logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Xtreme Mass Effect ®

Visvairāk attīstītais jaunās paaudzes produkts ļoti spēcīgs rezultātu palielinātājs, kurš sastāvā ir trīs veidu sūkalu proteīni (hidrolizāts, izolāts, koncentrāts), kazeīns, glutamīns, kreatīns un trīs veidu ogļhidrāti, kas nodrošina efektīvu un ilgstošu anaboliska stimulāciju. Katra Xtreme Mass Effect ® porcija nodrošina 27 augstākās kvalitātes olbaltumvielu un brīvās aminoskābes, kā arī 135 g ogļhidrātu! Sakarā ar spēcīgu anti-katabolisku īpašību Xtreme Mass Effect ® efektīvi atbalsta ķermeni "anaboliskā loga" laikā pieļaujot maksimālo olbaltumvielu sintēzi un ātru pēc treniņa atgūšanos.

Xtreme Mass Effect ® satur unikālu ogļhidrātu Vitargo ®, kas nodrošina tūlītēju pēc treniņa glikogēna līmeņa palielināšanos un nodrošina vieglu nepieciešamo optimālo proteīnu sintēzes stimulāciju un muskuļu augšanu. Turklāt, četri dažādi veidi olbaltumvielu, glutamīnu un kreatīna iekļauti Xtreme Mass Effect ® stingri stimulē muskuļu šūnu augšanu, palielina proteīna sintēzi un atjaunošanos pēc nodarbību mikrotraumām. Xtreme Mass Effect ® ir labākā izvēle ikvienam, kurš meklē patiešām efektīvu un spēcīgu muskuļu palielinātāju!

Katrs var pielāgot porcijas lielumu pēc savām vajadzībām... no 1-3 kausi. Vēlams lietot pēc treniņa sajaucot ar 400-500 gr ūdens. Iesaku šādu kombināciju: FA Whey (1 kauss)+FA Xtreme Mass Effect (1-2 kausi), atjaunošanās, spēka un muskuļu masas palielināšanās garantēta!

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter