logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Sieviešu spēka treniņi.

       Vairums sieviešu, uzsākot regulāri trenēties trenažieru zāle, ir aizdomājušās par to, cik tālu, viņas ir gatavas iet. 

  Ir tik daudz mītu un domstarpību šajā jautājumā, taču nenoliedzami populārākais no tiem, ir uzskats, ka sievietēm nevajadzētu nodarboties ar intensīviem spēka treniņiem, jo tad viņas kļūs vīrišķīgas, milzīgas u.t

 Tās visas ir muļķības!

 

 

                    Salīdzinot sieviešu spēka treniņus ar vīriešu spēka treniņiem, nebūt nevajadzētu domāt, ka tiem savā starpā vajadzētu ļoti atšķrties.  Abiem dzimuma pārstāvjiem ir nepieciešams sabalansēts uzturs un smagi treniņi lai iegūtu sportisku augumu. 

 

                                                                      

Jāsaprot, ka būtiskākā atšķirība slēpjas tieši hormonālajā sistēmā! 

 

                  Testosterons - tas ir hormons, kas veicina proteīna sintēzi un audu augšanu. Respektīvi šis hormons, mums palīdz palielināt muskuļu masu un spēku. 

 

       Sieviešu organismā testosterona līmenis ir simtiem procentu mazāks, nekā vīriešu organismā, tādēļ arī trenējoties ilgstošu laika periodu, pat ar lieliem svariem, sieviete nekādīgi nevar kļūt manāmi vīrišķīgāka.

 

Atceries! Sieviešu muskulatūra, pati par sevi attīstās daudz lēnāk.

 

 

Protams, kādam tagad ienāks prātā kādas stipri vīrišķīgas miessasbūves sievietes. Tādas sievietes, tādu rezultātu ir panākušas apzināti. Kā? Kādēļ? - Ne šoreiz, bet nu viens ir skaidrs, ar parastu uzturu un ilgstoši smagiem spēka treniņiem, Tu ne tuvu nelīdzināsies tādai! 

 

 

Tādēl Gold Barbell, sievietēm iesaka nebaidīties! Ja nopietni vēlies mainīt savu augumu, sāc ar uztveri. Maini savu skatījumu par spēka treniņiem, apzinies, ka tas jebkurā gadījumā būs smags darbs!

 

 
atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter