logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Intervija ar Oskaru Sarkanu!

  1. Sveiks. Kopš pēdējās intervijas ir pagājuši 6 gadi. Zinu arī to, ka vel joprojām dzīvo Austrālijā. Taču, cik bieži tu apciemo Latviju?  

                                    - Sveiki. Jā, jorpojām dzīvoju Austrālijā. Šomēness apritēs jau 10 gadi, kā dzīvoju šeit. Latvijā biju pagājušajā gadā, Jāņos. Patreiz ir doma, LV apciemot katru gadu.  Arī šogad, lidošu jau jūnija sākumā.  Man pietrūkst, mūsu mazā valsts un jaukie cilvēki.

 

                                   2. Vai vari nosaukt, kādas ir galvenās priekšrocības latvietim kurš dzīvo Austrālijā?   

                                   -Galvenās būtu....zinam valodas. Latviešu, krievu, Ļoti viegli iemācamies jaunas, kas vietējiem padodas grūtāk. Eiropas pase ir priekšrocība.

                                   3. Ar ko Austrālija Tevi nekad nebeigs pārsteigt?    

                                   -LOL. Austrālija nebeidz pārsteigt? Ekosistēma ir vienkārši unikāla, kā nekur citur Pasaulē! Austrālijas pludmales nekad nebeigs mani pārsteigt, kaut gan esmu jau tā apceļojis daudz vietu, un ir ar ko salīdzināt. Vienīgā līdzīgā pludmale, manuprāt, ir tikai Jaunkleondijā, klusā okeāna salās.

                                                       

                                   4. Vai Tev ir bijusi vēlme braukt atpakaļ uz dzimteni un darboties šeit?  

                                   - Ir gan iespēja, gan vēlēšanās atgriezties. Taisījām un taisam ar Robčiku seminārus Ventspilī, katru reizi, kad ciemojos olimpiskajā centrā. Bet ir bet!...Mūsu valsts ir tik maza, un visi sporta veidi ar kuriem tur nodarbojas, nav olimpiskie...Un politiskā situācija mūsu valstī, mani nepavisam neapmierina.

                                   5. Kā cilvēki Austrālijā tevi pieņem, kā čempionu bodibildingā no Latvijas?  

                                   - Cilvēki pieņem dažādi. Ir tādi, kas skatās uz mums kā uz etaloniem ģenētiskā ziņā un paceļ uz pedistāla. Ir arī skaudīgi cilvēki, kuri vienmēr vēl un vēlas redzēt Tevi ejam un klūpam, nevis ar zelta medaļu. 

                                                     

                                   6.Tu nenoliedzami esi aktīvs sociālo tīklu lietotājs. Kāda ir tava metode, kā piesaistīt publikas uzmanību?   

                                         -Sociālos tīklus pārsvarā izmantoju, kā savu reklāmu. Ņemos kā māku. Tiesa gan, draugiem.lv esmu nedaudz pametis, bet savādāk pārāk daudz laika pavadu soc. tīklos, jo man jāvada federācijas sociālās platformas, personālās un biznesa. Plus, manam sunim arī ir instagrama konts.😀 Kā piesaistu? Austrāliešiem vienkārši, kā kirstietieskai tautai viss ir pēc bībeles reglamentiem, man kā letiņu pagānam tikai atliek publicēt kaut ko, kas neatbilst šiem reglamentiem, un lūdzu...UZMANĪBA!

                                                               

                                        7. Ticu, ka TU iedvesmo ļoti daudz cilvēku visā Pasaulē. Taču, kas iedvesmo Tevi?

                                         -Lūk, kad sāku ar kultūrismu nodarboties, mani iedvesmoja visai Pasaulei zināmie kultūristi, mūsu Māris un Aivars, tad, Arnolds, protams Franks Zains JayCuttler, Ronijs utt. Ar Māri Šveiduku, mēs joprojām esam labi draugi, un viņš arī ir iemesls kāpēc es sāku pievērsties kultūrismam. Taču, ja godīgi, tagad mani iedvesmo cilvēki, kas savu dzīvi ir nodzīvojuši raibi un daudz ko sasnieguši, ne tikai saviem lauriem, bet gan arī devuši savai tautai, audzēkņiem utt. Mani iedvesmo domas par maniem vecvecākiem, cik smagi laiki bija un cik smagi cilvēkiem bija jāstrādā. Man ir pazīņa Johnijs Johnsons ASV speciālo uzdevumu vienības karavīrs. 80 gados , jauns, dienējis 28 valstīs, arī Rīgā 1991. gadā pēc neatkarības atgūšanas. Savs 89 gados un ar savu dzīves pieredzi, šis kungs trenējas 2 reizes dienā, un vienmēr ir laipns pret jebkuru un piedalās manis rīkotjās sacensībās! Vot tas mani, patiešām iedvesmo! Un protams meitenes!😀 Kā bez tām....

 

                          Johnijs Johnsons  😀

                                    8. Vai vari atklāt kādu no saviem tuvākajiem nākotnes plāniem?   

                                      -Plānus gan visus nevaru vēl atklāt. Bet ir domas par pāris biznesiem. Zinu, ka šogad rīkošu 4 sacensības un tiesāšu Universe Singapūra un eiropas čempionātu Vācijā, kam gatavoju internacionālu komandu. Pats arī šogad noteikti uzkāpšu uz skatuves. Ir pagājuši 2 gadi, kā dabūju savu profesionāļa karti, tākāpēc noteikumiem ir jāstratē kā minimums reizi 2vos gados....tikai pašlaik nezinu, kur un kā...

                                       9. Kur Tu redzi sevi vēl pēc 6 gadiem?  

                              - 6 gadi....nu pat nezinu...atkarībā vai būs pusmūža krīze vai nē.😀 Varbūt skriešu ar Ferrari pakaļ 20 gadīgām meitenēm.  😀  ja nē, tad skaidra lieta, ka ir ļoti daudz vietu uz pasaules, kuras vel jāapskata, un tagad man ir izcila iespēja, katru gadu apskatīt vismaz 6 valstis. Vēlos vairāk savus draugus un radus redzēt, kā Latvijā, tā arī pie sevis. Vēlos vēl vairāk jaunos mācīt ar savu pieredzi, visi jau tagad pie ekrāniem sēž, gribu lai saprot, ka nevajag būt fitnesa fanātiķiem, bet ka šajā Pasaulē mēs esam lai kustētos, būtu veseli un rūpētos viens par otru! 

                                                       

                              10.Kāda ir tavas dzīves laimes un harmonijas atslēga?       

                           -Nu nekas nav tik melns vai tik balts...viss ir krāsains. Dzīve ir jādzīvo! Jāskaita ir, nevis nauda, bet gan momentus, kas ļauj Tev no sirds smaidīt...Tā ir patiesā bagātība! Galvenais nevienu nenosodīt, par viņa pieņemtajiem lēmumiem.

                              11. Tava devīze?  

                           -Devīzes man nav, vai arī vienkārši baidos rakstīt, jo uzrakstīšu, un tad atcerēšos ko labāku. Bet vienmēr saviem audzēkņiem un visiem, kuriinteresējās par fizisko kultūru vai veselīgu dzīvesveidu, es priekšā lieku seno grieķu gudrību "Veselā ķermenī, vesels prāts". Tik tiešām Senajā Grieķijā tas bija kā likums. Ne velti Aristotelis, Pitagors un Hipokrāts bija seno Olimpisko spēļu dalībnieki.

        

        Sociāli tīkli:

 Facebook: https://www.facebook.com/oskar.sarkans

 Instagrams: https://www.instagram.com/oskarsarkans/

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter