logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

1.asinsgrupa.

Par visām asinsgrupām informāciju ir sagatavojis Normunds Jurāns!

1.Asinsgrupa.
Ja jums ir šī asinsgrupa,tad daba jūs ir izvēlējusies par līderi.Jums ir dota unikāla izturība pret stresu. Tādiem,kā jums ir jābūt komandieriem,vadoņiem vai līderiem! Jums ir ļoti unikāli efektīva vielmaiņa un ļoti spēcīga imūnsistēma. Jūs varat uzņemt ļoti lielu olbaltumu daudzumu un tas viss aizies muskuļu masas audzēšanā.Piedevām olbaltumvielas ir jūsu ēdiena pamats,ogļhidrāti ir vajadzīgi daudz mazākā daudzumā. Tā,kā jums ir ļoti spēcīga imūnsistēma pārtrennēšanās jūs neapdraud. Jūsu organismā ļoti ātri notiek atjaunošanās procesi,kas veicina organisma resursu līmeņa atjaunošanos.
Runājot par hormonu līmeni un daudzumu jums atkal ir paveicies jo treniņa sākumā jūsu ķermenī adrenalīna sekrēcijas līmenis ir ļoti augsts.Citām grupām tas ļoti ātri samazinās jau pēc 15-25minūtes,bet jums augsts līmenis saglabājas līdz 90minūtēm! Visiem zināmais kataboliskais kortizola hormona līmenis jūsu organismā ir ļoti zems arī pie lielām slodzēm.
Pat testosterona līmenis ir daudz augstāks nekā citu asinsgrupu pārstāvjiem. Jūsu vienīgais uzdevums ir pieturēties pie veselīga,sportiski aktīva dzīves veida un uzturā lietot tos produktus,kas jums ir paredzēti.
Pat 40.gados šīs asinsgrupas pārstāvji sākot trenēties 2-3 gados ir spējīgi sasniegt ievērojamus rezultātus un progresu.
Runājot par treniņiem,tad jūs varat trenēties kaut vai katru dienu ja tas ir nepieciešams.Vienīgi regulāri jāmaina treniņu metotes vai principi. Jūsu organismam patīk dažādība,tikai tad būs progress.
Garīgai atslodzei ir vajadzīga aerobika,vismaz 2-3 reizes nedēļā.
Tagad mazliet par produktiem ko lietojat uzturā,no tā ir atkarīgi jūsu panākumi un progress gan treniņos,gan dzīvē kopumā.
Produkti kurus vajadzētu lietot uzturā:
Aitas gaļa,jēra gaļa,lielopa gaļa,teļa gaļa,saldūdens asaris,forele,heks,līdaka,menca,sīga,skumbrija,store,brokoļi,kolrābji,ķirbji,puravi,sīpoli,spināti,pelēkie zirņi,raibās pupas,plūmes,vīģes,žāvētās melnās plūmes,ingvers,kajennas pipari,karijs,pētersīļi,ķirbju sēklas,valrieksti,olīveļļa,linsēklu eļļa,ananasu sula,ķiršu sula,plūmju sula,zaļā tēja.

Produkti kurus nevajadzētu lietot uzturā:
Bekons,cūkgaļa,speķis,šķiņķis,zoss gaļa,piena produkti(izņemot neitālie tādi,kā Fetas siers,kazas siers, Mocarella,sviests),kaviārs,kūpināts lasis,sams,siļķe,graudaugi un miltu izstrādājumi(tikai neitrālie tādi,kā griķi,grūbas, prosa,rīss,rudzu maize),baklažāni,briseles kāposti,kartupeļi,kukurūza,ķīnas kāposts,rabarberi, šampinjoni, šitaki sēnes, ziedkāposti,apelsīni,avokado, kazenes,kokosrieksti,mandarīni, melones, zemenes,kečups,kanēlis,melnie pipari,muskatrieksts,vanilīns,magones sēklas,pistācijas,zemesrieksti,ābolu sula,apelsīnu sula,melnā tēja,kafija,soda dzērieni un visi gāzētie dzērieni.

Neitrālie produkti ir visi tie kas nav šeit pieminēti un tie produkti,kas nedara neko sliktu jūsu organismā,kā arī neveicina progresu un ķermeņa imunitāti.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter