logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Aktīvas un darbīgas visas 7 nedēļas dienas!

1. Sāksim ar pagājušajām brīvdienām, kur ar savu Gold Barbell atrakciju piedalījāmies Ābolu svētkos. Visi interesenti varēja pārbaudīt roku un plecu spēku, turot izstieptās rokās ābolu maisus. Diena mūs lutināja ar siltu un saulainu laiku, tādēļ svētki bija izdevušies uz visiem 100.

2. Aktīvi strādājam pie Gold Barbell dance festivāla rīkošanas, ļoti ceram, ka mūsu pasākums būs interesants visiem apmeklētājiem.

3. Bijām devušies uz Džuksti, kur kopā ar Pienavas un Džūkstes iedzīvotājiem, likām deputātiem saprast, ka viņiem nav variantu Zemgalē celt vēja ģeneratorus.

4. Saņēmu patīkamu dāvanu no krievijas, visu laiku varenākā, cīņas sporta veida sportista Aleksandra Kareļina dēla, dāvanā bija krekli ar tēva bildi un parakstu.

5. Turpinam cītīgi strādāt pie sporta drēbju līnijas, drīzumā būs jauni sporta drēbju modeļi, ko izmēģināt un notestēt.

6. Sestdiena aizvadīta, pārvedot visus trenažierus no vecās zāles Krasta ielā uz jauno zāli Muldavas ielā. 16.oktobrī gaidam visus interesentus uz zāles atklāšanu un bezmaksas treniņiem.

7. Jaunpils skola bija uzaicinājusi sporta klubu Gold Barbell uz sporta dienu, kur Ivars ar Viktoru bērniem stāstīja par savu sporta veidu, par to kļūt stipriem un veseliem, kā arī uzdāvināja svarcelšanas stieni, ar cerību nākotnē redzēt kādu spēcīgu sportistu no Jaunpils.

Uz tikšanos jaunnedēļ!

atpakaļ
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter