logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

BCAA! (4)

Daudzi zina, ka jālieto un arī lieto BCAA aminoskābes, bet ja viņiem pajautā, kam tās ir domātas, tad īsti paskaidrot nevar.

BCAA ir aminoskābe, kurā ir oglekļa atoms, kurš ir sasaistīts vēl ar diviem citiem oglekļa atomiem. Starp neproteinogēnām aminoskābēm ir trīs BCAA: leicīns, izoleicīns un valīns. Šie BCAA ir vieni no deviņām cilvēkam nepieciešamajām aminoskābēm, kas ir 35% no būtikajām aminoskābēm muskuļu olbaltumvielās un 40% no aminoskābēm, kuras ir nepieciešamas zīdītājiem.

BCAA uzturā ir klīniski izmantotas, lai ārstētu cilvēkus ar apdegumiem. 2006. gada dokuments liecina par to, ka uztura bagātinātāja koncepts tika izmantots cilvēkiem ar apdegumiem, traumām un sepsi.

Tātad BCAA mūsdienās ir ļoti efektīvs atjaunotājs, kas ir nepieciešams katram aktīvās dzīves piekopējam, lai ķermenis ātrāk atjaunotos pēc jebkādas fiziskās slodzes.

10 labumi, ko sniedz BCAA.

1. BCAA uzlabo muskuļu olbaltumvielu sintēzi

2. Leicīns nolīdzina muskuļu augšanas starpību starp jaunu un vecu cilvēku

3. paātrina tauku sadegšanu un pat palīdz atbrīvoties no liekā svara

4. palīdz veidot hormonu līdzsvaru smagu treniņu laikā

5. var sniegt spēka pieaugumu treniņos

6. uzlabo izturību un samazina nogurumu

7. samazina muskuļu sāpes pēc aktīvākiem treniņiem

8. neļauj nodedzināt muskuļu masu smagu treniņu laikā

9. uzlabo cukura līmeni un var pasargāt no Diabēta riska

10. veicina ilgmūžību un ir terapetitisks uztura bagātinātājs.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Honney
Posted 2 years ago
Hard to believe that this is the same government that, less than 75 years ago, stood alone to confront the Nazi juggernaut, offering hope to Europe and a matchless example of courage to the entire woals.Plerde. England didn't "stand alone" in confronting Germany. It had the backing of the world's most powerful nation (the United States) and had Germany outflanked to the East by the Soviet Union.What you write is Allied war propaganda. http://witlwcr.com [url=http://fjsmdmxsd.com]fjsmdmxsd[/url] [link=http://mwlkndvrwxr.com]mwlkndvrwxr[/link]
Moon
Posted 2 years ago
HOLY. CRAP. . . I freaking love Kahiretne!!! She totally intensified the bitch persona!! And you as her just made me squee! <3 When I saw this, I almost screamed! But I have to use my inside voice lol. MY NEW WALLPAPER!!! <3
Lawanda
Posted 2 years ago
9cfaI think other web-site prirtoerops should take this site as an model – very clean and wonderful style and design, as well as the content. You are an expert in this topic! b967 http://iiaegixgww.com [url=http://hmuyzrtih.com]hmuyzrtih[/url] [link=http://aaqnfyxdgo.com]aaqnfyxdgo[/link]
Sugar
Posted 2 years ago
she was so negative and never said anything positive because of the abuse she’d suffered.  She decided not to say anything negative.  But God showed her it wa71s#82n&;t enough to just not speak negativity – you must replace it with positive and speak out the positive.  Much like what you said.  From a health perspective, it can powerfully affect your physical health – both positively and negatively!
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter