logo1 logo1 logo1 logo1 logo1 logo1

Pomelo-slaiduma un skaistuma auglis. (4)

Daudzi no mums šo augli iegādājas Jaunā gada priekšvakarā, jo tas ir ideāls rotājums galdam – skaists un var ilgi uzglabāties – aptuveni mēnesi. Viņa lietderīgums veselības un skaistuma jomā nav pienācīgi novērtēts.
Pamelo – citrusaugs, ārēji ļoti līdzīgs greipfrūtam, tikai lielāks. Pamelo diametrs var sasniegt 30 cm un tas var svērt 10 kg. Zemās kaloritātes dēļ (30 kcal augļa 100 gr) , viņu ir iecienījuši visas pasaules dietologi.
Pamelo mīkstums satur daudz vajadzīgu vielu – A1, B1, B2, B5, C, pektīnu, ēterisko eļļu, fosforu, dzelzi, nātriju, kāliju, kalciju.
Pamelo nostiprina zobu emalju, nagus un kaulus, vislabvēlīgākajā veidā ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu. Pamelo attīra smadzeņu kapilārus, ārstē no depresijas, noderīgs pie hipertonijas, kalpo sklerozes un onkoloģijas slimību profilaksei. Ārsti iesaka to ēst astmātiķiem.
Aukstajā gadalaikā pamelo lieliski aizsargā organismu no saaukstēšanās un infekcijām.
Antioksidanti, kurus satur auglis, aizkavē organisma novecošanos un pagarina jaunību. Pateicoties fermentiem, kurus satur pamelo, tas palīdz sašķelt treknu barību un veicina svara samazināšanos.
No rītiem pamelo palīdz uzmundrināties.
Eksistē speciāli izstrādātas diētas, kuru pamatā ir pamelo, bet ārsti saka, lai novājētu pilnīgi pietiekami ir savā ēdienkartē iekļaut pamelo 2 – 3 reizes nedēļā. Ja ir nosliece uz bagātīgām vakariņām, tad dzīres jābeidz ar pamelo daiviņu. Ļoti ieteicams izmantot pamelo sejas masku sastāvā, viņas gan atjaunos, gan mitrinās, gan ar vitamīniem pabaros.

Mitrinošā maska.
1 ēdamkaroti saspaidīta pamelo mīkstuma sajaukt ar 1 ēdamkaroti saspaidīta biezpiena un 1 tējkaroti medus, rūpīgi samaisīt, uz 15 – 20 minūtēm uzlikt uz sejas. Nomazgāt ar siltu ūdeni, norīvēt ar ledus gabaliņu.

Losjons taukainai sejas ādai.
Sasmalcināt pamelo gabaliņu un apliet ar degvīnu tā, lai mīkstums būtu apliets 2 cm. Turēt 2 nedēļas, sakratot 1 – 2 reizes dienā. Izkāst, pirms lietošanas atšķaidīt ar vārošu ūdeni 1:1.

Universāla barojoša maska.
Sasmalcināt pamelo gabaliņu, pievienot mazliet citrona sulas un olīveļļas.
Uzklāt uz sejas uz 15 minūtēm. Nomazgāties ar siltu ūdeni, pēc tam ar vēsu.
Sasmērēt seju ar mitrinošu krēmu.

Maskas no pamelo labāk taisīt vakarā, jo pēc tām nedrīkst iet saulē. Kosmetologi saka, ja ziemā visu laiku seju slaucīt ar pamelo sulu, tad pavasarī tā izskatīsies daudz jaunāka. Taukainu sejas ādu smērē ar tīru pamelo sulu, normālu un sausu ādu atšķaidītu ar vārītu ūdeni attiecībās 1:1.

raksts no www.dievietei.lv

atpakaļ
drošības attēls
Jauns kods
Jalen
Posted 2 years ago
Thanks for the comments Pam. We are all connected and you are those women, as I am. Your outer world will match your inner world when you give yourself permission. You don’t have to ‘put yourself out th#e;&e8217r, all you have to do is express yourself in ways you are comfortable doing. It will all unfold with the joy in that. http://tpxabko.com [url=http://xvrcvhozz.com]xvrcvhozz[/url] [link=http://pdnndncvr.com]pdnndncvr[/link]
Chelsi
Posted 2 years ago
Really trhouwsrtty blog. Please keep updating with great posts like this one. I have booked marked your site and am about to email it to a few friends of mine that I know would enjoy reading.. http://ccovtlm.com [url=http://iapxnkb.com]iapxnkb[/url] [link=http://bixcdfhzrga.com]bixcdfhzrga[/link]
Steffi
Posted 2 years ago
Thanks Dom,Gimp seems good, I loaded it and another one (that looked – at a glance – even better) on my laptop the other day. Just amazing how these quality programs can be frY83#e2&0;Jonathan,eeah, good to hear. I think I heard about some of that somewhere before. But, would they be able to trace the ‘footprint’ if it was a print-out of a digital photo? – especially a somewhat low-quality (or damaged?) print-out?
Kamren
Posted 2 years ago
very intnerstieg. The purpose of citing this story was to highlight the violence, and that it was the group that used violence which prevailed. If the successors of Hillelites never got any kind of recompensed or validation of their views, the story is not flattering to the Shammaites and their successors. So who benefits?
Tel.: +371 29262680, +371 27843216
Osteopāts Jurijs Andruškevics +371 26822213
E-pasts: fitnessspeks@inbox.lv
Aizstrautnieki, "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Instagram   facebook   youtube   twitter