28 onkologu un četru citu ārstu teica, ka no šāda veida audzēja vairs neatgriežas no tā, tas pārtrauca augt . Pēc tam vienu mēnesi vēlāk visa brūce tika aizvērta. "Sešu mēnešu laikā pēc kaņepju lietošanas uzsākšanas es paziņoju par vēzi bez maksas. Ar cieņu Jeanne Ludovico
GlennMub
Posted 27 days ago
cialis 5mg daily use 12 month supply coupon generic cialis vs brand cialis reviews onhoxte@mail.ru cialis commercial theme song
best 10 online pharmacies
Posted 3 months ago
top rated online canadian pharmacies http://canadianonlinexyz.com/ canadian online pharmacy
LucasKig
Posted 4 months ago
cialis doses 10 mg http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-mod-advanced-solar-panels-dlya-maynkraft-1710-na-russkom.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-igri-dlya-android-dlya-vecherinok.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-maynkraft-chistiy-na-android.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-na-android-poleznie-vse-programmu.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-kryak-na-darksiders-2.html http://test2.rbtravel.ru/assets/skachat-anglo-ukrainskiy-perevodchik-na-android-bez-interneta.html
ThomasDeday
Posted 4 months ago
generic cialis tadalafil 60 mg india http://nikamotor.ru/assets/obnovlenie-alkatel-do-android-5.html cialis 5 mg dosage http://nikamotor.ru/assets/onlayn-igri-dlya-android-spisok.html cialis dosage and timing http://nikamotor.ru/assets/skachat-modi-dlya-euro-truck-simulator-2-1211-avtobusi.html cialis side effects dangers or levitra vs cialis vs
AntonioNog
Posted 4 months ago
cost viagra versus cialis http://detective39.ru/2a2df/luchshie-igri-dlya-androida-23.html cialis 20 mg contre indications http://detective39.ru/2a2df/velikolepniy-vek-104-seriya-na-russkom-yazike-skachat.html best price cialis generic http://detective39.ru/2a2df/karta-dorog-rossii-skachat-dlya-android.html cialis generic release date http://detective39.ru/2a2df/viydi-iz-zoni-komforta-avtor-brayan-treysi-skachat-pdf.html generic cialis in thailand http://detective39.ru/2a2df/skachat-igri-na-android-ne-vishe-3.html long term side effects of cialis http://detective39.ru/2a2df/igra-ferbi-bum-skachat-dlya-android.html printable coupons for cialis 20 mg
Randallbum
Posted 4 months ago
generic cialis 40 mg soft tabs 40 mg http://guopmktsrp.acentr.gov.spb.ru/docs/skachat-formu-napravleniya-na-medosmotr-pri-prieme-na-rabotu.html cialis generic vs brand name http://guopmktsrp.acentr.gov.spb.ru/docs/android-50-htc-one-m7-otzivi.html cialis dosage 10mg daily http://guopmktsrp.acentr.gov.spb.ru/docs/geroi-mecha-i-magii-na-android-pda-layf.html cialis dosage 30 mg
FloydSax
Posted 4 months ago
cialis coupons printable игры по сети для ios android comprar cialis generico al mejor precio устройство персонального компьютера книги pdf скачать cialis tablets 20mg for sale http://theta-coach.ru/cleogiue/gonka-na-android-chtobi-igrat-s-drugom.html cialis side effects eye pain
JackieMes
Posted 4 months ago
india kamagra 100 chewable tablets 100 mg kamagra jelly kamagra oral jelly gГјnstig kaufen paypal buy kamagra kamagra 100mg tablets reviews
LloydTrero
Posted 4 months ago
kamagra forum opinie buy kamagra 100mg kamagra forum 2015 kamagra 100mg twoja kamagra pl forum
JosephDrync
Posted 4 months ago
viagra price versus cialis http://nipicsmt.ru/file/skachat-kontrolno-izmeritelniy-material-po-russkomu-2-klass.html cialis 5 mg tablets cost http://nipicsmt.ru/file/tanki-onlayn-chiti-skachat-na-kristalli-ne-na-testoviy-server.html 5 mg cialis daily best price http://nipicsmt.ru/file/2-gis-bryansk-skachat-na-android.html cialis commercial black woman
Kevinjoymn
Posted 4 months ago
cialis generic tadalafil india http://s-media.pro/8lnj/skachat-drayver-na-printer-canon-mf4018-dlya-windows-7.html actress in cialis commercial http://s-media.pro/8lnj/skachat-zombi-shuter-na-android-s-dengami.html generic cialis tadalafil 20mg best prices http://s-media.pro/8lnj/allah-zhivie-oboi-na-android.html is generic cialis safe and effective
CharlesBuise
Posted 4 months ago
female viagra reviews 2018 generic viagra viagra take time viagra generic viagra generic availability teva http://viagrapipls.com/ viagra commercial actress name asian
RobertDax
Posted 4 months ago
kamagra oral jelly sildenafil kamagra oral jelly kamagra jelly side effects kamagra jelly kamagra kopen
Davidded
Posted 4 months ago
kamagra oral jelly 100mg price kamagra jelly kamagra kopen nederland kamagra jelly kamagra 100mg tablets for sale
Haroldfum
Posted 4 months ago
kamagra oral jelly keine wirkung kamagra 100mg kamagra reviews does work buy kamagra kamagra now
AntonOxymn
Posted 5 months ago
cialis professional review buy generic cialis price cialis 20mg walgreens cialis generic buy generic cialis online reviews
MatthewWah
Posted 5 months ago
is cialis going generic in 2017 buy generic cialis generic daily cialis lowest price cialis side effects of long term use of cialis
Allansoave
Posted 5 months ago
extra super cialis combitic global cialis generic cialis brand 20 mg original cialis generic cialis daily dosage options
AntonOxymn
Posted 5 months ago
generic cialis costa rica generic cialis cialis maintenance dosage bph buy cialis cialis medicine price
FloydFlept
Posted 5 months ago
kamagra oral jelly for sale in usa il kamagra 100mg kamagra 100mg oral jelly use kamagra oral jelly kamagra shop erfahrungen 2014
TracyWergy
Posted 5 months ago
viagra commercial female actress buy generic viagra online release date for generic viagra in the us buy generic viagra online viagra and cialis price comparison
Leroyhaf
Posted 5 months ago
generico do cialis no brasil buy cialis cost of viagra vs cialis vs levitra buy cialis cialis generic 2018 expiration patent
Juniorfab
Posted 5 months ago
pfizer viagra coupons samples buy generic viagra viagra feminino buy viagra viagra generic availability sildenafil 100mg
DanielBok
Posted 5 months ago
kamagra 100mg oral jelly review kamagra oral jelly kamagra oral jelly 100mg suppliers australia kamagra kamagra 100mg oral jelly use
JaredsiT
Posted 5 months ago
cialis soft 20mg cialis walmart prices for cialis buy generic cialis online cialis dosagem maxima
Michaeltrini
Posted 5 months ago
walmart pharmacy cialis 20mg price buy cialis online maximum dose of cialis in 24 hours cialis cialis prices 5mg
Juniorfab
Posted 5 months ago
viagra side effects how long buy generic viagra cost of levitra vs viagra buy generic viagra viagra for women at walmart
prescription without a doctor's prescription
Posted 5 months ago
online pharmacy http://canadianonlinexyz.com/ prescription drugs online without
canada drugs no prescription needed
Posted 5 months ago
canadian pharmacies http://canadianonlinexyz.com/ online pharmacy canada
canadian pharcharmy online
Posted 5 months ago
canadian pharmacies shipping to usa http://canadianonlinexyz.com/ legitimate canadian mail order pharmacies
Maltilda
Posted 5 months ago
Mana vienīgā meita bija diagnosticēta kaulu vēzis 2017. gada maijā. Mēs darījām visu iespējamo, lai izārstētu šo nāvējošo slimību, bet bez rezultātiem, viss, pateicoties Rika Simpsona kaņepju eļļai, ko man ieteica mans tēvocis, un tikai vienu nedēļu pēc pieteikšanās eļļa "Manas Meitas sāpes" apstājās. Mēs esam sekojuši pēdējos divus mēnešus, un es ar prieku varu pateikt, ka mana skaista meita ir pilnībā izārstēta. Kaņepes patiesi ietaupa Live. Par jūsu patieso kaņepju eļļu, es ieteiktu Rick Simpson, ar e-pastu: Ricksimpsoncannabishemoil@gmail.com Labākie vēlējumi Matilde Balotti
KennethSnads
Posted 6 months ago
buy kamagra oral jelly usa kamagra oral jelly kamagra use kamagra oral jelly in india
Bobbyhuddy
Posted 6 months ago
reviews kamagra gold kamagra 100 mg kamagra reviews buy kamagra 100mg kamagra oral jelly kaufen Г¶sterreich http://kamagradyn.com/ kamagra 100mg oral jelly kako se uzima
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter