logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Par sporta uzturu sievietēm.

Būtībā, sporta uzturs, sievietēm un vīriešiem ir identisks. Papildus uzturs varētu atšķirties, ar to, ka vīrieši vēl papildus izmanto atsevišķus produktus ar mēŗķi palielināt testosterona līmeni.  

 

Principā viss ir atkarīgs tikai no devām, tava personīgā svara, tavas darba pieredzes treniņos un Taviem mērķiem!

Respektīvi, ja esi nesen uzsākusi trenēties, un tavs mērķis ir tikai koriģēt savu augumu, nomest liekos kg, tad šīs devas būs nelielas. Taču, tās sievietes, kuras trenējas jau kādu laiku, un vēlas palielināt savu spēku, skatoties uz savu rezultātu līmeni piemēro attiecīgās devas konkrētiem  sporta uztura produktiem.

Pēc daudzu sportistu pieredzes, droši var apgalvot, ka arī asinsgrupai ir būtiska loma, jo ne visi proteīni derēs visām asinsgrupām! Tādēl, ja tev ir vēlme no katra produkta iegūt maksimumu, ir jākonsultējās pie speciālistiem. 

Ja tu zini savu asinsgrupu, un vēlies uzzināt vairāk par tās  īpašībām un vēlamajiem/nevēlamajiem produktiem, vari lasīt šeit:

1. asinsgurpa - http://goldbarbell.lv/uzturs/id/172

2.asinsgrupa - http://goldbarbell.lv/uzturs/id/173

3.asinsgrupa - http://goldbarbell.lv/uzturs/id/174

Runājot par katra produkta efektivitāti, būtisku lomu spēlē arī lietošana pareizajos laikos. Respektīvi lai produkts Tev dotu to efektu, kas tam paredzēts, tas arī ir jāuzņem noteiktā laikā! 

 

Jāiegaumē, ka sporta uzturs nekādā gadījumā neaizstāj visas ēdienreizes! Tas iet roku rokā tikai ar sabalansētu uzturu! 

 

Lielākā kļūda, kuru meitenes pārsvarā pieļauj, ir badošanās! Jāsaprot, ka mums katram piemīt tāda īpašībā, kā ķermeņa ģenētiskā atmiņa! Vēloties nomest liekos kg, meitenēm derētu iegaumēt, ka svars kritīsies, ja ikdienā lietosi sabalansētu uzturu. Taču, tas ne būt nenotiks uzreiz!

Pēc pieredzes, varam teikt, ka liela daļa sieviešu, treniņus pamet 2 nedēļu laikā, jo neredz savā organismā nekādas izmaiņas. Te nu ir jāsaprot, ka strādā tieši mūsu ķermeņa ģenētiskā atmiņa, jo tā spēj lēnām pierast pie izmaiņām kā minmums 10 dienu laikā. Tādēļ, pat ja sākotnēji tavs mērķis bija nomest liekos kg, un Tu ikdienā pārtiki no veselīga sabalansēta uztura, tas nebūt nenozīmē, ka Tu uzreiz manīsi acīmredzamas pārmaiņas. Mūsu ķermeni, ir jāiemācās lēni un pārliecināti pieradināt pie izmaiņām!

Tādēļ iemācies kļūt pacietīgāka!

 

Runājot par uztura bagātinātājiem,  sievietēm tiek ieteiks ikdienā lietot arī multivitamīnus! Tie kopumā uzlabos jūsu pašsajūtu, nodrošinās efektīvāku atdevi treniņos. 

 

 

Gold Barbell iesaka sievietēm nebaidīties no sporta uztura lietošanas un konsultēties pie speciālistiem!  🙌🏽

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter