logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Gold Barbell uzsāk ko interesantu un nebijušu!

Gold Barbell jau gadu strādā pie jauna projekta, sporta drēbju un sporta apakšveļas līnijas dizainēšana un izstrāde. Šajā projektā esam iesaistījuši profesionālus, zinošus cilvēkus, ar kuru palīdzību ir iespējams tikt pie kvalitatīva un veiksmīga iznākuma. Pirmie modeļi pasaules gaismu ieraudzīs oktobra beigās, bet visa jaunā kolekcija būs pieejama decembra sākumā. Esam lepni un gandarīti par to, ka uz visiem modeļiem būs marķējums, kas uzrādīs, ka drēbes un veļa ir šūtas Latvijā. 

Facebook kontā zem Ivarsgoldbarbell un jaunajā Instagramma kontā @goldbarbellunderwear esam izveidojuši konkursu, kur 3 veiksmīgākās meitenes tiks pie bezmaksas komplektiņiem, bet ar tādu norunu, ka visām kopā būs jābildējas kādā foto sesijā un šīs bildes varēs izmantot sociālajos tīklos un reklāmās.

Uz doto brīdi ir izveidoti 11 modeļi no 2 krāsām, melnās un pelēkās, bet uz decembra sākumu vēlamies pievienot vēl vienu krāsu, tādēļ tuvākajā laikā izveidosim vēl kādu konkursu, lai noteiktu meiteņu vēlamāko krāsu.

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter