logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

2. asinsgrupa.

Otrās asins grupas pārstāvjus ļoti saista Bodybuilding's,tikai nevajag domāt,ka viņi tajā redz tikai tehnoloģiju un iespēju pārveidot savu ķermeni.Lielākā daļa šīs asins grupas nēsētāju vēlas specifiski pārveidot sevi par pilnīgi savādāku un principāli cita tipa cilvēku,kuram piemīt izteikta vīrišķība un spēcīga griba.
Šīs grupas cilvēkiem ļoti spēcīgi izdalās kataboliskais kortizola hormons.Kādēļ?Zinātne ir pārliecināta,ka tas ir tādēļ,ka evolūcijas iespaidā ir izveidojusies reakcija,kura palīdz tiem izdzīvot brīžos,kad trūkst barība. Cilvēkiem ar otro asins grupu var uz pusi samazināt uztura daudzumu,tāpat viņi saglabās ļoti labas darba spējas.Kortizols iegūst papildus enerģiju iznīcinot muskuļu audus,tādēļ šīs muskuļu grupas pārstāvji nevar palielīties ar iespaidīgu muskuļu masu. Toties izturība tiem ir ļoti liela.Lai palielinātu muskuļu masu ir tikai viena iespēja-gandrīz pilnīgi apstādināt kortizola hormona izdalīšanos.
Tādēļ ļoti svarīgi ir pietiekami gulēt jo miega laikā šis hormons mazāk izdalās.Cenšaties iet gulēt līdz pulkstens 23.00,tas samazinās hormona izdalīšanos par 10-12%.
Vēl viena problēma ir apetītes trūkums.Tādēļ jācenšas ēst bieži,5-6 reizes dienā,bet mazām porcijām.Ar regulāru uztura uzņemšanu ir iespējams samazināt kortizola hormona izdalīšanos.
Problēmu rada arī kuņģa skābes zemais līmenis.Tādēļ nav ieteicams lietot gāzētos dzērienus,kas vēl vairāk samazina skābes līmeni.Piena produkti arī nav vēlami,izņemot skābpiena produktus(biezpiens,krējums,kefīrs un kausētie sieri).
Runājot par treniņiem,tad jebkura slodze palielina kortizola hormona izdalīšanos.Ko darīt? Tādēļ jātrenējas īsiem cikliem,kuru garums ir 1-2.ned.Piemēram viens cikls 12-15 atkārtojumu robežās,otrajā ciklā 8-12,bet trešajā 6-8.
Trenēties ejat tikai,tad,kad esat psiholoģiski gatavs treniņam.
Liela uzmanība jāpievēršs produktiem,kurus lietojat uzturā.
Vēlamie produkti:
Griķi,rudzu milti,soja,jūras asaris,forele,karpa,lašveidīgās zivis,menca,sīga,skumbrija,zandarts,brokoļi,burkāni,pupas,
ananasi,aprikozes,brūklenes,citroni,dzērvenes,ķirši,mellenes,plūmes,vīģes,žāvētas melnās plūmes,zemesrieksti,olīveļļa,kafija,zaļā tēja.
Produkti kurus nebūtu vēlams iekļaut savā ēdienkartē:
Graudu maize,makaroni,kviešu milti,sarkanā gaļa,garneles,krabji,sams,siļķe,vēži,
piena produkti(izņemot iepriekš minētos),melnās olīves,rabarberi,apelsīni,banāni,kokosrieksti,melones,kečups,majonēze,melnie pipari,pistācijas.

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter