logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Sākam mācīties ko jaunu!

Sens Latviešu ticējums, ja sporta zālē cilvēki sāk aktīvi trenēt vēdera muskulatūru, tad tuvojas vasara un, jo vairāk cilvēku viņu ir uztrennējuši, jo vēsāka vasara tiek prognozēta. 

Mēs negribam būt kā visi citi, tādēļ esam uzsākuši, priekš daudziem mūsu sportistiem kautko jaunu, svarcelšanas vingrinājumu ,raušanu un ar šo mums palīgā nāk Viktors Ščerbatihs, kas katru svētdienu brauks uz Gold Barbell zāli un mācīs mūsu sportistus izpildīt tehniski pareizi šo vingrinājumu. Visus mūsu treniņus filmēs un to kā mums tajos veicas un kāds ir sportistu progress,varēs redzēt mūsu Youtube kanālā. Gan Facebookā, gan instagramā uz Ivars Goldbarbell var rakstīt jautājumus ,ko pēc tam uzdos Viktoram un viņš atbildēs katras svētdienas treniņa noslēgumā. Jautājumus var uzdot arī par sev sportiski ,tehniski interesējošiem jautājumiem uz kuriem Viktors var atbildēt rādot un pamācot.

Vasaras sākumā ir paredzēts viens kopīgs treniņš Jūrmalas pludmalē, uz kuru varēs ierasties jebkurš interesents un piedalīties mūsu projektā!

Uz tikšanos mūs Youtube kanālā vai koptreniņā Jūrmalā!

https://www.youtube.com/channel/UCFADo8Gb4IRQJltNgehixiw

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter