logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Uzdod jautājumu un tiec pie Nike T krekla!

Kā jau daudzi, iespējams, ir pamanījuši, esam uzsākuši jaunu projektu, svarcelšanas treniņus kopā ar Viktoru Ščerbatihu. Viktors apmāca sportistus, kas nekad mūžā iepriekš nav nodarbojušies ar svarcelšanu, bet vēlas apgūt pamatus abos vingrinājumos, raušanā un grūšanā. Cilvēki varēs sekot līdzi šim projektam un skatīties ,cik tas ir viegli vai grūti un kā katrs reaģē uz jaunu slodzi un kāds progress ir iespējams trenējoties pie tik pieredzējuša sportista un trenera. Daudzi sportisti skatoties projektu varēs iegūt jaunas zināšanas, ko turpmāk varēs izmantot savos treniņos. Mūsu mērķis ir popularizēt svarcelšanu Latvijā, dot iespēju cilvēkiem saprast šo sporta veidu un to nianses. 

Tāpat ir iespējams Viktoram uzdot jautājumus, uz ko viņš atbildēs katra treniņa noslēgumā un sadarbojoties ar Nike, ir iespējams tikt pie T krekla ar Latvijas svarcelšanas federācijas un Gold Barbell logo, kā arī Viktora Ščerbatiha un Ivara Cīruļa parakstiem. Viss kas Jums ir jādara, ir jāuzdod interesants jautājums par jebkādu tēmu un katras svētdienas pēcpusdienā mēs paziņosim savos instagramma kontos vienu uzvarētāju. Reizi trijos mēnešos, starp nedēļas uzvarētājiem, mēs izlozēsim vienu Nike sporta tērpu.

Jautājumus var uzdot rakstot FB Ivars Goldbarbell vai Instagrammā Ivars Goldbarbell. Pirmais T krekla īpašnieks tiks noskaidrots mūsu nākamajā treniņā, 13.maijā. Tev jābūt @Ivarsgoldbarbell un @scerbatih sekotājiem instagrammā un jābūt abonētam Youtube kanālam https://www.youtube.com/channel/UCFADo8Gb4IRQJltNgehixiw  ,kurā būs redzami visi mūsu video un atbildes uz jautājumiem. Droši sūtat jautājumus un iespējams tieši Tu tiksi pie jaunā T krekla!

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter