logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Nepieļauj kļūdas! (6)

Nav svarīgi, cik daudz sviedru izliesi nogurdinošos un regulāros treniņos, ja pēc tiem pieļausi izplatītas kļūdas, kas kavē progresu.

Nodarbību pārtrauc strauji, pakāpeniski nesamazinot slodzi

Treniņa noslēgumā sirds darbībai un asins spiedienam jāļauj palēnināties pakāpeniski, pretējā gadījumā vari iedzīvoties sirds darbības problēmās. Skrējienu nobeidz ar vidēji ātru iešanu, pakāpeniski palēninot gaitu, bet vingrošanu uz kardio trenažieriem – ar samazinātu slodzes intensitātes līmeni.

Pēc fiziskām aktivitātēm aizmirsti izstaipīt muskuļus

Staipīšanās pēc fiziskas slodzes novērsīs muskuļu sāpes nākamajā dienā, kā arī stiprinās locītavas un ļaus ātrāk atjaunoties spēka rezervēm.

Pēc treniņiem neko neēd

Lai muskuļi atjaunotos, pēc treniņiem ir svarīgi paēst. Ieturi vieglu, olbaltumvielām bagātu maltīti, un tavs organisms teiks – paldies!

Sēdi treniņa drēbēs arī pēc tā beigām un neej dušā

Nodarbību laikā izdalās sviedri un toksīni, kas likumsakarīgi iesūcas apģērbā. Tu taču negribi savu ķermeni pārvērst par mikrobu paradīzi, ļaujot tiem vairoties siltumā un mitrumā? Lai no tā izvairītos, obligāti nomazgājies un pārvelc tīru apģērbu!

Tu sevi atalgo ar glāzi alkoholiska dzēriena

Alkohols palēnina muskuļu atjaunošanos, atūdeņo organismu un rada artēriju nosprostošanās risku.

Muskuļu enerģijas avots ir glikogēna (šūnas cukurs) krājumi. Alkohols, nonākot organismā, kavē glikogēna sintēzi, jo visus spēkus patērē toksīnu izvadīšana. Ja alkoholu lieto pēc treniņa, uzskati, ka esi strādājis veltīgi, jo muskuļu apjoms nepalielināsies. Ja posies uz sporta nodarbībām nākamajā dienā pēc alkohola lietošanas, darbs nebūs efektīvs, jo organisms jutīsies vājš.

Tu uzņem vairāk kaloriju nekā domā

Ja vēlies zaudēt svaru, tev jāievēro kaloriju deficīts. Nepārvērtē savu treniņu slodzi, maldīgi uzskatot, ka esi sadedzinājusi krietni vairāk kaloriju nekā patiesībā, kā arī uzmani porciju daudzumu un produktu kaloritāti.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
aizdevums piedāvājums sveiki
Posted 1 year ago
aizdevums piedāvājums sveiki Es esmu Mr BRESCIANI ARMANDO direktors farmācijas nozarē. Es piešķirt aizdevumus sākot no 5000 līdz € 975.000, lai ikvienam nopietni. Jūs esat individuāli nepieciešama finansējuma jums izdevīgi projekti Jums ir nopietni, un kredītspējīgs Vai jūsu kredīta vēsturi labs vai ne, es varu piešķirt jums kredītu, jo ikvienam ir tiesības uz otru iespēju. Attiecībā uz visiem jūsu finanšu vajadzībām, jūs varat sazināties ar mani nekavējoties: bresciani.armando42@gmail.com
Biana
Posted 2 years ago
Purely to follow up on the update of this subject matter on your website and wish to let you know just how much I valued the time you took to write this valuable post. In the post, you spoke of how to truly handle this challenge with all ease. It would be my own pleasure to collect some more ideas from your website and come up to offer other folks what I have benefited from you. Thanks for your usual fantastic effort.VA:F [11ap17_1.61].le9se wait... http://fcknqk.com [url=http://nefoqzlbz.com]nefoqzlbz[/url] [link=http://kzsdbqggevj.com]kzsdbqggevj[/link]
Leidy
Posted 2 years ago
You actually make it Buy Rot‚etaSsone Korean LtvelÃe 1, 2 & 3 Set seem so easy with your presentation but I find this topic to Buy RosettaStone Korean Level 1, 2 & 3 Set be actually something that I think I would never understand. It seems too complex and Buy RosettaStone Korean Level 1, 2 & 3 Set very broad for me. I’m looking forward for your next post, Iíll try to get the hang of it!
Kapri
Posted 2 years ago
Me gustaria probar el Liquid Makeup Broad Spectrum SPF 20 (Maquillaje líquido), porque hasta ahora no encuentro un buen cobertor de imenefpcciores y pienso que este seria genial. Gracias! http://hmtvzklk.com [url=http://hodnwkxd.com]hodnwkxd[/url] [link=http://blvxoakmv.com]blvxoakmv[/link]
Ving
Posted 2 years ago
James Smith,Are you sure that you did not kill a bear with your own dear hae?ndIndsed I know of your family and I will only have good blood here in my court. I would like you to present yourself to me here at court so I can be persuaded of your true meanness. I have a bear baiting display booked and will be glad if you will join me in the fun.Your king,Henry Tudor
Keyanna
Posted 2 years ago
helemaal mee eens, het gaat tegenwoordig niet meer zozeer om de mode en dat komt ook door de snelheid waarin het allemaal moet gaan en alleen maar &##b&heb9en;339;
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter