logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Apņēmīgākajiem noderēs!

 

Tu esi motivēts, tikko uzsācis regulāri apmeklēt trenažieru zāli, esi apņēmības pilns un gatavs mainīt dzīvesveidu...Labi pazīstama sajūta! Taču realitātē viss nemaz nav tik vienkārši. 

 

Neskatoties uz to, vai esam izvēlējušies pietiekami profesionālu treneru palīdzību, mēs visi mēdzam pieļaut kļūdas. Tas ir tikai cilvēcīgi. 

Tieši tādēļ GoldBarbell vēlas apkopot pašas populārākās iesācēju kļūdas, ieteikt kā rīkoties labāk, ar mērķi likt justies vel pārliecinātākam par sevi un vēlmi nekad nepadoties!

 

 

  Nesteidzies laikam pa priekšu. Apzinies, ka tas būs smags darbs. Tev būtībā ir jāmaina dzīvesveids, jāmaina uztvere un domāšana. Tu nepamodīsies reizē ar vēlmi  iegūt sportiskāku augumu un saprašanu kā pie tādas tikt. 

 

Nepārcenties. Sāc pamazām. Tev, un tikai vienīgi Tev, nevis Tavam trenerim ir jāiemācās iepazīst savu ķermeni! Pieradini sevi pie slodzes. Iemācies kontrolēt savas sajūtas! 

 

Izvēlies sev piemērotu profesionālu palīdzību! Lai vai kā, bet Tevi neviens nevarēs tā saprast un palīdzēt kā profesionālis savā jomā! Kad esi tādu atradusi, nekautrējies. Treneris tevi vienmēr uzklausīs! Un pats galvenais: Klausi Treneri.!

 

Nostādi mērķi, un mērķtiecīgi uz to virzies. Tev ir jāzina, ko vēlies sasniegt! Centies pakārtoties tieši sevis izvirzītajiem mērķiem! 

 

Uzturs. Tas ir tik ļoti svarīgi! Nepietiks, ja vienreiz dienā apēdīsi ko veselīgu. Arī badoties ir muļķīgi un nepareizi. Tieši tavām vēlmēm ir jāmācās izstrādāt veselīgs un sabalansēts uztura plāns, un arī šeit, bez profesionāļa palīdzības būs grūti! 

 

 

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter