logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Atbildes uz jautājumiem par fitnesa nedēļu Spānijā!

Iepriekš rakstījām, ka maija sākumā dosimies uz Spāniju, kur vienu nedēļu ,siltajā Marbellā, aizvadīsim tādu kā treniņnometni ,ko arī apvienosim ar atpūtu un tuvējās apkārtnes iepazīšanu. Par cik ir saņemts dudz jautājumu par šo braucienu, tad pacentīsimies uz trijiem galvenajiem atbildēt.

Sāksim ar pirmo jautājumu, kur un kā notiek dzīvošana, kā arī kas notiek ar ēdināšanu? Tātad ,dzīvosim visi vienā lielā mājā, uz 2 cilvēkiem viena guļamistaba, māja atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no jūras. Brokastis un vakariņas taisīsim paši, bet pusdienas centīsimies ēst ārpus mājas. 

Otrs jautājums ir viss par treniņiem, kur trenēsies un kas būs treniņu pamatā? Mums ir ļoti paveicies, jo Marbellā dzīvo Latviešu meitene, Evita Breide, kura 2017.gadā ir ieguvusi PRO karti un, kura ir pirmā Latviete ar Pro statusu savā bikini fitness kategorijā. (Jau februāra sākumā Jūs varēsiet lasīt interviju ar Evitu mūsu mājas lapā). Un paveicies mums ir ar to, ka Evita gaida mūs ciemos fitnesa zālē, kurā pati trenējas un kopā mēs aizvadīsim vairākus treniņus. Tāpat vairākus treniņus mēs aizvadīsim ar Malagas powerliftinga un bodybuildinga sportistiem, kas tāpat kā Evita gaida mūs ciemos. 

Trešais jautājums, ko domājat apskatīt un kā atpūsties? Pirmkārt, apskatīsim tuvējās pilsētas, Malagu un Marbellu, dosimies izbraukumā uz Gibraltāru un Rondu, izmēģināsim savus spēkus supošanā un dosimies pa kalnu taku gar klintīm, kā arī vienkārši pasauļosimies pludmalē.

Ja kādam arī nesanāk doties ar mums šajā piedzīvojumā pavasarī, varat piebiedroties rudenī, kad rīkosim jau otro nometni!

 

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter